четверг, 25 февраля 2021 г.
Біла Церква – громада пріоритетного розвитку

Біла Церква – громада пріоритетного розвитку

Владислав Ковалевський

Кандидат політичних наук, кандидат до Київської облради від партії “Слуга народу” від Білої Церкви (№9 у територіальному списку)

Біла Церква – місто сучасної Київщини, найбільше після Києва, всього лише  у годинній доступності від столиці, колиска української історії. За всіма ознаками це місто мало б бути адміністративним та культурним центром України. Але сьогодні, майже на порозі третього десятиліття ХХІ століття, це всього лише одне з багатьох міст, де пострадянська культура та архітектура межує із занедбаною історичною класикою. Але все може бути по іншому, адже сьогодні Біла Церква знаходиться на порозі фундаментальних перетворень, які можуть кардинально змінити місто на краще та значно підвищити його статус й місце в історії сучасної України, а, може, й світу.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

 Як один з розробників Стратегії Київської області я цілком переконаний, що це не демагогія і популізм, а абсолютна реальність. Її наближення залежить від конкретних людей, політиків та управлінців, від їхнього бажання та волі втілювати ці зміни у життя.

Отже, почнемо з головного. Біла Церква – це, у першу чергу, прекрасні, роботящі та відкриті люди. Тож влада має створити всі умови для народження, зростання, навчання та реалізації людського потенціалу міста. Адже він величезний.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Освіта. Інновації в галузі освіти на поверхні – це використання новітніх інформаційних технологій у системах навчання на всіх рівнях. Від садочка до університету. Від соціалізації та навчання вмінням правильного використання сучасних гаджетів – до обирання курсів та викладачів, відповідно до індивідуального сприйняття інформації. Це висока якість знань та вміння працювати з інформацією. Це дошкільні заклади, де через сучасні ігри привчають дітей до правильного сприйняття наявних інструментів розвитку. Це школи, де вчать мислити, а не заучувати. Це університети, де учать продукувати ідеї та їх реалізовувати.

У Білій Церкві багато молоді і вона потребує належних умов – від роботи до дозвілля до розвитку сім’ї та реалізації особистості.

Медицина. На жаль, сьогодні ми ще маємо питання навіть з наданням первинної допомоги. А можемо мати сучасний центр медичних послуг, який охопить всі основні галузі здоров’я громади. Є потреба, а держава з реформою децентралізації передала й фінансові важелі для вирішення цього питання. Оновлена, дійсно швидка допомога, онлайн-відслідковування поширення хвороб, професійна профілактика, медицина порятунку та відновлення – це вже давно не фантастика. У нас є на базі чого це розвивати і сучасні технології підказують нам, як це робити.

Екологія. Справжнє лихо Білої Церкви – це забруднення Росі. Автоматичний контроль викидів, загальне відстеження рівня екологічної безпеки, моніторинг стану та потенціалу загроз – ці технології сьогодні доступні до використання. Ми можемо не тільки відслідкувати порушника та покарати його, але й попередити такі дії. Крім того, місто потребує нових очисних споруд. Питання фінансування вирішується пріоритетністю розподілу бюджету, тобто знову таки питання політичної волі – є реальне бажання, значить будуть і результати. 

Туризм. Потенціал Білої Церкви в цьому напрямі неосяжний. Один з найкрасивіших парків країни, цікаві місця славетної історії, велична ріка та безліч можливостей для туристичних маршрутів. Ми маємо зробити потужний інформаційно-туристичний центр, який розробить та буде просувати імідж Білої Церкви. Не потрібно нічого вигадувати, все вже є. Туристам потрібна тільки нормальна інфраструктура – готелі, транспорт, заклади харчування. Так, це не питання одного дня, але ж, задумайтеся, наскільки це перспективно. Це й нові робочі місця, реновація старих та створення нових туристичних маршрутів, прямі інвестиції, подальший економічний розвиток всієї громади.

Транспортний хаб. Це питання варто стратегії і воно продиктоване вигідним розташуванням Білої Церкви. Лише година спокійної їзди від Києва, майже центр всієї країни. Не використовувати цей потенціал просто є злочином. Починаючи від аеропорту (як вантажного, так і пасажирського) до побудови сучасного логістичного центру й окружної дороги. Так, потрібні гроші, але інвестори потягнуться, коли будуть створені належні умови для інвестицій – прибрана корупція та з’являться реальні та зрозумілі проекти.

Громадський простір. Молоді сім’ї з дітьми, які народжуються, зростають та проходять свій впевнений та щасливий життєвий шлях у Білій Церкві, середній клас, який активно працює й реалізовує свої амбітні плани, літні люди, які почуваються потрібними та насолоджуються життям й відпочинком – картина того майбутнього, якого ми прагнемо збудувати у місті. Простір для життя громади – це інфраструктура життя, навчання, медицини, бізнесу та відпочинку. Це чисті вулиці, культурне середовище, парки, центри розвитку та дозвілля для всіх. Це безпечне та гідне для життя місце, якого ми всі заслуговуємо.

Біла Церква – це місто з міцним історико-культурним фундаментом та потужним потенціалом для розвитку у ХХІ столітті. Місто, яке ми можемо і маємо перетворити на сучасний центр, який поєднує традиції та новітні технології. Місто, в якому хочеться жити та зростати. І саме сьогодні ми може зробити свідомий вибір, щоб такі можливості стали нашою реальністю.

Довідка. Ковалевський Владислав Олегович – науковець, кандидат політичних наук, старший науковий співробітник Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса Національної академії наук України, один з розробників Стратегії розвитку Київської області, кандидат до Київської обласної ради від партії “Слуга народу” від Білої Церкви (№9 у територіальному списку).

Владислав Ковалевський, кандидат політичних наук, кандидат до Київської облради від партії “Слуга народу” від Білої Церкви (№9 у територіальному списку)

КиевVласть

Теги: новости киевской области, новости киевщины, белая церковь, слуга народа, местные выборы 2020, політична агітація, киевский облсовет, владислав ковалевский

четверг, 25 февраля 2021 г.
13:22
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В пятницу, 26 февраля, ярмарки пройдут в восьми районах Киева (адреса)
20:31
Зеленский назначил нового посла Украины в США
20:26
Аваков просит отдать Нацполиции 16-ти этажный лабораторный корпус института физиологии имени Богомольца в Киеве
20:02
Щеплення від коронавірусу пройшли медичні працівники Бориспільскої та Баришівської лікарень
19:48
Президент Зеленский ждет от Рады ликвидации местных госадминистраций и введения института префектов (видео)
19:42
Каждый третий зарегистрированный столичный безработный моложе 35 лет
19:29
Василь Володін: завдяки децентралізації Київщина, як і вся Україна, отримала унікальний шанс на розвиток
19:26
Помещения двух групп столичного детского сада №296 не видели капитального ремонта с 1961 года
19:08
При президенте появится Конгресс местных и региональных властей (видео)
19:03
СБУ и Офис генпрокурора заявляют о раскрытии резонансного похищения бывшего руководителя “Нефтегаздобычи” Олега Семинского
18:48
Введен в эксплуатацию дом №3 жилого комплекса “Сырецкие Сады”, - “Интергал-Буд”
18:26
КП “Киевпастранс” купил 20 новых трамваев у одесской компании “Татра-Юг” (фото)
18:04
Оболонская РГА утвердила сборные пункты для эвакуации граждан в случае катастроф
17:44
З пам'ятника Лесі Українці на Байковому цвинтарі просять прибрати радянські написи (петиція)
17:35
“Слуги народа” предлагают ввести уголовную ответственность за коллаборационизм вплоть до пожизненного заключения
Календарь событий
Уголовное производство и 626 млн гривен недоказанного ущерба: как в Бортничах добывается песок
25 февраля 2021 г. 12:00
Уголовное производство и 626 млн гривен недоказанного ущерба: как в Бортничах добывается песок
Офис Генпрокурора и СБУ с января 2016 года собирают доказательства того, что АО “Гидромеханизация” незаконно добывает в Бортничах песок и в 2017-2018 годах нанесло государству ущерб на сумму более 626 млн гривен. Глава правления указанной компании Юрий Колодзян (на фото) уже более года официально находится в статусе подозреваемого, но итоги расследования спрогнозировать тяжело. Ранее “Гидромеханизация” с помощью судов добилась выдачи разрешений на свою деятельность, защитила свое право на арендованные у Киевсовета участки, обжаловала запреты на свою деятельность и уже дважды снимала аресты со своего имущества. Возможно, такие успехи связаны с тем, что один из акционеров “Гидромеханизации” Лариса Онопенко – член известной и влиятельной семьи, имеющей широкие связи в правоохранительных органах и в судах.