четвер, 18 липня 2024 г.

Депутаты Киевсовета хотят в этом году потратить 91 млн гривен на обновление парка автомобилей скорой помощи

Депутаты Киевсовета хотят в этом году потратить 91 млн гривен на обновление парка автомобилей скорой помощи

Сегодня, 18 сентября, на заседании постоянной комиссии Киевсовета по вопросам бюджета и социально-экономического развития депутаты согласовали внесение изменений городской целевой программы “Здоровье киевлян” на 2017-2019 годы. Среди новаций – обновление парка автомобилей скорой помощи и капитальные ремонты в медучреждениях всех районов Киева.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевсовета.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Согласно проекту решения, предлагается обновить парк автомобилей экстренной медицинской помощи, обеспечить в полном объеме коммунальные медучреждения лекарственными средствами и медицинскими изделиями. Кроме того, в планах - обновить материально-техническую базу учреждений здравоохранения, провести капитальные ремонты помещений коммунальных некоммерческих предприятий, а также обеспечить соблюдение социальной защиты малообеспеченных семей и медицинских работников, вышедших на пенсию.

“Город планирует в этом году обновить парк автомобилей экстренной медицинской помощи. В это необходимо вложить 91 млн гривен. Также должны провести капитальные ремонты в коммунальных некоммерческих предприятиях в 10 районах города на 69 млн грн. Обеспечить детским питанием детей первых двух лет жизни из малообеспеченных семей. На это планируется выделить почти 830 тыс. гривен. Намерены увеличить финансирование на обеспечение эндопротезами. Повышаем расходы как для планового, так и экстренного протезирования”, - отметил председатель постоянной комиссии Киевсовета по вопросам бюджета Андрей Странников.

Финансирование мероприятий Программы будут осуществлять в пределах расходов, предусмотренных в бюджете Киева ответственным за выполнением Программы.

Отмечается, что теперь документ должны рассмотреть на пленарном заседании Киевсовета.

Читайте: Медична реформа в Україні: зміни, нововведення, виклики

Напомним, ранее KV сообщала, что с 1 сентября бригады неотложной медицинской помощи переходят в подчинение Центра экстренной медицинской помощи и медицины катастроф Киева.

11 сентября профильная комиссия Киевсовета решила созвать круглый стол по проблемам ликвидации в Киеве неотложной скорой помощи, лечения онкобольных и финансирования медицины.

Читайте: Ликвидация неотложной скорой помощи в Киеве может быть рассмотрена на круглом столе при участии Кличко

Фото: KV

KиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киева, киевсовет, проект решения, странников, бюджетная комиссия, изменения, программа здоровье киевлян

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.