Громадяни можуть передавати інформацію про вбивць у Бучі, Ірпені, Гостомелі у чатботі єВорог
![Громадяни можуть передавати інформацію про вбивць у Бучі, Ірпені, Гостомелі у чатботі єВорог](/project/resources/2022/04/resized/two_column_DywSy3Zm.jpg)
Міністерство цифрової трансформації України запросило громадян, яким вдалося зафіксувати на фото, відео або на кадрах із системи відеоспостереження обличчя російських вбивць у Бучі, Ірпені, Гостомелі, передавати цю інформацію до нового розділу в чатботі єВорог.
Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Мінцифри.
“Після звільнення Київщини весь світ побачив геноцид, який вчиняли російські кати над мирними українцями. Зло має бути покаране, а життя кожного із цих нелюдів, які продовжують існувати, — перетворитися на пекло”, – заявляють в міністерстві.
Громадян, яким вдалося зафіксувати на фото, відео або на кадрах із системи відеоспостереження обличчя російських потвор, що чинили геноцид у містах на Київщині, просят надсилати цю інформацію в новий розділ чатботу єВорог.
Як повідомити про вбивць у чатботі єВорог:
1. Перейдіть у чатбот єВорог із головного екрана Дії або за посиланням https://t.me/evorog_bot
2. Авторизуйтеся в боті через Дію
3. Натисніть “Вбивці в Бучі, Ірпені, Гостомелі”
4. Виберіть місто та надішліть всю інформацію: геолокацію, фото/відео та опис.
Завдяки цій інформації в міністерстві планують зробити “відомими” на весь світ тих, хто чинив геноцид українців і поставити вічне клеймо на всю їхню родину та нащадків.
Нагадаємо, у Київській області в селах Баришівської, Калитянської та Великодимерської громад комендантську годину продовжено ще на три дні. Водночас у Броварській міській територіальній громаді комендантська година триватиме з 21:00 6 квітня до 6:00 07 квітня.
Читайте: Правоохоронні органи фіксують воєнні злочини у Бучі і Бородянці на Київщині
Фото: dw.com
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)