Із Київського міського будинку дитини у Ворзелі вивезли всіх дітей і вихователів
![Із Київського міського будинку дитини у Ворзелі вивезли всіх дітей і вихователів](/project/resources/2022/03/resized/two_column_Sb76vRI0.jpg)
Сьогодні у Ворзелі, з Київського міського будинку дитини вивезли, вивезли всіх дітей і вихователів та розмістили в одній зі столичних лікарень. Далі їх направлять до Західної України.
Про це, як передає KV, йдеться у повідомленні КМДА.
“Із Київського міського будинку дитини імені М. М. Городецького, що розташований у Ворзелі, евакуювали всіх дітей та співробітників закладу, що там перебували на момент евакуації. Їх перевезли в одну з київських лікарень. Завтра дітей відправлять до Західної України”, – йдеться у повідомленні.
Також столиця допомагає з евакуацією та гуманітарною допомогою містечкам, які знаходяться біля Києва – це Ворзель, Гостомель, Ірпінь, Буча.
За два дні з Пущі-Водиці евакуйовано 520 осіб через наближення активних бойових дій. Евакуйованих людей розмістили у дитячих садочках Києва. Частина мешканців Пущі-Водиці оселилися у родичів в інших районах Києва.
Нагадаємо, російські окупаційні війська авіабомбами знищили дитячу лікарню №3 в Маріуполі. Інформації щодо кількості постраждалих поки немає.
Фото: соцмережі
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)