Ексдиректора КП на Київщині підозрюють у виплаті грошей “мертвим душам”
![Ексдиректора КП на Київщині підозрюють у виплаті грошей “мертвим душам”](/project/resources/2022/08/resized/two_column_xB1HxFSL.jpg)
Правоохоронці повідомили про підозру колишньому директору комунального підприємства у Вишгородському районі Київської області. На думку слідства, він виплачував зарплату фіктивно влаштованим працівникам.
Про це KВ стало відомо з повідомлення прес служби Київської обласної прокуратури.
“За даними слідства, підозрюваний вносив недостовірні відомості до табелів обліку робочого часу фіктивно найманим працівникам. На підставі вказаних документів особи, які фактично не працювали в організації, отримували заробітну плату”, – повідомили в прокуратурі.
Зазначається, що таким чином ексдиректор здійснив розтрату бюджетних коштів в сумі понад 300 тис. гривень.
Досудове розслідування триває.
Нагадаємо, слідчі управління поліції в метрополітені повідомили про підозру колишньому керівнику комунального підприємства у незаконному нарахуванні премій та виплат. Фігурант здійснював неправомірні дії, перебуваючи у змові з іншими посадовими особами. Сума незаконно нарахованих винагород склала понад 180 тис. гривень. Тепер йому загрожує до восьми років позбавлення волі.
Читайте: Працював на спецслужби рф: СБУ оголосила підозру колишньому заступнику глави ГУР МОУ
Фото: radako.com.ua
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)