Бійців на фронті лікуватиме мобільний "стоматологічний батальйон” волонтерів
Стоматологічний “батальйон” волонтерів лікуватиме бійців на фронті. Ідея про створення "стоматології на колесах" виникла у хмельничан під час однієї з поїздок на передову.
Про це, як передає KВ, повідомив голова Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.
Гамалій повідомив, що невеликий стоматологічний фургон обладнаний усім, що є у традиційних кабінетах: тут можна зробити рентген, а також вилікувати зуби.
До проєкту "стоматології на колесах" залучили лікарів-стоматологів, які на волонтерських засадах допомагатимуть військовим.
"Відвідуючи наших хлопців на передовій, розумієш їхні потреби. Під час однієї з поїздок виникла ідея створити стоматологію на колесах, залучити лікарів-стоматологів, які б допомагали нашим військовим, бо вони точно не мають можливості отримати там такі послуги", – розповів голова Хмельницької ОВА Сергій Гамалій у своєму відеозверненні.
“Відтепер, поїздки нашого стоматологічного “батальйону” на передову будуть постійними. Щоб військовим було ще зручніше “гризти” ворога, виганяючи його з наших земель”, – додав очільник Хмельницької області.
Читайте: Обмін полоненими: з неволі звільнені ще понад сто українців (відео)
Фото: Сергій Гамалій