субота, 20 квітня 2024 г.
Украине нужна новая Конституция, которая обеспечит мир и развитие регионов

Украине нужна новая Конституция, которая обеспечит мир и развитие регионов

Валерий Ксензенко

Депутат Киевского областного совета, руководитель фракции “Оппозиционный блок”

Сегодня, 28 июня, мы празднуем 20-летие со дня принятия Конституции Украины. Но довольны ли украинцы главным законодательным документом страны? Все требует совершенствования и изменений к лучшему, поэтому Украине необходима новая Конституция с равными и сильными регионами, что обеспечит Украине мир.

Нынешняя модель государства не устраивает регионы, поэтому власть на местах так ждет реальной децентрализации, которая обеспечит компромисс между регионами и в обществе в целом. Главным правилом должно стать: все регионы равны, несмотря на несхожесть регионов между собой.

На области центральная власть перекладывает финансирование объектов культуры, медицины, ПТУ, спортивные школы, льготы населения. Но реального финансирования на это не дает. Оппозиционный блок выступает за то, чтобы в корне поменять распределение средств между центром и регионами. Центр должен оставить за собой финансирование обороны и безопасности, остальную львиную часть средств нужно отдать в распоряжение регионам.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Конституция должна стать документом, который выполняют все и за невыполнение которого наступает суровая ответственность. Конституция должна гарантировать каждому украинцу определенный пакет бесплатных медицинских услуг, право на достойную жизнь. Работающий человек или пенсионер должны иметь доходы не ниже минимума, который позволяет нормально питаться и оплатить “коммуналку”.

Проект изменений в бюджет от Оппозиционного блока предполагает увеличить субвенцию на развитие сети медицинского обслуживания в регионах на 6,5 млрд гривен. Более чем в три раза – с 485 млн до 1,5 млрд гривен – предлагается увеличить поддержку государственных и региональных инвестиционных проектов, на 500 млн – до 3,5 млрд гривен – увеличить бюджет фонда регионального развития. Таким образом, на общеукраинские и региональные проекты развития предлагается направить 5 млрд гривен. Также на 535 млн – до 2,475 млрд гривен – предлагается увеличить субвенции местным бюджетам на социально-экономическое развитие.

Депутат Киевского областного совета, руководитель фракции “Оппозиционный блок” Валерий Ксензенко

КиевVласть

Теги: новости киева, Новости, децентрализация, день конституции, мир, новая конституция, сильные регионы

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.