п'ятниця, 22 листопада 2024 г.
Генпрокуратура та СБУ фабрикують кримінальну справу учасникам відсторонення селищного голови Коцюбинського від БПП

Генпрокуратура та СБУ фабрикують кримінальну справу учасникам відсторонення селищного голови Коцюбинського від БПП

Николай Еременко

Секретарь поселкового совета Коцюбинского

ГПУ та СБУ відкрили завідомо неправосудне кримінальне провадження проти секретаря Коцюбинської селищної ради (Київська обл.)  Миколи Єременка та відомого в Приірпінні громадського активіста Євгена Мельничука. Це сталося після висловлення вотуму недовіри двома третинами депутатського корпусу Коцюбинському селищному голові від “Блоку Петра Порошенка” Ользі Матюшиній.

Для того аби максимально дискредитувати опозиціонерів слідчі спеціально вирішили підібрати “неполітичну” ст. 368 Кримінального кодексу (одержання хабара). Мовляв Єременко та Мельничук вимагали від представниці БПП Матюшиної неправомірну вигоду за позитивне голосування щодо трьох питань порядку денного:

  • прийняття бюджету на 2018 рік;

  • купівлю сміттєвоза;

  • розміщення футбольного майданчика для дітей.

Втім жодних відносин у громадських діячів зі звільненою з посади 7 березня цього року громадянкою Ольгою Матюшиною не було.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Натомість співінвестор команди громадських активістів – ірпінський бізнесмен Олексій Зінєвич та його юрист, мешканець Києва, Роман Шестопалов, які разом з іншими членами команди готувалися брати участь у майбутніх місцевих виборах в одному списку і зголосилися вносити свою частку у функціонування штабу (випуск газети, оплату роботи журналістів, операторів, монтажерів), викрутили свою добровільну участь як дачу хабара в інтересах Ольги Матюшиної.

Але до чого в даній ситуації фізична особа Ольга Матюшина? І яке вона має відношення до взаєморозрахунків поміж співінвесторами? Які вона може мати інтереси щодо бюджету чи комунальної техніки, якщо її звільнено і з 7 березня все вище перелічене - це все вже не її клопіт? Адже, як відомо, хабар пропонується за дії в інтересах хабародавця чи третьої особи.

Цікавим питанням до слідчих також є: як Микола Єременко міг вимагати гроші за прийняття бюджету, якщо документ ухвалено ще 30 березня цього року і скріплено підписом все того ж Єременка, як виконуючого обов’язки голови?

І для чого секретарю селищної ради вимагати гроші у фізичної особи за розміщення футбольного поля для дітей, якщо кращої реклами за таке голосування для нього і бути не може?

Це все одно, що півроку бігати за спонсором із проханням здійснити утеплення будинку, отримати його позитивну відповідь, але потім заявити останньому, що за право здійснити свою благодійність він має дати хабара. Де загубилася логіка у слідчих СБУ -  невідомо.

Щодо придбання мною сміттєвоза, то, як у публічних виступах, так і в розмовах із стороною Олексія Зінєвича, я заявляв про необхідність голосування суто з міркувань економічної доцільності. Адже цілком можливо дешевшим варіантом за утримання такої техніки для селища буде користування послугами приватних фірм із вивозу сміття.

Читайте: В Коцюбинском штурмовали кабинет поселкового головы Ольги Матюшиной (фото, видео)

Таким чином немає жодної дії чи бездіяльності, за яку Микола Єременко чи Євген Мельничук могли вимагати неправомірну вигоду.

Фактично генпрокурор Юрій Луценко, користуючись своїми службовими повноваженнями, шляхом відвертих репресій будь-що намагається повернути на посаду селищного голови Коцюбинскього представницю своєї партії - Ольгу Матюшину.

А ще нагадаю, що 3 березня цього року Ольга Матюшина провела захід, який назвала “громадськими слуханнями”, де без участі лічильної комісії та власне громадськості оголосила про приєднання селища Коцюбинське до Києва.

На думку громадських діячів Приірпіння, спеціальне доведення селища до фактичного банкрутства (катастрофа ЖКГ, блокування роботи селищної ради, розкрадання бюджету на фіктивних ремонтах) та подальше приєднання останнього до Києва пояснюється планом оточення Порошенка вирубати 400 га Біличанського лісу, побудувати на даній території житловий масив та безкоштовно підєднатися до інфраструктури Коцюбинського (каналізаційного колектору, газогону, водогону, електромереж).

Саме цим, на думку громадських діячів Приірпіння, пояснюються політичні репресії проти усіх, хто стає даним планам на заваді.

Читайте: Поселковый глава Коцюбинского Матюшина восстановлена в реестре

Николай Еременко, секретарь поселкового совета Коцюбинского

KиевVласть

Теги: новости киевской области, новости киевщины, коцюбинское, ольга матюшина, николай еременко

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.