субота, 18 травня 2024 г.

Киевляне жалуются на появившиеся после таяния снега ямы на Большой Окружной дороге

Киевляне жалуются на появившиеся после таяния снега ямы на Большой Окружной дороге

Жители Оболонского района столицы пожаловались депутату Киевсовета Александру Бродскому на многочисленные глубокие ямы и неровности, которые появились на Большой Окружной дороге после таяния снега. Депутат попросил руководство Департамента транспортной инфраструктуры запланировать ремонт асфальтового покрытия дороги, на которой наблюдается интенсивное автомобильное движение.

Об этом идет речь в материале KVЗащитить Киев. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (7-13 февраля 2022 года)”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Глава комиссии Киевсовета по вопросам ЖКХ и ТЭК, депутат Киевсовета Александр Бродский (фракция “ВО “Батькивщина”) попросил директора Департамента транспортной инфраструктуры КГГА Руслана Кандибора отремонтировать асфальтобетонное покрытие Большой Окружной дороги. 

По словам депутата, жители Оболонского района Киева пожаловались ему на ненадлежащее состояние покрытия на всей протяженности дороги. Так, после таяния снега оно находится в крайне аварийном состоянии: на нем появились многочисленные глубокие ямы и неровности. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Бродский напомнил, что Большая Окружная дорога является важным объектом транспортной инфраструктуры столицы с интенсивным автомобильным движением. Из-за отсутствия качественного дорожного покрытия на разных участках дороги ежедневно случаются дорожно-транспортные происшествия и ломаются транспортные средства. 

Депутат попросил руководителя Департамента транспортной инфраструктуры КГГА включить работы по ремонту асфальтобетонного покрытия в список объектов для выполнения работ по капитальному ремонту в рамках Программы экономического и социального развития Киева на 2022-2023 годы.

Читайте: В Киеве решили пересмотреть проект второго участка строительства Большой Окружной дороги

Фото: Dmitry Rider в Facebook.

КиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, департамент транспортной инфраструктуры, александр бродский, руслан кандибор, большая окружная дорога, ямы

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.