среда, 26 января 2022 г.
Керівництво Київської обласної ради демонструє неспроможність виконувати свої обов’язки

Керівництво Київської обласної ради демонструє неспроможність виконувати свої обов’язки

Роман Титикало

Адвокат, Заслужений юрист України, голова постійної комісії КОР з питань екології, природокористування, водних ресурсів, мисливства, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій

Депутати фракцій “Європейська Солідарність”, “За майбутнє” та “Слуга народу” в Київській облраді підписали колегіальне звернення до голови КОР О. Склярова з вимогою скликати позачергове засідання сесії обласної ради. Відповідне звернення в понеділок, 19 квітня, підписали 56 депутатів. Станом на 10:00 20 квітня офіційної відповіді від голови КОР так і не з’явилося. Цей факт демонструє неспроможність керівництва обласної ради виконувати свої обов’язки.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Сесія Київської обласної ради скликалась вже тричі і тричі її так і не провели. На превеликий жаль, від такої бездіяльності страждає громада Київщини. Разом з тим, абсолютна більшість депутатів чекає від нинішнього керівництва Київської обласної ради, що вони нарешті почнуть працювати в інтересах людей. В цей важкий час ми маємо бути максимально солідарні. А через політичні ігрища ми не можемо виділити кошти на бюджетні програми та прийняти надважливі управлінські рішення, зокрема, ті, що стосуються допомоги медикам в боротьбі з пандемією. За останній час не було прийнято жодного рішення, що сприяло би вирішенню нагальних проблем області.

Для О. Склярова – це дуже несприятливий “дзвіночок”, адже підписалися під зверненням не лише депутати від опозиції, але й 18 зі “слуг”. Тобто й серед депутатів його ж партії він не має підтримки.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

До того ж депутати від фракцій “Європейська Солідарність” та “За майбутнє” повторно подали власноруч підписані заяви з вимогою нарешті долучити нас до роботи постійних профільних комісій КОР. Вже пів року це питання не виносять на сесію і нас не включають в жодну із комісій. Аргументи на такі дії – просто абсурдні. Через цей факт серед депутатів назріває бунт. Хочемо показати, що ми – дієві депутати, котрі прагнуть працювати на благо Київщини. Мене та моїх колег не влаштовує той факт, що ми не можемо якісно виконувати свої депутатські завдання та повноваження. В листопаді минулого року з явними порушеннями закону та таємниці голосування відбулось “обрання” голови Київської обласної ради VIII скликання. Аналогічно відбулося обрання голів та складу постійних комісій, в результаті чого депутатам, які не увійшли в жодну із комісій, відверто перешкоджають у здійснені їхньої діяльності, порушуючи норми Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” і Регламент Київської обласної ради.

Тож сьогодні відповідні звернення до голови Київської обласної ради від депутатської більшості вже офіційно зареєстровані і ми очікуємо конструктиву в роботі від керівництва КОР. Сесію необхідно провести в середу, 21 квітня. Кожен день затягування – це колосальні втрати для медичної галузі.

Якщо нинішній голова й надалі ігноруватиме інтереси громади, депутатів і не сконсолідує роботи Київської обласної ради, його неминуче очікуватиме відставка. Зараз не той час, коли можна грати в політику. Зараз час – великих викликів і надважливих рішень.

Роман Титикало, адвокат, керуючий адвокатського бюро “Титикало та партнери”, Заслужений юрист України, депутат Київської обласної ради

Теги: новости киевщины, кос, внеочередная сессия, кор, бездеятельность, скляров, коллегиальное обращение

среда, 26 января 2022 г.
19:45
Три школы Бучанского горсовета на Киевщине перешли на дистанционное обучение
19:26
У рамках “Великого будівництва” на Київщині планують реконструювати Броварський спортивний фаховий коледж
19:13
Парламент принял закон о соцзащите узников Кремля и ОРДЛО
19:05
Кличко отказался от услуг 14 советников
19:01
В столице мошенник под видом адвоката выманил у иностранца 2 млн гривен
18:44
Кабмин реорганизовал Отдел полиции охраны объектов стратегического значения
18:40
На Киевщине правоохранители разоблачили схему переправки в РФ комплектующих к стрелковому оружию
18:22
Кабмин планирует выделить Минкульту почти 25 млн гривен на зарплаты за счет охраны культурного наследия
18:11
Киевоблсовет рассмотрит бюджет-2022 на очередной сессии в феврале
18:05
ГДИП пожаловался на “Киевводоканал” в Кабмин
17:46
За год Киев посетило около 3 млн туристов
17:23
КГГА хочет провести Инвестиционный форум Киева - 2022
17:04
Шпилевой временно заменяет Кандибора на посту директора Департамента транспорта КГГА
16:52
Майже 2,5 тисячі жителів сіл Київщини вакцинувались проти коронавірусу за тиждень мобільнимим бригадами
16:46
Киевские таможенники за год выявили более 6 тысяч нарушений таможенного законодательства
16:23
В Новых Петровцах на Киевщине 7-летний ребенок сообщил о минировании школы
Календарь событий