середа, 10 серпня 2022 г.

Грабитель пытался уйти вплавь от преследующих его милиционеров

Грабитель пытался уйти вплавь от преследующих его милиционеров

Около девяти часов утра во время обхода своей территории участковый Шевченковского районного управления милиции услышал крики о помощи. Милиционер побежал к дому, у которого слышались женские голоса, и увидел высокого крепкого мужчину, который одновременно прижал к стене двух девушек. Одной рукой он бил их в лицо, а второй пытался вырвать их сумки.

Люди, которые находились рядом с местом происшествия, стояли и молча смотрели на то, как “бугай” избивает двух 17-летних девушек и никто даже и не подумал помочь или вызвать милицию.

Когда грабитель увидел, что к нему приближается милиционер, он отпустил девушек, выбросил вырванную сумку и побежал в сторону парка отдыха “Нивки”. Когда грабитель понял, что милиционер его настигает, он бросился в озеро на территории парка и поплыл к другому берегу. Участковый позвонил своему коллеге и попросил о помощи.

На берегу беглеца уже встречали милиционеры. Даже когда его достали из воды, он пытался вырваться, все время кричал, что хотел поплавать, а ему помешали.

Задержанному 35 лет, он приехал в столицу из Винницкой области и проживал у своей сожительницы. Но за короткое время пребывания в Киеве успел попасть в поле зрения правоохранителей. Уголовные производства совершения им кражи и хулиганских действий уже направлены в суд.

Следственным отделом Шевченковского райуправления столичной милиции в отношении задержанного начато уголовное производство по статье 186 УК “Грабеж”, за что предусмотрено наказание в виде заключения на срок от 4 до 6 лет.

Своей причастности к совершению данного уголовного преступления мужчина не признает.

По материалам пресс-службы ГУМВД Украины в г.Киеве

Читайте также: Неравнодушный мужчина спас несовершеннолетнюю от грабителя

фото derraeuber.de

 

 

 

Теги: парк, грабеж, грабитель, несовершеннолетний, участковый

вівторок, 9 серпня 2022 г.
20:45
В Ірпені перекриють для транспорту вулицю Підгірна
20:28
Правоохоронці викрили дует зловмисників з села Семиполки на Броварщині
20:05
Гідрослужби столиці очищають зливостоки в кожному районі, - КМДА
19:47
В Броварах через аварію на електромережах без світла районна лікарня
19:47
У Бундестазі закликають розглянути введення безпекової місії ООН на ЗАЕС та позбавити сили право вето РФ у Радбезі
19:45
У Бородянці на відновлення понівечених дахів витратять 10 млн гривень
19:23
Ворог, за підтримки авіації, намагається вести штурмові дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках, - Генштаб ЗСУ
19:05
“Центр комунального сервісу” проводить в Києві звірку номерів квартирних лічильників
18:47
Правоохоронці Києва затримали шахрая-іноземця, який відкрив фіктивний обмінник
18:23
Вибухи в Криму: КВ зібрала найяскравіші відео
18:05
Київські виші очолили рейтинг університетів України
17:43
Комунальним закладам Вишгорода передали 80 тисяч літрів палива
17:26
Столична влада створила Vcentri HUB у Голосіївському районі
17:03
У Броварах зафіксовано один випадок підозри на лептоспіроз
16:45
На Київщині власники елітних автомобілів сплатили 4,1 млн гривень транспортного податку
16:30
У Сенаті Франції закликають негайно запровадити спеціальну місію безпеки ООН на ЗАЕС
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.