Бюро економічної безпеки тимчасово очолив Андрій Пащук
![Бюро економічної безпеки тимчасово очолив Андрій Пащук](/project/resources/2023/08/resized/two_column_Ob9H9UMK.jpg)
Бюро економічної безпеки (БЕБ) тимчасово очолив Андрій Пащук (на фото), який працює у відомстві з 2022 року. На цій посаді Пащук замінив Едуарда Федорова, який також очолював БЕБ з квітня після звільнення Вадима Мельника.
Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби БЕБ.
“Андрій Вікторович Пащук приступив до виконання обов’язків директора Бюро економічної безпеки України. Андрій Пащук працює у БЕБ з листопада 2022 року, був призначений як переможець конкурсу на зайняття вакантних посад штатних працівників БЕБ, які мають спеціальні звання”, – повідомили в БЕБ.
Зазначається, що наразі в.о. директора здійснюватиме загальну координацію і контроль діяльності центрального апарату та територіальних управлінь БЕБ та забезпечуватиме виконання інших завдань, передбачених законом.
Нагадаємо, 11 квітня Кабінет міністрів вирішив звільнити Вадима Мельника з посади директора БЕБ за власним бажанням. 17 квітня перший заступник директора БЕБ Едуард Федоров тимчасово очолив відомство. Пізніше Федоров був звільнений відповідним наказом БЕБ за згодою сторін 14 серпня.
Читайте: Бюро економічної безпеки тимчасово очолив Едуард Федоров
Фото: БЕБ
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)