пятница, 24 сентября 2021 г.
Мільйон на “Реальні справи” у Боярці

Мільйон на “Реальні справи” у Боярці

Володимир Карплюк

Лідер партії "Нові обличчя"

Громадська організація “Нові обличчя Київщини” оголошує конкурс громадських проектів для мешканців Боярки “Реальні справи”. Подати заявку на конкурс можна за посиланням: http://www.sprava.kiev.ua. Збір заявок триває до 1-го травня. Тобто є ще цілий місяць, щоб зареєструватися.

Проекти можна подати в 5-ти категоріях: “Затишний двір”, йдеться про благоустрій дворів і вулиць; “Енергоефективність та енергозбереження” –  це може бути заміна старих вікон і дверей на енергозберігаючі, заміна систем освітлення приміщень загального користування та вулиць, запровадження інших інноваційних енергозберігаючих технологій; “Чисте довкілля” –  облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів, здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації на території громади; “Змістовне дозвілля” –  проведення освітніх, спортивних і культурно-мистецьких заходів та категорія “Дитячий майданчик” - встановлення нових ігрових комплексів для дітей або оновлення вже існуючих.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

За результатами конкурсу професійне жюрі обере від 5 до 15 переможців, чиї ідеї будуть реалізовані у Боярці.

Але на даний час на конкурс громадських проектів “Реальні справи” подано лише 8 заявок. На мою думку, це низький показник, адже багато мешканців Боярки не задоволені благоустроєм, освітленням чи спортивною інфраструктурою свого міста. Проект “Реальні справи” – це можливість перетворити своє невдоволення на результат, який зробить місто кращим. Тому запрошуємо мешканців Боярки активніше приєднуватися до проекту. Наша держава, наші міста і села – це в першу чергу ми з вами. Давайте зробимо 2019 рік – роком реальних справ, реальної роботи і реальних результатів.

Ірпінь свого часу потрапив у трійку пілотних міст в Україні для запровадження Громадського бюджету. Це сталося завдяки співпраці нашого міста з ПАУСІ: Польсько-українська фундація співпраці. Починаючи з 2016 року, в Ірпені реалізовано 45 проектів в рамках Громадського бюджету. Минулого року було реалізовано – 20 проектів.

Зокрема, реалізовано проект Діани Бондар –  спортивний турнір пам'яті Небесної сотні та героїв АТО. Оксани Попової – яскравий мурал “Квіткове місто Носова”. Ольги Олійнич – проект “Реконструкція зони здоров'я та відпочинку в парку “Дубки”. Юлії Фоменко – проект “Назавжди разом”, це лавочки-символи закоханих  та проект “Безпечний рух”: встановлення автономних LED світильників для пішохідних переходів, які оснащені датчиками руху. Це дозволяє водіям своєчасно побачити пішохідний перехід.

На фото: Проект Ольги Олійнич в Ірпені - “Реконструкція зони здоров'я та відпочинку в парку “Дубки”

У процесі реалізації наразі знаходяться східці на водоймі карєру в СМУ; вело СТО; фонтан на Університетській та інші громадські проекти, які виграли право фінансуватися за рахунок Громадського бюджету.

За останні роки команда “Нові обличчя” отримала успішний досвід реалізації громадських проектів. Тому наші фахівці вже багато разів виступали в якості експертів з цього питання для різних громад. З радістю допоможемо реалізувати такі ініціативи у чудову місті Боярці! Бажаю боярчанам  успіху у цій справі!

Володимир Карплюк, лідер партії "Нові обличчя"

KиевVласть

Теги: позиция, боярка, общественный бюджет, владимир карплюк, нові обличчя, благоустройство города, конкурс общественных проектов

пятница, 24 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
Завтра, 25 сентября, ярмарки изменят движение ряда маршрутов столичного общественного транспорта (схемы)
20:05
С территории около столичного рынка “Юность” за день вывезли более 20 грузовиков с демонтированными МАФами
19:44
Причиной замора рыбы на Киевщине стало зарыбление без научно-биологического обоснования, - Киевский рыбоохранный патруль
19:26
Полицейские установили личность водителя, сбившего насмерть двух человек на Киевщине
19:01
В “Борисполе” пограничники предотвратили перемещение через границу 85 девайсов Apple под видом мусора (фото, видео)
18:46
Студентам столичного НМУ им. Богомольца грозят отчислением за отказ от вакцинации
18:26
Киевсовет отдал столичному хозсуду под автостоянку ранее числившуюся за частным детсадом землю
18:15
Третья волна COVID-19: Трубицын предложил увеличение кредитной помощи для бизнеса, но большинство Киевсовета – против
18:06
Для посетителей зоны отчуждения усилены карантинные меры
17:44
В селе на Киевщине введен карантин из-за бешенства у лисицы
17:23
“Дом органной и камерной музыки” заказал проект противоаварийного ремонта костела Святого Николая
17:05
Участок на Семьи Хохловых поделили между Нацполицией и экспертно-криминалистическим центром МВД
16:43
Государство поможет деньгами фермам, созданным молодежью - закон
16:26
В Киеве уроженцы Донбасса сбывали наркотики через почтоматы
16:01
На озере Тельбин специалисты будут спасать дерево Цоя
Календарь событий