неділя, 14 квітня 2024 г.

Госэкоинспекция начала проверку Трипольской ТЭС

Госэкоинспекция начала проверку Трипольской ТЭС

Государственная экологическая инспекция с 5 июля начала проверку Трипольской ТЭС, которую называют крупнейшим загрязнителем воздуха в Киевской области. Проверка продлится до 16 июля.

Об этом KV стало известно из сообщения главы Госэкоинспекции Андрея Малеваного на странице в соцсети Facebook.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Андрей Малеваный отметил, что Трипольская ТЭС осуществляет поставки электроэнергии в Черкасской, Житомирской и Киевской областях. При этом выбросы загрязняющих веществ в атмосферный воздух от предприятия составляют 82,8% всех выбросов промышленности Киевской области. По словам Андрея Малеваного, вследствие работы ТЭС в воздух попадает около 37 наименований загрязняющих веществ.

Глава ведомства рассказал, что в 2020 году Госэкоинспекцию дважды не допускали на проверку электростанции. А уже в 2021 году были проведены 2 внеплановых мероприятия контроля. Во время последней проверки, которая завершилась 25 июня, были выявлены нарушения условий разрешения на выбросы загрязняющих веществ.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Как сообщил Андрей Малеваный, во время текущей плановой проверки Госэкоинспекция контролирует соблюдение законодательства на всех мощностях предприятия во всех сферах хозяйственной деятельности – от эксплуатации водохозяйственных сооружений до обращения с отходами. 

Глава Госэкоинспекции заявил, что проверка Трипольской ТЭС продлится до 16 июля и пообещал сообщить о ее результатах.

Ранее KV сообщала, что самая мощная электростанция Киевской области – Трипольская ТЭС, вошла в десятку компаний, оказывающих наибольшее негативное влияние на экологическую ситуацию в Украине. Рейтинг составлялся на основе данных Госслужбы статистики, предоставленных по запросу Минэкологии.

Читайте: Трипольская ТЭС вошла в десятку крупнейших загрязнителей воздуха в Украине

Напомним, в декабре 2019 года сотрудники полиции Киевщины задержали группу злоумышленников, которые повредили и похитили телефонный кабель, идущий к Трипольской ТЭС. В результате их преступных действий была прервана связь со всей теплоэлектростанцией.

Читайте: Группа воров лишила связи крупный стратегический объект на Киевщине (фото)

Фото: lb.ua

КиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киевской области, новости киевщины, проверка, андрей малеваный, госэкоинспекция, трипольская тэс

п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях зяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
17:47
Колаборант вдавав із себе ченця й освячував ворожі танки, що насувались 2022 року на Київ
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.