воскресенье, 1 августа 2021 г.
Основою роботи Київоблради має стати відкрита та широка дискусія

Основою роботи Київоблради має стати відкрита та широка дискусія

Ярослав Москаленко

Голова Київської обласної організації політичної партії «За Майбутнє», депутат Київоблради

Місяць тому мешканці Київщини здійснили своє волевиявлення та делегували депутатам право на управління справами обласної громади.

Кожен із нас, депутатів, йшов до людей, представляючи певну політичну силу, з конкретною програмою дій, подекуди з різним баченням вирішення тих, чи інших проблем.

Та сьогодні є те спільне, що об’єднує усіх нас, незалежно від партійної приналежності, чи політичних переконань. Це серйозні виклики, які постали, як перед нашою державою загалом так і перед мешканцем кожної територіальної громади нашої області.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Ми повинні усвідомити важливість своєї особистої відповідальності за долю Київщини, за долю кожного її мешканця. 

Нагадаю, що місцеві вибори 25 жовтня 2020 року відбулися на основі нового адміністративно-територіального устрою. Він передбачає укрупнення районів та, відповідно, утворення нових районних державних адміністрацій і ліквідацію існуючих.

Лише минулого тижня Парламент ухвалив Закон, який визначає відповідну процедуру. Фактично, цей процес розпочнеться з 1 січня 2021 року, а отже певний час ми будемо працювати в умовах вакууму виконавчої влади на місцях, відсутності чіткого розмежування повноважень виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Це все накладається на загрозу виникнення соціально-економічного колапсу, викликаного можливим локдауном із-за стрімкого поширення епідемії коронавірусу, через який щоденно надходить інформація про все нові і нові жертви. 

Тому ще раз наголошу на тому, що ми прийшли до влади в надзвичайно складні часи, які ставлять перед Україною суцільний ряд викликів: економічна криза, війна, епідемія. 

Та водночас, певен, що Київоблрада об’єднала тих, хто є надзвичайно сміливим, а майбутнє належить сміливим.

Тож я вірю успіх Київоблради цього скликання у майбутньому, в тому, що спільними зусиллями ми зможемо здолати усі виклики та гарантувати Київщині економічне зростання, а людям комфортні та достойні умови життя.

Хочу підкреслити, що сьогоднішня рада унікальна тим, що ми починаємо з чистого аркуша.  І саме їй вирішувати, якою буде Київщина та за якими принципами, чи правилами вона буде існувати, не лише цю, нашу депутатську каденцію, а й у майбутні 20, чи може навіть 100 років. 

Якою буде її територіальний устрій, економічний розвиток та соціальне благополуччя її мешканців.

Для цього основою нашої роботи, роботи Київоблради, має стати відкрита та широка дискусія за участю всіх політичних сил, включаючи активне залучення громадськості. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Я ухвалив рішення балотуватися на голову обласної ради Київської області. Області, в якій я народився, навчався, працював, формувався, як політик. У якій я багато чого пройшов у своєму житті, йдучи в ногу з часом та пропускаючи через себе проблеми своїх земляків. І сьогодні моя особиста відповідальність – зробити все від мене залежне, щоб люди, які прийшли працювати на благо Київщини та України, які йшли сюди з вірою в серці та світлими думками,  – знайшли своє місце і комфорт у роботі нашої Київської обласної ради. 

Саме тому я не проводив кулуарних домовленостей з жодною із політичних сил на предмет моєї підтримки на посаду голови Київоблради, розподіляючи посади чи преференції на майбутнє. Я маю намір стати головою всієї ради, а не окремої групи людей. 

У той же час я дякую фракції “За Майбутнє”, яка прийняла одностайне рішення підтримати мою кандидатуру. 

Так само дякую фракції “Європейська Солідарність”, яка заявила про мою підтримку. Та ще раз хочу наголосити, що і фракція “За Майбутнє” готова була в повному складі підтримати кандидатуру від партії ЄС, якби така кандидатура стояла на сьогоднішньому голосуванні. 

Впевнений, що і надалі ми будемо працювати на результат, як одна потужна команда.

Колеги-депутати! Я не буду приховувати, що є також люди, які бояться мого приходу на цю посаду і скажу вам відверто: кому є чого боятися – правильно бояться.

Вірю в свою перемогу і одразу хочу сказати, що за мого керівництва  всі політичні сили будуть у конструктивному діалозі за круглим столом. А депутатські комісії розподілятимуться за методом д'Ондта, а не за принципом договорняків. Я жодним чином не впливатиму на розподіл комісій. 

Повноваження та відповідальність мають розділити між собою всі учасники процесу і кожна депутатська фракція повинна отримати таку можливість та інструменти працювати для людей.

Це мій принцип і моя чесна пропозиція для вас.

Це і є ніщо інше, як справжнє НАРОДОВЛАДДЯ!

Дякую за увагу та сподіваюсь на Вашу довіру і підтримку!

Ярослав Москаленко, Голова Київської обласної організації політичної партії “За Майбутнє”, депутат Київоблради

КиевVласть

Теги: выборы, мнение, киевоблсовет, ярослав москаленко, глава

воскресенье, 1 августа 2021 г.
12:02
Под Киевом нашли таксиста с ножевыми ранениями в голову (фото)
11:01
Сегодня вечером на трех станциях метрополитена возможно ограничение на вход из-за футбола
10:04
В Киеве из-за обвала грунта при копании колодца погиб мужчина
09:01
В Украине за сутки против COVID-19 вакцинировано около 70 тысяч человек
07:15
Сегодня, 1 августа, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 1 августа 2021 года
суббота, 31 июля 2021 г.
21:55
Зірки українського спорту привітали учасників міжнародного турніру з єдиноборств ADCC KYIV OPEN 2021 (фото, відео)
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 1 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:03
Оленич рассказал Ермаку, почему не может оформить землю музею “Пирогово”
16:05
В Венецианской протоке утонул человек
15:01
Фонд госимущества определился со стартовой ценой “Большевика”
14:04
За сутки в Киеве от последствий коронавируса умер 1 человек
13:03
Патрульная полиция ограничила въезд грузовиков в Киев из-за жары
12:01
За останню добу на Київщині виявили 39 носіїв коронавірусу
11:03
Голосеевская РГА утвердила общественный совет (список)
10:06
Более двух миллионов украинцев уже полностью привиты от COVID-19
Календарь событий
“Дом Рутковского” в центре Киева окопали под застройку
30 июля 2021 г. 08:59
“Дом Рутковского” в центре Киева окопали под застройку
Памятник архитектуры местного значения на ул. Тургеневской, 19 “Дом Рутковского” находится в плачевном состоянии – перекрытия отсутствуют, продолжают увеличиваться трещины на стенах. С апреля 2021 года в непосредственной близости ведутся две масштабные стройки: вырыты котлованы и работает тяжелая строительная техника. На Тургеневской, 17-А ООО “Старт Груп Украина” возводит многоэтажный офисный центр. По другую сторону от памятника – по ул. Тургеневской, 21 под видом реконструкции вырыли котлован для строительства торгово-административного комплекса.  Участки по всем трем адресам обнесены одним строительным забором, стенда с информацией о дальнейшей судьбе здания-памятника нет. Столичные активисты возмущены – стройки ведутся с целым рядом нарушений.