вторник, 2 марта 2021 г.
Основою роботи Київоблради має стати відкрита та широка дискусія

Основою роботи Київоблради має стати відкрита та широка дискусія

Ярослав Москаленко

Голова Київської обласної організації політичної партії «За Майбутнє», депутат Київоблради

Місяць тому мешканці Київщини здійснили своє волевиявлення та делегували депутатам право на управління справами обласної громади.

Кожен із нас, депутатів, йшов до людей, представляючи певну політичну силу, з конкретною програмою дій, подекуди з різним баченням вирішення тих, чи інших проблем.

Та сьогодні є те спільне, що об’єднує усіх нас, незалежно від партійної приналежності, чи політичних переконань. Це серйозні виклики, які постали, як перед нашою державою загалом так і перед мешканцем кожної територіальної громади нашої області.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Ми повинні усвідомити важливість своєї особистої відповідальності за долю Київщини, за долю кожного її мешканця. 

Нагадаю, що місцеві вибори 25 жовтня 2020 року відбулися на основі нового адміністративно-територіального устрою. Він передбачає укрупнення районів та, відповідно, утворення нових районних державних адміністрацій і ліквідацію існуючих.

Лише минулого тижня Парламент ухвалив Закон, який визначає відповідну процедуру. Фактично, цей процес розпочнеться з 1 січня 2021 року, а отже певний час ми будемо працювати в умовах вакууму виконавчої влади на місцях, відсутності чіткого розмежування повноважень виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Це все накладається на загрозу виникнення соціально-економічного колапсу, викликаного можливим локдауном із-за стрімкого поширення епідемії коронавірусу, через який щоденно надходить інформація про все нові і нові жертви. 

Тому ще раз наголошу на тому, що ми прийшли до влади в надзвичайно складні часи, які ставлять перед Україною суцільний ряд викликів: економічна криза, війна, епідемія. 

Та водночас, певен, що Київоблрада об’єднала тих, хто є надзвичайно сміливим, а майбутнє належить сміливим.

Тож я вірю успіх Київоблради цього скликання у майбутньому, в тому, що спільними зусиллями ми зможемо здолати усі виклики та гарантувати Київщині економічне зростання, а людям комфортні та достойні умови життя.

Хочу підкреслити, що сьогоднішня рада унікальна тим, що ми починаємо з чистого аркуша.  І саме їй вирішувати, якою буде Київщина та за якими принципами, чи правилами вона буде існувати, не лише цю, нашу депутатську каденцію, а й у майбутні 20, чи може навіть 100 років. 

Якою буде її територіальний устрій, економічний розвиток та соціальне благополуччя її мешканців.

Для цього основою нашої роботи, роботи Київоблради, має стати відкрита та широка дискусія за участю всіх політичних сил, включаючи активне залучення громадськості. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Я ухвалив рішення балотуватися на голову обласної ради Київської області. Області, в якій я народився, навчався, працював, формувався, як політик. У якій я багато чого пройшов у своєму житті, йдучи в ногу з часом та пропускаючи через себе проблеми своїх земляків. І сьогодні моя особиста відповідальність – зробити все від мене залежне, щоб люди, які прийшли працювати на благо Київщини та України, які йшли сюди з вірою в серці та світлими думками,  – знайшли своє місце і комфорт у роботі нашої Київської обласної ради. 

Саме тому я не проводив кулуарних домовленостей з жодною із політичних сил на предмет моєї підтримки на посаду голови Київоблради, розподіляючи посади чи преференції на майбутнє. Я маю намір стати головою всієї ради, а не окремої групи людей. 

У той же час я дякую фракції “За Майбутнє”, яка прийняла одностайне рішення підтримати мою кандидатуру. 

Так само дякую фракції “Європейська Солідарність”, яка заявила про мою підтримку. Та ще раз хочу наголосити, що і фракція “За Майбутнє” готова була в повному складі підтримати кандидатуру від партії ЄС, якби така кандидатура стояла на сьогоднішньому голосуванні. 

Впевнений, що і надалі ми будемо працювати на результат, як одна потужна команда.

Колеги-депутати! Я не буду приховувати, що є також люди, які бояться мого приходу на цю посаду і скажу вам відверто: кому є чого боятися – правильно бояться.

Вірю в свою перемогу і одразу хочу сказати, що за мого керівництва  всі політичні сили будуть у конструктивному діалозі за круглим столом. А депутатські комісії розподілятимуться за методом д'Ондта, а не за принципом договорняків. Я жодним чином не впливатиму на розподіл комісій. 

Повноваження та відповідальність мають розділити між собою всі учасники процесу і кожна депутатська фракція повинна отримати таку можливість та інструменти працювати для людей.

Це мій принцип і моя чесна пропозиція для вас.

Це і є ніщо інше, як справжнє НАРОДОВЛАДДЯ!

Дякую за увагу та сподіваюсь на Вашу довіру і підтримку!

Ярослав Москаленко, Голова Київської обласної організації політичної партії “За Майбутнє”, депутат Київоблради

КиевVласть

Теги: выборы, мнение, киевоблсовет, ярослав москаленко, глава

понедельник, 1 марта 2021 г.
12:27
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
Во вторник, 2 марта, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
20:24
В 2020 году браки в Киеве заключались в 5 раз чаще, чем расторгались
20:19
1+1 спростовує фейковий сюжет про рейдерство ринку “Столичний” Владою Молчановою та Stolitsa group
20:05
Полицейские разоблачили в Киеве продавцов фальшивых справок об отсутствии коронавируса
19:41
В. Володін: плідна взаємодія влади та бізнесу дала змогу в січні-лютому перевиконати бюджет Київщини майже на 50 млн гривень
19:26
Депутаты из “Успешного Киева” проведут аудит коммунальных предприятий и наведут порядок с МАФами
19:03
Столичные коммунальщики предупредили о возможных оползнях из-за таяния снега
18:44
НАПК прекратил государственное финансирование партии “Слуга народа”
18:25
Цьогоріч Київщина продовжить реалізацію низки проєктів у рамках програми “Велике Будівництво”
18:10
Президент Зеленский подписал закон о новых штрафах за нарушение требований пожарной безопасности в природных экосистемах
18:03
За неделю бойцы ГСЧС ликвидировали в Киеве 70 пожаров
17:47
Прокуратура Киева уличила во взяточничестве сотрудников Деснянской РГА (фото, видео)
17:35
“Киевгорсвет” в 2020 году заменил на светодиодные 6515 ртутных и натриевых уличных светильников
17:24
Министр здравоохранения Степанов вакцинировался против COVID-19 (фото, видео)
17:05
На платформах 19 станций столичного метрополитена установили дефибрилляторы
Календарь событий