понедельник, 10 мая 2021 г.
Вибори без вибору: селяни у будь-якому випадку знову отримають свою землю

Вибори без вибору: селяни у будь-якому випадку знову отримають свою землю

Роман Головін

Розробник і втілювач Народної земельної реформи

Давайте розпочнемо з так званих програм партій та кандидатів-мажоритарників. Чому так званих? Тому що програма повинна визначати мету, задачі, методи реалізації та ресурс для реалізації програми в інтересах усіх українців, а не в інтересах бізнесу, промисловців, орендарів-латифундистів.

Тому що “сильний і чесний” – це не програма, як не програма й інформація про інші надумані риси характеру. “Вибираємо прем’єра” – це не програма, бо де ця програма прем'єра. “Зміна трудового розпорядку депутатів” – це не програма. Як не є програмою і зняття з депутатів недоторканості, бо від цього не зміниться нічого у нас з вами.

Не є програмою геволт про покарання олігархів на каналах олігархів. Взагалі, це дуже дивна, якщо не сказати “нетрадиційна” історія. Не є програмою й цинічне позиціонування політичної сили, як партії мерів і промисловців. Бо це вже у відвертому вигляді є розподілення нас на класи рабів та рабовласників. Хіба в Україні відмінено рівність прав і ми перейшли до класової побудови суспільства чи ввели касти, як в Індії? 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Так само не є програмою крики проти продажу землі. Де тут дія і де тут програма? Селяни залишені сам на сам з усіма негативами орендних відносин і самі вигуки про непродажність землі не результативні.

По дурному виглядає і кандидат, який на вкраденій у селян землі отримує прибутки і експлуатує тих же селян за 5000 гривень на власному підприємстві, а в агітаційних матеріалах обіцяє усім “рай” після його обрання до парламенту.

То ж, коли говорять про підняття пенсій – мають казати за рахунок чого чи кого. Коли кажуть, що зроблять дороги, то ми маємо почути водночас – за рахунок чого і хто буде це робити. Коли говорять про зниження ціни на газ, забувають, що хтось вчотирьох живе на 40 кв. м,  а хтось один – на 400 кв. м. І де тут правда і брехня? А може треба казати про недолугість механізму розподілу між українцями спільного майна, яке належить всім нам за чинною Конституцією.

Коли ми акцентуємо на запитанні “за рахунок чого та кого це буде зроблено”, то маємо розуміти, що мова не завжди про гроші, але завжди – про людей, про працю та результати цієї праці.

Українці сьогодні не вмотивовані працювати в Україні, бо вони не є власниками виробництв, їм пропонують низьку оплату праці. Унітарні власники підприємств не спроможні платити більше, а українці не хочуть працювати задешево. В даному випадку нав’язані ринкові відносини не спрацювали – і мільйони наших співвітчизників потягнулися на заробітки. Можна сміливо припустити, що податки, які сплачують наші заробітчани за кордоном в бюджети інших країн, співставні з бюджетом України. Іцей втрачений бюджет – наші з вами дороги, пенсії та медицина з освітою.

То що треба нам робити? Лише одне – діяти!

Нам вкрай необхідна зміна економічної моделі держави на таку, яка буде спрямована на вмотивованість українців працювати багато, ефективно і, головне, із задоволенням. Єдиний варіант – формувати з українців власників виробництв, власників держави разом з надрами, землею, лісами, річками і повітрям.

І розпочинати негайно треба з повернення землі. Власники землі мають стати власниками аграрного виробництва – через об’єднання в межах свої громад у Товариства власників землі. Бо це в інтересах не тільки селян, але всіх українців і всієї України.

Бажання продавати землю, перетворивши її в товар, могло виникнути або у дилетантів або байдужих до України лихварів, фактично – наших спільних ворогів. І на тлі створення Товариств власників землі таке бажання буде виглядати придуркуватим.

На жаль, політичні партії не виходять до людей з ідеями активної участі українців у створенні ті спільному володінні новими виробництвами, повернення державних монополій  українському народу, реорганізації і розвитку державної власності в інтересах українців. Це говорить про потенційну неспроможність переважної більшості партій і кандидатів.

Отже, обрання цих партій та мажоритарників до Верховної Ради схоже на вибори без вибору. Але – і іншого шляху просто немає – ми маємо діяти в напрямку втілення реальних ідей та проектів, які повернуть нам Україну. Бо в іншому випадку переможуть ці політики без програм, які хочуть розпродати нашу країну оптом та вроздріб.

Тому дуже прошу селян-власників землі поставитися серйозно до моїх слів і пропозицій зі створення Товариств власників землі. Товариства власників землі – це шлях до збереження землі за українцями, це яскравий приклад як українці можуть об’єднуватися і бути господарями не тільки на землі і в країні. І тоді на таких прикладах можна рухатися далі, розвиваючи промислове виробництво на таких же засадах співволодіння і соціальної значимості. 

Читайте: Народна земельна реформа Головіна: чим корисне створення і діяльність Товариств власників землі

Роман Головін, розробник і втілювач Народної земельної реформи

КиевVласть

Теги: новости киева, новости киевской области, новости киевщины, новости украины, народная земельная реформа, роман головин, новая экономическая политика

воскресенье, 9 мая 2021 г.
11:17
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:03
В КГГА хотят создать специальный список для выдачи спецпропусков для проезда в транспорте в случае введения локдауна
17:08
Полиция составила протокол на 16-летнего киевлянина за нацистское приветствие во время акции у парка Вечной Славы
16:06
Мэр Киева Виталий Кличко почтил память павших во время Второй мировой войны и поздравил ветеранов с Днем Победы (фото)
15:05
Более 250 новых случаев COVID-19 зафиксировано за сутки в Киеве
14:04
В Киеве полиция проверяет анонимное сообщение о минировании Центрального железнодорожного вокзала (видео)
13:02
Владимир Зеленский возложил цветы к Вечному огню в память погибших во Второй мировой войне (фото, видео)
12:02
Департамент строительства и архитектуры КГГА просят проверить информацию о строительстве на территории парка “Нивки”
11:03
За останню добу на коронавірус захворіло 210 жителів Київщини
10:01
ТРЦ Gulliver открывает собственную селфи-студию
09:47
Глава правления “Киевоблгаза” Дмитрий Дронов поздравил с Днем Победы
09:03
За минувшие сутки в Украине зафиксировано почти 5,4 тысячи новых случаев COVID-19
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 9 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 9 мая 2021 года
суббота, 8 мая 2021 г.
18:01
В воскресенье, 9 мая, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
17:03
Правоохранители “накрыли” сеть борделей в центре столицы
Календарь событий