воскресенье, 23 января 2022 г.

Бориспільській громаді пообіцяли парки, водойми і фонтани

Бориспільській громаді пообіцяли парки, водойми і фонтани

Кандидат на посаду голови Бориспільської об'єднаної територіальної громади (ОТГ) Володимир Кондратенко обіцяє приділяти увагу організації місць для дозвілля громадян. Він вважає, що до цього питання слід підходити комплексно, при цьому – використовувати європейський досвід. Наприклад, затримуючи дощову воду та використовуючи інструменти ландшафтного дизайну, цілком можливо облаштувати на території громади зелені зони з невеличкими водоймами.

Про це KV стало відомо із інтерв'ю кандидата на посаду голови Бориспільської ОТГ Володимира Кондратенка.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Політик зазначив, що однією з найбільших проблем Бориспільської ОТГ є електроенергія, водопостачання та утилізація сміття. Тому першочергове завдання – налаштувати безперебійне електропостачання шляхом встановлення додаткових розвантажувальних підстанцій для зменшення надмірного навантаження існуючих мереж і приведення електронапруги до прийнятного рівня. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“Звісно, це потребує значних фінансових вливань. Бюджет громади обмежений, потрібно залучати інвестиції. Як і у випадку з питною водою, так і з будівництвом сміттєпереробного заводу. Необхідно створити сприятливий інвестиційний клімат, залучати міжнародних інвесторів та підключатися до міжнародних екологічних програм впроваджувати принципи державно партнерства. Як це роблять інші міста України”, – зазначив кандидат на посаду Бориспільського міського голови. 

За словами Володимира Кондратенка, організація відпочинку мешканців громади є не менш важливою проблемою, ніж модернізація інфраструктури. До того ж, розвиток вказних сфер можна об'єднати, якщо підійти до цього питання комплексно. Наприклад – створити достатню кількість зелених зон зі штучними водоймами, у яких буде затримуватися дощова вода. Адже її надлишок на вулицях спричиняє незручності громадянам. Володимир Кондратенко впевнений, що в таких питаннях влада має впроваджувати європейський досвід, враховуючи місцеву специфіку.

“Кожне літо деякі райони Борисполя перетворюються на пекельні зони. Найбільше від цього страждають люди похилого віку: і вдома не можна всидіти і на вулицю не вийти. Запровадження європейської практики – відкриті фонтани та невеликі водойми – створять не тільки необхідний мікроклімат, а ще й нові місця для відпочинку та спілкування”, – вважає Володимир Кондратенко.

Як повідомила KV, 28 жовтня 2020 року від ускладнень, викликаних коронавірусом, помер багаторічний мер Борисполя Анатолій Федорчук (очолював місто з 2006 року по 2020 рік). За попередніми даними, він був переможцем на виборах голови Бориспільської ОТГ на місцевих виборах, що відбулися 25 жовтня 2020 року. У листопаді 2020 року стало відомо, що повторні вибори в Борисполі мають відбутися 17 січня 2021 року.

За крісло голови Бориспільської ОТГ готові позмагатись 18 кандидатів, серед яких  депутат Бориспільської районної ради двох скликань, відомий підприємець та автогонщик Володимир Кондратенко, якого висунула партія "УДАР".

Читайте: Партія “УДАР” Віталія Кличка висунула на посаду мера Борисполя – Володимира Кондратенка

Фото надав Володимир Кондратенко

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новини київської області, мнение, парк, кандидат, вибори, фонтан, бориспіль, Київщина, Київська область, бориспільська отг, володимир кондратенко, зелена зона, місце відпочинку

воскресенье, 23 января 2022 г.
07:15
Сегодня, 23 января, ярмарки пройдут в пяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 23 января 2022 года
суббота, 22 января 2022 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 23 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
17:05
Маломобильные киевляне попросили столичную власть обеспечить работу лифтов в переходах Соломенского и Святошинского районов в морозы
16:04
Завтра, 23 января, на катке ВДНХ состоятся мастер-классы олимпийских чемпионов по фигурному катанию и хоккею
15:05
За останню добу на коронавірус захворіли 743 жителя Київщини
14:04
В Киеве река Сырец приобрела ядовито-зеленый цвет (фото)
13:49
“Пилецкого кто-то активно толкает в кресло победителя”, - журналист Плинский о конкурсе на должность главврача больницы №8
13:05
Жители Оболонского района столицы возмущены размещением МАФа прямо на газоне площади Шевченко
12:02
Киевляне отметили День Соборности живой цепью на мосту Патона и возложением цветов (фото, видео)
11:01
Вокруг столичной “Муниципальной охраны” разгорается очередной скандал (видео)
10:04
На Центральном железнодорожном вокзале столицы приступили к демонтажу эскалатора
09:01
В Украине за сутки против COVID-19 вакцинировано около 90 тысяч человек
07:15
Сегодня, 22 января, ярмарки пройдут в восьми районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 22 января 2022 года
пятница, 21 января 2022 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
Календарь событий