“Херсон - це Україна!”: Укрпошта 9 грудня вводить в обіг нові поштові марки
![“Херсон - це Україна!”: Укрпошта 9 грудня вводить в обіг нові поштові марки](/project/resources/2022/12/resized/two_column_va1vF2fL.png)
“Укрпошта” анонсувала вихід нових поштових марок “Херсон – це Україна!” Випуск присвятили звільненню обласного центру від російських окупантів, на марці зображений символ міста – херсонський кавун.
Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби “Укрпошти”.
“У день виходу марки, 9 грудня, у київському головпоштамті відбудеться автограф-сесія автора випуску — українського художника Андрія Сагача, яка розпочнеться о 10 годині”, – йдеться в повідомленні.
Водночас жителі Києва та Херсона зможуть погасити придбані марки штемпелем “Перший день” у своїх поштамтах протягом дня.
Зазначається, що тираж становить 150 000 маркових аркушів (або ж 900 тис. поштових марок).
Номінал кожної марки – U, що дорівнює вартості 12 гривень (72 грн за аркуш). До марки випущено конверт “Перший день”, немаркований художній конверт та дві художні картки.
Цього ж дня стартує продаж поштового випуску у всіх відділеннях Укрпошти по всій країні, а також на маркетплейсах eBay та Amazon.
Нагадаємо, до Дня Захисників і Захисниць Укрпошта ввела в обіг нові поштові марки, об’єднані темою різних видів українських військ. Шестеро марок, створених художником Антоном Хрупіним, об’єднані марковим аркушем і тематичним конвертом. Перше спеціальне погашення відбулося у столиці.
Фото: “Укрпошта”
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)