четвер, 21 листопада 2024 г.
Єдиний можливий економічний курс. Народна економіка Головіна

Єдиний можливий економічний курс. Народна економіка Головіна

Роман Головін

Голова Всеукраїнського об`єднання власників землі

Монополісти і олігархи, орендарі землі і агрохолдинги, бізнесмени і політики-корупціонери показали свою нездатність керувати країною та творити її економіку в інтересах українців. Вони просто грабують і діють в інтересах себе. Пряме народовладдя так і не відбулося і його необхідно встановити.

Фактично в країні економічний застій. Та навіть економічне падіння. Першою ознакою цього є трудова міграція – про це говорять усі. Зменшення працездатного населення – це зменшення виробництва продукції, як не крути.

Швидке економічне зростання можливо досягли тільки за рахунок розширеного кредитування економіки. Прокредитованність економіки України в рази нижче ніж в країнах з високим рівнем економічного розвитку. Це говорить про те, що в Україні відсутня надія на економічного зростання.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Проблемою тієї ж непрокредитованності економіки є не відсутність грошей для кредитування чи висока ставка за кредитом, – проблемою є звичайна відсутність об’єктів виробничої діяльності для кредитування.

Отже, необхідне розширене створення таких об’єктів виробничої діяльності для кредитування. І тут ніяк не обійтися без головного – українського народу, як власника землі і надр, так і власника головного – можливості продуктивно працювати і бути єдиним джерелом створення матеріальних благ у вигляді доданої вартості.

Я вже давно займаюся, як практично та як науковець, проблемами економічного відновлення України та зростання. І з цього приводу вже вийшли і наукові і публіцистичні статті. Головним чинником економіки є людина – саме вона створює всі матеріальні блага своєю працею, створює додану вартість. Не простимульована людина не має мотивації до продуктивності праці і бізнес з олігархами тут безсилий.

Разом з втратою людини, як головної у виробничому процесі, головної в економіці, ми втратили колективну організацію виробництва, коли світ її  нарощує, ми втратили державне виробництво і монополію, коли світ  їх зберіг і примножив.

Для вирішення задачі відновлення та розвитку економіки необхідне реформування організаційних форм відносин власності у виробничій діяльності та  фінансового забезпечення організації і роботи новостворених підприємств та розширення діючих, що відбудеться в результаті реформування.

В основу економіки країни повинен стати український народ, започаткувавши Народну економіку. Країні потрібне впровадження Народної економіки, при які українці повинні розширено ставати власниками виробничих процесів, як безпосередньо (особисто чи в товариствах), так через державну власність.

Підходи народної економіки стимулюватимуть українців працювати на Україну, на самих себе, через весь спектр мотивуючих факторів, серед яких головними буде:

- зростання матеріальної мотивації через збільшення доходів;

- розширене формування українців-власників, формування гідності;

- національної свідомості через матеріальну і суспільну значимість.

В основі Народної економіки, економічного та соціально розвитку країни, міста, села, сімї повинні стати нові стратегії в інтересах українців:

- Нова аграрна політика;

- Нова промислова політика;

- Нова грошово-кредитна політика.

Нова аграрна політика, яка почнеться  з дієвої Народної земельної реформи і забезпечить:

- самостійний обробіток землі її власником через участь у Товариствах власників землі;

- становлення звичайного власника землі шанованим власником аграрного виробництва;

- збільшення доходів селян-власників землі від неї в 2-4 рази;

- будівництво селянами тваринницької і переробної інфраструктури на селі і самостійне створення робочих місць;

- припинення існування аграрних монополій і олігархів;

- збереження української землі – її власником буде тільки українець.

Для Народної земельної реформи не потрібен вільний ринок землі і небезпечні іноземні інвестиції.

Для пришвидшення реалізації Нової аграрної політики для селян і на користь країні необхідно законодавчо забезпечити:

- право власника землі за своєю ініціативою “розривати” договори оренди;

- можливість повернення землі селянину, втрачену внаслідок оборудок орендаря, його жадібності і підлості, який створив і скористався скрутою селянина і видурив землю за копійки;

- можливість фінансування Товариств власників землі без застави і відсотків.

Нова промислова політика соціально спрямованої економіки повинна забезпечити розвитку промисловості за напрямами імпортозаміщення, експортно-орієнтованого виробництва та розвитку внутрішнього споживання.

Необхідне впровадження нових принципів  організаційних форм відносин власності, що дасть можливість українцям ставати власниками  нових підприємств нової формації на засадах співволодіння – суспільно значимих підприємств на об'єднавчих принципах. Це забезпечить розширення і зростання промислового виробництва в інтересах українців. Так живе весь прогресивний світ.

Нова грошово-кредитна політика повинна буде забезпечити фінансування українців, суспільно значимих виробництв та соціально спрямованої економіки країни.

Країна повинна припиняти іноземні запозичення і переходити до розширеного кредитування національною валютою, яке вже давно визначає прогресивність країни і її економіки.

Будувати необхідно Україні Україну. 

Читайте: Народна земельна реформа Головіна: товариство власників землі – що це таке і як його створити

Роман Головін, розробник і втілювач Народної земельної реформи

КиевVласть

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.