середа, 10 серпня 2022 г.

Киев хочет “оформить” на себя Беличанский лес

Киев хочет “оформить” на себя Беличанский лес

Сегодня на пленарном заседании Киевсовета принято ряд проектов решений, призванных, как утверждают власти, защитить зеленые насаждения и леса столицы от застройки.

Как отметила заместитель городского головы - секретарь Киевсовета Галина Герега, Киевсовет поддержал два проекта решения о предоставлении разрешений на разработку проекта землеустройства по отводу земельных участков КП “Святошинское лесопарковое хозяйство” для ведения лесного хозяйства.

“Речь идет об участках площадью 5 582,11 га в Святошинском районе и 6 050,07 га в Оболонском районе. Решение принято с целью оформить право пользования землей за коммунальным предприятием, с тем, чтобы избежать в дальнейшем посягательств на эти земли со стороны наших соседей, поселковых и районных советов. Вы помните , что Киевсовет уже не первый день воюет с Коцюбинским поселковым советом и Ирпенским городским советом за земли Беличанского леса, которые они хотят забрать под застройку. Оформив эти земли, мы обеспечим сохранение зеленых насаждений столицы”, - процитировала Герегу пресс-служба мэрии.

Секретарь Киевсовета отметила, что Беличанский лес является важным рекреационным ресурсом Киева, который помогает преодолевать последствия Чернобыльской катастрофы и стратегически защищает жителей населенных пунктов, в частности, и мегаполиса, от радиационной пыли, поэтому его сохранению власть уделяет особое внимание.

Кроме того, депутаты Киевсовета поддержали два решения о предоставлении земельным участкам статуса сквера: на ул. Депутатской, 13-17 в Святошинском районе Киева и вдоль ул. Столетова в Голосеевском районе столицы.

По словам Галины Гереги, основанием для принятия этих решений стали неоднократные обращения жителей прилегающей территории.

“Предоставление земельным участкам статуса сквера дает возможность не только осуществить благоустройство территорий, но и сохранить ее от застройки”, - подчеркнула Галина Герега.

Читайте также: Слияние со столицей не спасет от застройки Беличанский лес

фото gipoteza.net

Теги: герега, киеврада, беличанский

вівторок, 9 серпня 2022 г.
20:45
В Ірпені перекриють для транспорту вулицю Підгірна
20:28
Правоохоронці викрили дует зловмисників з села Семиполки на Броварщині
20:05
Гідрослужби столиці очищають зливостоки в кожному районі, - КМДА
19:47
В Броварах через аварію на електромережах без світла районна лікарня
19:47
У Бундестазі закликають розглянути введення безпекової місії ООН на ЗАЕС та позбавити сили право вето РФ у Радбезі
19:45
У Бородянці на відновлення понівечених дахів витратять 10 млн гривень
19:23
Ворог, за підтримки авіації, намагається вести штурмові дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках, - Генштаб ЗСУ
19:05
“Центр комунального сервісу” проводить в Києві звірку номерів квартирних лічильників
18:47
Правоохоронці Києва затримали шахрая-іноземця, який відкрив фіктивний обмінник
18:23
Вибухи в Криму: КВ зібрала найяскравіші відео
18:05
Київські виші очолили рейтинг університетів України
17:43
Комунальним закладам Вишгорода передали 80 тисяч літрів палива
17:26
Столична влада створила Vcentri HUB у Голосіївському районі
17:03
У Броварах зафіксовано один випадок підозри на лептоспіроз
16:45
На Київщині власники елітних автомобілів сплатили 4,1 млн гривень транспортного податку
16:30
У Сенаті Франції закликають негайно запровадити спеціальну місію безпеки ООН на ЗАЕС
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.