“Бучасервіс” почне нараховувати бучанцям платіжки за водопостачання
![“Бучасервіс” почне нараховувати бучанцям платіжки за водопостачання](/project/resources/2023/01/resized/two_column_gJBgjc70.jpg)
У Бучанській міській раді відбулася нарада з головами правління ОСББ та ЖБК, де було повідомлено, що з січня місцевим мешканцям платіжки за воду нараховуватиме КП “Бучасервіс”.
Про це KВ стало відомо з публікації Бучанської міської ради.
Підприємство надаватиме послуги з центрального водопостачання та водовідведення.
“Обговорили порядок нарахування оплати за водопостачання відповідно до нормативно-правової бази та послідовність опломбування лічильників. Окремо виносилися питання стосовно пільг, порядку укладання договорів та передачі показників за водопостачання”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що підприємство вже отримало спеціальний дозвіл на користування надрами з метою використання підземних вод.
Мешканці мають отримати перші платіжки за січень вже у перші дні лютого.
Як раніше писала KВ, у Київській області сьогодні, 11 січня, проводяться роботи зі знищення вибухонебезпечних предметів (ВНП). Сапери будуть проводити роботи на Бучанщині.
Читайте: У Бучанському районі пройдуть роботи зі знищення вибухонебезпечних предметів
Фото: з відкритих джерел
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)