понедельник, 2 августа 2021 г.
Керівництво Київської обласної ради демонструє неспроможність виконувати свої обов’язки

Керівництво Київської обласної ради демонструє неспроможність виконувати свої обов’язки

Роман Титикало

Адвокат, Заслужений юрист України, голова постійної комісії КОР з питань екології, природокористування, водних ресурсів, мисливства, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій

Депутати фракцій “Європейська Солідарність”, “За майбутнє” та “Слуга народу” в Київській облраді підписали колегіальне звернення до голови КОР О. Склярова з вимогою скликати позачергове засідання сесії обласної ради. Відповідне звернення в понеділок, 19 квітня, підписали 56 депутатів. Станом на 10:00 20 квітня офіційної відповіді від голови КОР так і не з’явилося. Цей факт демонструє неспроможність керівництва обласної ради виконувати свої обов’язки.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Сесія Київської обласної ради скликалась вже тричі і тричі її так і не провели. На превеликий жаль, від такої бездіяльності страждає громада Київщини. Разом з тим, абсолютна більшість депутатів чекає від нинішнього керівництва Київської обласної ради, що вони нарешті почнуть працювати в інтересах людей. В цей важкий час ми маємо бути максимально солідарні. А через політичні ігрища ми не можемо виділити кошти на бюджетні програми та прийняти надважливі управлінські рішення, зокрема, ті, що стосуються допомоги медикам в боротьбі з пандемією. За останній час не було прийнято жодного рішення, що сприяло би вирішенню нагальних проблем області.

Для О. Склярова – це дуже несприятливий “дзвіночок”, адже підписалися під зверненням не лише депутати від опозиції, але й 18 зі “слуг”. Тобто й серед депутатів його ж партії він не має підтримки.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

До того ж депутати від фракцій “Європейська Солідарність” та “За майбутнє” повторно подали власноруч підписані заяви з вимогою нарешті долучити нас до роботи постійних профільних комісій КОР. Вже пів року це питання не виносять на сесію і нас не включають в жодну із комісій. Аргументи на такі дії – просто абсурдні. Через цей факт серед депутатів назріває бунт. Хочемо показати, що ми – дієві депутати, котрі прагнуть працювати на благо Київщини. Мене та моїх колег не влаштовує той факт, що ми не можемо якісно виконувати свої депутатські завдання та повноваження. В листопаді минулого року з явними порушеннями закону та таємниці голосування відбулось “обрання” голови Київської обласної ради VIII скликання. Аналогічно відбулося обрання голів та складу постійних комісій, в результаті чого депутатам, які не увійшли в жодну із комісій, відверто перешкоджають у здійснені їхньої діяльності, порушуючи норми Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” і Регламент Київської обласної ради.

Тож сьогодні відповідні звернення до голови Київської обласної ради від депутатської більшості вже офіційно зареєстровані і ми очікуємо конструктиву в роботі від керівництва КОР. Сесію необхідно провести в середу, 21 квітня. Кожен день затягування – це колосальні втрати для медичної галузі.

Якщо нинішній голова й надалі ігноруватиме інтереси громади, депутатів і не сконсолідує роботи Київської обласної ради, його неминуче очікуватиме відставка. Зараз не той час, коли можна грати в політику. Зараз час – великих викликів і надважливих рішень.

Роман Титикало, адвокат, керуючий адвокатського бюро “Титикало та партнери”, Заслужений юрист України, депутат Київської обласної ради

Теги: новости киевщины, кос, внеочередная сессия, кор, бездеятельность, скляров, коллегиальное обращение

понедельник, 2 августа 2021 г.
12:03
На Оболони в озере утонул мужчина
11:42
За добу на Київщині виявили 5 носіїв коронавірусу
11:21
В Украине на некоторые виды агропродукци возвращена ставка НДС в размере 20%
11:04
Курс валют в Киеве: 2 августа 2021 года
10:42
Сквер имени Василия Стуса защищен от застройки, - Владимир Бондаренко
10:22
Более 38 тысяч человек вакцинировались в Украине за сутки
10:04
Из-за непогоды на западной Украине задерживается прибытие в Киев ряда поездов
09:42
Сотрудник Управления госохраны избил до полусмерти парня возле гей-клуба в Киеве (видео)
09:26
Столичную власть просят организовать сбор отработанных автомобильных шин от жителей Киева
09:04
На Саперно-Слободской автомобиль напоролся на отбойник (фото)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 2 августа 2021 года
воскресенье, 1 августа 2021 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 2 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:05
Киевский зоопарк выпустил на волю три десятка редких хомяков (фото)
16:04
Кличко просят привлечь к ответственности виновных в разрушении здания бывшего детсада на Дарнице
15:05
За останню добу на коронавірус захворіли 24 жителя Київщини
14:02
В Украину доставили еще 1,5 млн доз вакцины CoronaVac
Календарь событий
В СБУ заинтересовались сотрудничеством “Киевпастранса” со скандальными компаниями
2 августа 2021 г. 12:00
В СБУ заинтересовались сотрудничеством “Киевпастранса” со скандальными компаниями
Служба безопасности Украины (СБУ) с сентября 2020 года расследует факты возможного хищения средств руководством КП “Киевпастранс”. Предварительно речь идет о сотрудничестве предприятия как минимум с 8 компаниями, которым коммунальные “транспортники” в течение последних трех с половиной лет перечислили около 406 млн гривен. Точную сумму ущерба, который был нанесен столичному бюджету, должны установить экспертизы. Примечательно, что некоторые из “партнеров” КП “Киевпастранс” имеют достаточно скандальную репутацию. Среди таковых – ООО “СК “Адамант”, в офисе которого СБУ уже успело провести обыск. Эта компания, которую ранее связывали с одиозным Максимом Микитасем, была одним из субподрядчиков строительства Подольско-Воскресенского мостоперехода – как известно, использование бюджетных средств при проведении этих работ уже неоднократно обращало на себя внимание правоохранительных органов.