суббота, 23 октября 2021 г.
Правоохоронці мають відсторонити Кличка-фальсифікатора від виконання обов'язків мера столиці

Правоохоронці мають відсторонити Кличка-фальсифікатора від виконання обов'язків мера столиці

Юрій Левченко

Депутат Верховної Ради VIII скликання

Минулого тижня в українських ЗМІ з’явилися скандальні факти про підробний диплом правої руки Кличка - Володимира Бондаренка. З того часу вже минув цілий тиждень, але мер столиці досі робить вигляд, що він про це нічого не чув і ніяк це не коментує. Така страусина позиція мера киянам вже добре знайома. Зокрема, по будівництву незаконного ТРЦ на станції метро Героїв Дніпра, де, попри протести киян, Кличко як заведений ніс маячню про гідроізоляцію станції, навіть коли над метро вже височіло два поверхи ТРЦ.

Мені стало відомо про підробний диплом Бондаренка ще на початку весни. Тоді я, щоб не бути голослівним, скерував відповідне депутатське звернення до правоохоронних органів. Всупереч усталеній "практиці" прикривання Кличка, цього разу справу відкрили.

Згодом мене повідомили, що Кличко особисто намагався зам’яти це питання з правоохоронцями, щоб ті не порушували кримінальну справу проти його зама. Спочатку здавалося, що він просто намагається уникнути для себе репутаційних втрат тому й "вписується" за фальсифікатора. Але згодом стало очевидно, що Кличко намагається вирішити питання по Бондаренку, щоб кримінальну справу не відкрили проти нього самого, адже я знайшов докази того, що Кличко з самого початку знав про фальшивий диплом свого керівника апарату.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Коротко: на момент призначення Володимира Бондаренка 13 серпня 2014 року згідно регламенту КМДА не існувало посади просто керівника апарату, а була посада "керівник апарату – заступник голови КМДА". Проте, Кличко знав про підробний диплом, і що це викриється під час спецперевірки при процедурі погодження заступника в АП та Кабміні, адже кожен потенційний заступник голови КМДА має пройти обов'язкову спецперевірку. Для того, щоб Бондаренко її не проходив, Кличко через 7 днів після його призначення "просто" змінив регламент КМДА, позбавивши керівника апарату КМДА статусу свого заступника. Так би мовити, сховав свого улюбленця з "липовим" дипломом від зайвих очей.

Додаткова порція цинізму від Кличка полягає в тому, що нещодавно він створив комісію з питань оцінки корупційних ризиків у діяльності КМДА та підготовці Антикорупційних програм КМДА, а її керівником призначив саме свого помічника-фальсифікатора.

Цікаво, що Кличко почав покривати Бондаренка ще будучи нардепом. Так, він порушив Закон, коли призначив Бондаренка своїм помічником-консультантом у Верховній Раді. Згідно тодішнього Закону України “Про державну службу” помічником нардепа (зі статусом держслужбовця) могла бути людина виключно з повною вищою освітою, якої у Бондаренка не було (навіть фіктивно).

Абсолютно очевидно, що Кличко вчинив низку злочинів. Тому я звертаюсь до правоохоронних органів, з вимогою відкрити справу проти самого Кличка (а не лише його помічника) та відсторонити мера-фальсифікатора від обов’язків міського голови до кінця розслідування кримінальної справи (шляхом відповідного звернення до суду).

Юрій Левченко, депутат  Верховної Ради

Джерело

КиевVласть

Теги: Віталій Кличко, володимир бондаренко, Юрій Левченко, підробний диплом, кримінальна справа

суббота, 23 октября 2021 г.
13:05
За поджог замруководителя ОП Жовквы подозреваемым обещали заплатить 7 тыс. долларов - прокуратура
12:02
Майже 500 одиниць спецтехніки: Василь Володін перевірив, наскільки Київщина готова до ліквідації наслідків екстремальних погодних умов
11:02
Правоохранители сообщили жителю столицы о подозрении в завладении недвижимостью Киевского облсовета
10:05
В Киеве на Позняках нетрезвый водитель насмерть сбил пешехода на переходе (фото, видео)
09:03
В Украине за сутки вакцинировано от коронавируса 290 тысяч человек
07:15
Сегодня, 23 октября, ярмарки пройдут в девяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 23 октября 2021 года
пятница, 22 октября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 23 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
Марафонцы на два дня изменят маршруты движения общественного транспорта (график)
20:08
В КП “Плесо” проходят обыски
20:04
В ТРЦ Gulliver пройдут мастер-классы к празднику Halloween
19:54
Киев утвердил перечень противоэпидемических ограничений в случае перехода столицы в “красную зону”
19:43
В воскресенье, 24 октября, под Киевом состоится открытое стрелковое мероприятие Gun Open Day 2021
19:31
Энергоэффективные технологии улучшают качество жизни и сокращают расходы жильцов на 30%, - Анна Лаевская
19:26
Для работы в “красной зоне” бизнесу необходимо вакцинировать 100% персонала, - КГГА
19:04
Прокуратура провела обыски в столичном БТИ в рамках расследования растраты 12 млн гривен бюджетных средств
Календарь событий
Як парламент вміє створювати для українців проблеми, а потім героїчно їх вирішувати
13 октября 2021 г. 11:45
За політичним популізмом і прагненням робити все необдумано, депутати запустили механізм здорожчання послуг для кожного українця. На превеликий жаль, частина рішень українських парламентарів спрямована не на захист громадян та їхніх прав, а на створення додаткових проблем і перепон. У минулому році Верховна Рада схвалила закон про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, який одразу викликав неоднозначну реакцію в суспільстві.