среда, 23 июня 2021 г.

Бориспільській громаді пообіцяли парки, водойми і фонтани

Бориспільській громаді пообіцяли парки, водойми і фонтани

Кандидат на посаду голови Бориспільської об'єднаної територіальної громади (ОТГ) Володимир Кондратенко обіцяє приділяти увагу організації місць для дозвілля громадян. Він вважає, що до цього питання слід підходити комплексно, при цьому – використовувати європейський досвід. Наприклад, затримуючи дощову воду та використовуючи інструменти ландшафтного дизайну, цілком можливо облаштувати на території громади зелені зони з невеличкими водоймами.

Про це KV стало відомо із інтерв'ю кандидата на посаду голови Бориспільської ОТГ Володимира Кондратенка.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Політик зазначив, що однією з найбільших проблем Бориспільської ОТГ є електроенергія, водопостачання та утилізація сміття. Тому першочергове завдання – налаштувати безперебійне електропостачання шляхом встановлення додаткових розвантажувальних підстанцій для зменшення надмірного навантаження існуючих мереж і приведення електронапруги до прийнятного рівня. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“Звісно, це потребує значних фінансових вливань. Бюджет громади обмежений, потрібно залучати інвестиції. Як і у випадку з питною водою, так і з будівництвом сміттєпереробного заводу. Необхідно створити сприятливий інвестиційний клімат, залучати міжнародних інвесторів та підключатися до міжнародних екологічних програм впроваджувати принципи державно партнерства. Як це роблять інші міста України”, – зазначив кандидат на посаду Бориспільського міського голови. 

За словами Володимира Кондратенка, організація відпочинку мешканців громади є не менш важливою проблемою, ніж модернізація інфраструктури. До того ж, розвиток вказних сфер можна об'єднати, якщо підійти до цього питання комплексно. Наприклад – створити достатню кількість зелених зон зі штучними водоймами, у яких буде затримуватися дощова вода. Адже її надлишок на вулицях спричиняє незручності громадянам. Володимир Кондратенко впевнений, що в таких питаннях влада має впроваджувати європейський досвід, враховуючи місцеву специфіку.

“Кожне літо деякі райони Борисполя перетворюються на пекельні зони. Найбільше від цього страждають люди похилого віку: і вдома не можна всидіти і на вулицю не вийти. Запровадження європейської практики – відкриті фонтани та невеликі водойми – створять не тільки необхідний мікроклімат, а ще й нові місця для відпочинку та спілкування”, – вважає Володимир Кондратенко.

Як повідомила KV, 28 жовтня 2020 року від ускладнень, викликаних коронавірусом, помер багаторічний мер Борисполя Анатолій Федорчук (очолював місто з 2006 року по 2020 рік). За попередніми даними, він був переможцем на виборах голови Бориспільської ОТГ на місцевих виборах, що відбулися 25 жовтня 2020 року. У листопаді 2020 року стало відомо, що повторні вибори в Борисполі мають відбутися 17 січня 2021 року.

За крісло голови Бориспільської ОТГ готові позмагатись 18 кандидатів, серед яких  депутат Бориспільської районної ради двох скликань, відомий підприємець та автогонщик Володимир Кондратенко, якого висунула партія "УДАР".

Читайте: Партія “УДАР” Віталія Кличка висунула на посаду мера Борисполя – Володимира Кондратенка

Фото надав Володимир Кондратенко

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новини київської області, мнение, парк, кандидат, вибори, фонтан, Київщина, Київська область, бориспіль, бориспільська отг, володимир кондратенко, зелена зона, місце відпочинку

среда, 23 июня 2021 г.
19:06
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:26
В Киеве открыли очередную мини-скульптуру проекта “Шукай”
20:04
На этой неделе в столице на базе медучреждений начнут работать прививочные бригады
19:44
На Площади Звезд у ТРЦ Gulliver открыли звезду группы The Hardkiss (фото)
19:26
Кличко поручил рекламировать патронатное воспитание
19:04
Из Днепра достали труп мужчины
18:41
Возле станции метро “Ипподром” в Киеве начинается строительство крытого бадминтонного комплекса
18:25
В Украине зафиксирован “индийский” штамм коронавируса, - Данилов
18:01
Киевоблсовет добавил денег на популяризацию имиджа КОГА
17:58
В области проведут инвентаризацию земель за более чем 17 млн гривен
17:43
40 медучреждений Киева получили вакцину Пфайзер
17:22
Столичный хозсуд вернул кинотеатр “Киев” предыдущим арендаторам
17:03
В Киеве проверяют сообщения о минировании нескольких ТРЦ, отелей и центрального ж/д вокзала
16:55
В Раде зарегистрирован закон о санкциях, вводимых через СНБО
16:46
В Белой Церкви завтра, 24 июня, из-за дорожных работ изменится работа общественного транспорта
16:24
В этом году девять киевских пляжей отмечены международной экологической наградой “Голубой флаг”
Календарь событий