вівторок, 23 липня 2024 г.
В Украине нация еще не сложилась

В Украине нация еще не сложилась

Андрей Головачев

Экономический эксперт

В Украине нация еще не сложилась потому, что нации возникают только там, где существует юридическое равенство людей перед законом, где есть независимый суд. Ощущение равенства, обеспеченное судом, создает у людей чувство равенства и единства. Возникает нация!

В странах, где сформировались нации, власть опирается на доверие и поддержку людей и власть формируется из широких слоев общества.

Такие государства сильные, они опираются на всю нацию!

В Украине, как в любом сословно-феодальном обществе, власть и общество живут в параллельных мирах. У них нет ничего общего. Они пересекаются только на выборах, когда элита вынуждена заплатить часть присвоенных благ обществу через подкуп избирателей. Поэтому перед выборами строятся дороги, ремонтируются школы. закупаются инвалидные коляски, раздаются пайки и т.д. Так было и так будет в сословном обществе, где нет политических партий, а места в парламенте покупаются.

В Украине власть носит олигархический характер и не отражает никаких интересов общества, поэтому не имеет реальной опоры в этом обществе. Другими словами, общество всегда ненавидит свою власть.

У сословных обществ есть один серьезный недостаток. Их армии очень слабые и, как правило, не способны защитить страну от агрессии.

Дело в том, что армия таких государств строго сословная - защищать Родину посылают только низшие сословия, самые беззащитные, не способные откупиться, которые осознают социальную несправедливость и не имеют сильных мотиваций к самопожертвованию. Они не видят рядом с собой в окопах детей привилегированных сословий. Разве что чей-то отпрыск выскачет в тылу на пару дней из соображений PR.

Сословные армии не обладают достаточным боевым духом, не верят патриотическим лозунгам и внутренне ненавидят свое начальство и свою власть.

Именно по этой причине Украина проиграла на Донбассе России. Россия также сословно-феодальное общество. Но Россия в 15-20 раз сильнее в военном отношении и богаче.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

КиевVласть

Теги: война, украина, нация, сословно феодальное общество

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.