неділя, 23 червня 2024 г.

Бывшего сотрудника КП “Киевводфонд” подозревают в растрате около полумиллиона гривен

Бывшего сотрудника КП “Киевводфонд” подозревают в растрате около полумиллиона гривен

Печерская окружная прокуратура Киева при оперативном сопровождении ГУ ГФС в Киеве сообщила о подозрении экс-руководителю одного из отделов Специализированного водохозяйственного коммунального предприятия “Киевводфонд” в растрате бюджетных средств в особо крупных размерах.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевской городской прокуратуры.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Как сообщается, в рамках следствия в июле сего года в помещении СВКП “Киевводфонд” были проведены обыски. По результатам обысков правоохранители изъяли первичную финансово-хозяйственную документацию по взаимоотношениям между СВКП “Киевводфонд” с субъектами хозяйственной деятельности по закупкам товаров и работ по капитальным ремонтам бюветных комплексов и общественных туалетов, расположенных на территории Киева.

Правоохранителями было установлено, что подозреваемый, будучи должностным лицом, подписал накладные, согласно которым субъект хозяйствования, который имеет признаки фиктивности, якобы поставил товары для СВКП “Киевводфонд”.

В то же время, вышеуказанный субъект хозяйствования никаких товаров для коммунального предприятия не поставлял, а подписи должностных лиц общества оказались поддельными. Согласно сообщению, ущерб составил около полумиллиона гривен.

На данный момент следствие продолжается. Досудебное расследование осуществляется по ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 209 УК Украины.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Напомним, 16 июля прокуроры Печерской окружной прокуратуры совместно со столичными фискалами провели обыски в помещениях СВКП “Киевводфонд”. В частности, правоохранители намерены были проверить причастность должностных лиц коммунального предприятия к присвоению более 7 млн ​​гривен. Эти средства были выделены на приобретение товаров и выполнение работ по капремонтам бюветных комплексов и общественных туалетов столицы.

Читайте: Прокуратура провела обыски в “Киевводфонде”

Отметим, КП “Киевводфонд” основано Киевсоветом в 2010 году. Уставной капитал – 100 тыс. гривен. Основной вид деятельности – сбор неопасных отходов. С 21 сентября 2015 года предприятие возглавляет Светлана Козловская. КП подчиняется Департаменту жилищно-коммунальной инфраструктуры, которым руководит Дмитрий Науменко. Координирует деятельность данного департамента первый заместитель председателя КГГА по вопросам осуществления самоуправленческих полномочий Алексей Кулеба, направляет и контролирует – заместитель председателя КГГА Петр Пантелеев.

* СВКП “Київводфонд” (код ЄДРПОУ 37292855)

Фото: пресс-служба Киевской городской прокуратуры.

КиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, прокуратура, подозрение, растрата, киевводфонд

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.