Брати Клички привезли ще 100 FPV-дронів для ЗСУ (фото)
![Брати Клички привезли ще 100 FPV-дронів для ЗСУ (фото)](/project/resources/2023/12/resized/two_column_ukGzzHSt.png)
Брати Клички – Володимир та Віталій, привезли ще 100 FPV-дронів для ЗСУ. БПЛА передадуть в 53-тю бригаду під Авдіївку.
Про це KВ стало відомо з повідомлення мера столиці Віталія Кличко.
"Отримали наступну партію FPV- дронів, які замовляли з братом Володимиром. 100 пташок оперативно вирушать в 53-тю бригаду під Авдіївку", – повідомив Кличко.
Кличко також відмітив, що стосується допомоги столичної громади, то з бюджету столиці цього року на закупівлю дронів, на запити ЗСУ, Генштабу та Міноборони, місто виділило 1 мільярд 550 мільйонів гривень.
Читайте: Брати Клички привезли 100 FPV-дронів для ЗСУ (відео)
Фото: Віталій Кличко
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)