четвер, 18 липня 2024 г.

“Киевский метрополитен” подтвердил факт своего сотрудничества с “Укрсоцбанком”

“Киевский метрополитен” подтвердил факт своего сотрудничества с “Укрсоцбанком”

Руководство КП “Киевский метрополитен” подтвердило, что часть сотрудников получает зарплату через  ПАО “Укрсоцбанк”, который контролируется физическими и юридическими лицами из Российский Федерации. При этом руководство КП не анализировало конкурентные преимущества этого банка, а просто открыло в нем параллельный зарплатный проект.

Об этом KV стало известно из письма начальника КП “Киевский метрополитен”  Виктора Брагинского директору Департамента транспортной инфраструктуры Киевской горгосадминистрации (КГГА) Сергею Симонову.  

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Как сообщается, КП “Киевский метрополитен” отрицает факт перевода зарплатных проектов из ПАТ “Ощадбанк” и  АТ “Укрсиббанк” в ПАТ “Укрсоцбанк”. Соответственно, не было и согласования  данного решения с КГГА.

Читайте: КП “Киевский метрополитен” обвинили в сотрудничестве с контролируемыми РФ банками

Отмечается, что произошло только открытие параллельного с уже существующими зарплатного проекта, и сотрудники КП сами решают, в каком из банков они будут получать зарплату, исходя из предложений банковских учреждений. Анализа конкурентных преимуществ “Укрсоцбанка” перед “Укрсиббанком” и “Ощадбанком” не проводилось.

В письме сообщается, что по состоянию на 1 ноября текущего года  услугами ПАТ “Укрсоцбанк” для получения зарплаты воспользовались 442 человека.

Напомним, что 25 апреля 2017 года Высший хозсуд обязал Киевский метрополитен заплатить 1 млрд 924 млн грн ООО “Укррослизинг” за поставку 100 вагонов в лизинг в 2009 году. А в сентябре текущего года Апелляционный суд разрешил списать со счетов КГГА почти 2 млрд гривен в счет долга киевского метро. Со счетов же КП "Киевский метрополитен"  исполнительная служба взыскала 155 млн. гривен, из которых 140,329 млн гривен направлены взыскателю и более 15,5 млн гривен составил исполнительный сбор.

Читайте: Со счетов "Киевского метрополитена" взыскали 155 млн гривен в пользу "Укррослизинг"

Ранее KV сообщала, что поставка киевскому метрополитену 100 вагонов по схеме лизинга является продуманной преступной схемой, за которой стоит бывший “смотрящий” Виктора Януковича - Юрий Иванющенко. Из-за него, экс-мэра Киева Леонида Черновецкого, бывшего руководства столичной подземки, нардепа от БПП Александра Грановского и преступного бездействия нынешних чиновников КГГА “Киевский метрополитен”, якобы, должен за вагоны около 1,39 млрд гривен. Причем, должен компании, за которой стоит премьер-министр России Дмитрий Медведев

Читайте: Схема Иванющенко-Медведева: кто нарисовал миллиардный долг “Киевскому метрополитену”

Фото: сайт Киевского метрополитена

KиевVласть

Александр Кравченко

Теги: новости киева, метрополитен, сергей симонов, виктор брагинский, укрсоцбанк, зарплатный проект

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.