Безбар’єрні дитячий і дорослий басейни збудували в пристоличному регіоні в рамках “Великого будівництва-2021”
![Безбар’єрні дитячий і дорослий басейни збудували в пристоличному регіоні в рамках “Великого будівництва-2021”](/project/resources/2022/01/resized/two_column_jhSHJkKy.jpg)
У Славутичі в рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” реконструювали плавальний комплекс. Тепер там є два басейни – дорослий на 25 метрів і дитячий на 10 метрів.
Про це сьогодні, 24 січня, проінформував очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.
“Реконструйований басейн у Славутичі – це ще один знаковий для пристоличного регіону спортивний об’єкт. Взагалі він був збудований наприкінці 1980-х років і потребував модернізації, в тому числі, впровадження принципів безбар‘єрності. Тож у ході реконструкції ми враховували потреби усіх верств населення”, – прокоментував Василь Володін.
Нагадаємо: будівництво басейну на Київщині також триває і в Кагарлику. Завершити проєкт планують до кінця цього року.
Фото: КОДА
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)