п'ятниця, 29 березня 2024 г.

Кличко: мер чи посібник терористів?

В Україні йде війна, яку влада охрестила АТО. Кожного дня, з усіх засобів масової інформації ми чуємо новини та звіти правоохоронних органів про знешкодження терористичних груп та викриття схованок зі зброєю та вибухівкою. За словами влади, в країні зберігається високий рівень терористичної загрози.

Як діють в такій ситуації адекватні чиновники, для яких поняття совісті стоїть не на останньому місті? Звичайно ж, намагаються забезпечити безпеку громадян і, в першу чергу, найменш захищених з них – наших з вами дітей.

Як діє київський мер Віталій Кличко? Він витрачає десятки мільйонів гривень на озброєну цілодобову охорону будівлі КМДА, тобто, себе та депутатів, але злочинно ігнорує звернення щодо необхідності охорони дітей в дитячих садочках Києва.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

За 2016-2017 роки, на території садочків Києва скоєно понад 200 злочинів, серед яких - зберігання наркотиків, крадіжки і навіть вибух. Столична влада вперто відмовляється поновити фізичну охорону садочків, встановлюючи відеокамери та "тривожні кнопки", які лише фіксують факт вже скоєного злочину. Це прекрасно видно зі статистики злочинів на території садочків Києва.

Маючи мільярди гривень бюджету, Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА вперто ігнорує свій безпосередній обов’язок щодо забезпечення охорони дітей, злочинно ігнорує наказ Міністерства освіти і науки щодо необхідності забезпечення охорони закладів освіти. З минулого року, в Окружному адміністративному суді Києва триває судовий процес "Кличко проти Дітей столиці", в якому я намагаюся довести протиправну бездіяльність мера Києва кличка.

На жаль, представник міського голови лише затягує судовий процес, безуспішно намагаючись змінити відповідача та безпідставно заборонити громадськості проводити відео-фіксацію його аморальних спроб залишити ситуацію "як є". Страшно навіть уявити, якими можуть бути наслідки такої злочинної, а можливо навіть умисної бездіяльності Віталія Кличка.

Шкода, що колись всесвітньовідомий боксер та легенда мого покоління молоді, так і не може знайти в собі хоробрості щоб визнати свою помилку та блискавичними діями забезпечити безпеку дітей в комунальних садочках столиці.

Але ми не зупинимося й доведемо справу до кінця!

Читайте: В КГГА затягивают вопрос обеспечения охраны детских садов Киева

Максим Кондрюк, директор Благодійного Фонду "Діти. Україна. Майбутнє", спеціально для KV

КиевVласть

Теги: кличко, дети, безопасность, новости Киеве

п'ятниця, 29 березня 2024 г.
15:45
Вбиральні Київського гуртожитку НУБіП хочуть відремонтувати за 3,9 млн гривень
15:26
Сирський про мобілізацію: 500 тисяч новобранців ЗСУ не потребують
15:05
Поліцейського-хабарника на Київщині судили вісім років, щоб засудити до семи у справі про приховання наркоторгівлі
14:47
СБУ витратить 7,3 млн гривень на обладнання для відеоспостереження
14:36
Зеленський: РНБО при новому керівництві має в першу чергу забезпечити державу якісним прогнозуванням ситуацій
14:04
У столиці планують створити безбар’єрне туристичне середовище
13:44
100 Волинська бригада ТрО запрошує на службу в підрозділах бригади
13:24
За добу втрати ворога зросли на 820 осіб, 56 БПЛА та 5 крилатих ракет, - Генштаб ЗСУ
13:03
На Північному мосту обмежать рух транспорту до 15 червня (схема)
12:42
У столиці судитимуть росіянина, який скоїв розбійний напад на аптеку
12:24
В Україну повернули тіла 121 полеглого оборонця
12:02
У Польщі переговори щодо українського зерна не мали успіху, але Сольський налаштован оптимистично, - ЗМІ
11:44
Руслан Кравченко: Німеччина продовжить допомагати Київщині у процесі відбудови
11:25
Комунальні підприємства Вишневого подарують військовим два авто вартістю 110 тисяч доларів
11:01
29 комунальних медзакладів столиці підключено до Реєстру територіальної громади, - КМДА
10:47
Голосіївська окружна прокуратура через суд вимагає повернути державі приміщення вартістю понад 6,7 млн гривень
Календар подій
Відновлення багатоповерхівок Ірпеня йде повільно: розбираємо причини
29 березня 2024 г. 15:00
Відновлення багатоповерхівок Ірпеня йде повільно: розбираємо причини
Упродовж лютого Департамент містобудування та архітектури Київщини замовив проєктні роботи для капремонтів десяти пошкоджених московитами багатоквартирних будинків Ірпеня. Обійдуться ці проєкти майже у 14 млн гривень, а триватиме їх розробка до кінця 2024 року. Серед підрядників є цікаві особистості. Однак наявність “цікавих” підрядників – не єдина проблема даних закупівель. Досвід замовлення проєктно-кошторисної документації через цей департамент минулого року не дуже позитивний. Тоді такі документи замовили для капремонтів шести багатоповерхівок, але у жодній з них роботи досі не розпочаті. Крім цього експерти вказують, що аномально низька кошторисна прибутковість, яка закладена в минулорічні проєкти капремонтів, ставить під сумнів можливість обрання спроможного підрядника для подальших робіт. Але у профільному департаменті обладміністрації це заперечують та запевняють, що розроблена документація пройшла експертизу сертифікованими фахівцями, тобто отримала позитивний висновок.
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
28 березня 2024 г. 13:00
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
У столичному регіоні розробка Детальних планів території (ДПТ) все частіше використовується місцевими владами для легалізації самочинних будівництв через зміну цільового призначення земельних ділянок. Приклад – будівництво кінологічного центру біля села Рославичі на території Феодосіївської громади, яке явно без жодних дозвільних документів триває вже більше двох років і наразі активно підтримується керівництвом громади всупереч позиції місцевих мешканців. Громадські активісти наголошують на тому, що такий об'єкт матиме серйозний негативний вплив на екологію: створить ризик зараження людей різними хворобами через відсутність місця для утилізації собачих фекалій та загрозу для розташованого поруч ландшафтного заповідника “Васильківські карпати”. В Київській облраді, схоже, з цим згодні, але нічого зробити не можуть. Що стосується обурених громадян, то, якщо у Феодосіївській сільраді їх “не почують”, вони збираються звертатись до правоохоронців і суду.