п'ятниця, 14 червня 2024 г.

Британська міжнародна школа та група компаній DIM побудують унікальний заклад освіти на Київщині

Британська міжнародна школа та група компаній DIM побудують унікальний заклад освіти на Київщині

Британська міжнародна школа в Україні та група компаній DIM презентували сумісний проєкт з будівництва білінгвального дитячого садка та початкової школи, Заклад освіти розміститься у заміському комплексі Park Lake City під Києвом.

Про це KВ стало відомо в з прес-релізу конференції “Відновлення України: Освіта майбутнього. Якою вона буде?”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“The British International School, Ukraine (BISU) та група компаній DIM підписали угоду про створення унікального найсучаснішого освітнього простору на території кварталу VITA у Park Lake City. Це заміський житловий комплекс бізнес-класу, розташований у Підгірцях за 15 хвилин їзди від Києва. Партнерство між відомим освітнім оператором та провідним забудовником є своєчасною відповіддю на суспільні запити стосовно відновлення України та її майбутнього. Йдеться не лише про цінності, а і про нові стандарти життя – українці хочуть відбудовувати “краще, ніж було”. “, — йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

 Частина кварталу VITA комплексу була введена в експлуатацію вже після початку повномасштабного вторгнення. Там хочуть створити ціле освітнє містечко: дитячий садок, початкова, середня та старша школи й  кампуси для вчителів та дітей. Садок та початкову школу планують почати будувати вже наступного року. 

Площа майбутнього закладу освіту у Park Lake City складатиме приблизно 2900 кв м. Двоповерхова будівля міститиме білінгвальний дитячий садок та початкову школу, розраховану на 180 учнів.

 “Британська школа в Україні постійно розвивається та шукає нові формати роботи, які будуть відповідати запитам сьогодення. Саме тому вже давно було прийняте рішення про відкриття нової Британської школи за містом, у Park Lake City. Це містечко будується, пропонуючи філософію, дуже близьку до нашої – створення спільноти людей, які будуть жити поряд, разом навчати своїх дітей, мати спільні цінності, співпрацювати в бізнесі. Відкриття дитячого садочку та початкової школи – це лише перший етап. Далі BISU планує створення наступних шкільних підрозділів: середньої та старшої школи з викладанням, як завжди, міжнародними вчителями та за британськими програмами. Розглядається також можливість формату Boarding School (школи з можливістю проживання)”, розповіла членкиня Наглядової ради та голова приймальної комісії BISU Олена Товкун.

У самій будівельній компанії обіцяють, що заклад буде зведено зі стовідсотковим дотриманням вимог безпеки. Крім цього, будівництво планують зробити максимально екологічним.


 “Ми виконуємо усі норми та рекомендації з будівництва, які розроблені державними органами для забезпечення безпечного навчання і проживання та  в свою чергу маємо досвід, який зможемо застосувати при будівництві дитячого садку та школи на території ParkLakeCity. Наприклад, як і у всьому комплексі, в садочку і школі будуть доступна чиста питна вода з артезіанської свердловини, при будівництві та оздобленні будуть використані екологічні матеріали а також геотермальні насоси для багатоповерхових будинків, які використовують грунт, як джерело тепла для опалення або нагріву гарячої води взимку та як джерело кондиціонування влітку”, — додала концептолог групи компаній DIM Альона Піскунова.

Як раніше писала KВ, cьогодні основою сучасного будівництва є інноваційні проєкти, спрямовані на підвищення якості життя через забезпечення турботи про здоров'я, wellness-інфраструктури та сервісної підтримки. Компанія DIM пропонує проєкти, що базуються саме на персоналізованому підході, навколишньому середовищі та спільноті однодумців.

Читайте: У компанії DIM розповіли про складові сучасного будівництва

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Анастасія Олійник

Теги: новини київщини, новини київської області, школа, новини компаній, будівництво, DIM, дитсадок, Park Lake City, bisu, британська міжнародна школа

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій