Трендові ідеї для стилізації образів у холодні дні
Кожному хочеться виглядати чарівно за будь-яких обставин. Але в холодну пору року доводиться шукати баланс між стилем та бажанням не замерзнути. Однак існують деякі ключові фактори, які дозволять досягти вашої мети. Дотримуючись простих орієнтирів, ви зможете наповнити гардероб правильними екземплярами одягу та створювати вдалі комбінації на кожен день.
на правах реклами
Правила правильного поєднання одягу
Для складання стильного образу потрібна основа. У холодну пору року її роль виконує верхній одяг та взуття – ті позиції, які потребують вкладень. Зараз усі тренди націлені на комфорт, тому не потрібно витрачатися на складні незручні силуети чи взуття на підборах. Вибирайте куртки жіночі в стилі оверсайз або з поясом, що зав'язується на талії, якщо ви надаєте перевагу приталеним силуетам. Головне, щоб усередині був якісний наповнювач, який добре зберігає тепло. У тепліший час куртку можна замінити на пальто нижче коліна – забарвлення можуть бути будь-якими.
Що стосується взуття, то універсальним варіантом є черевики на товстій тракторній підошві. Вони будуть доречними як в офісі, так і на вечірці. Найактуальніші моделі – челсі або модель на шнурівці, що імітує байкерський стиль.
Далі потрібно запам'ятати кілька важливих правил, які суттєво спростять життя у процесі стилізації образів:
Перше правило – багатошаровість. Завдяки йому вдається створювати цікаві фактурні поєднання, експериментуючи з відтінками та обсягами. Потрібно запам'ятати, що кожен наступний шар візуально повинен бути товщим за попередній. Наприклад, вибираючи тонкий піджак під низ, потрібно одягати футболку. Якщо ж ви хочете одягнути светр або водолазку, то піджак повинен бути щільним: твідовим або вовняним;
Другий пункт – створення правильних пропорцій. Щоб не перетворитися на безформну кулю, потрібно комбінувати речі в стилі оверсайз з силуетами, що обтягують і приталені. Принцип наступний: об'ємні пуховики слід поєднувати з вузькими джинсами та навпаки;
Третє – вміння поєднувати кольори. Образ повинен будуватися максимум на 3 відтінках – не слід перевантажувати його строкатими квітами, які не гармонують один з одним. Якщо вам це здається нудним, додайте невелику яскраву деталь, яка допоможе створити контраст.
Вивчивши та запам'ятавши перелічені аксіоми, можна переходити до найцікавішого – вибору одягу.
Які теплі речі мають бути у кожному гардеробі?
Перед плануванням теплого гардероба спочатку рекомендують провести ревізію одягу, що вже є. Виберіть речі, які вам подобаються і вписуються в поточні модні тенденції. Це допоможе зрозуміти яких предметів не вистачає для складання повноцінних образів.
Почнемо з того, що светри та кардигани в холодну пору ніколи не бувають зайвими. Моделі з горловиною будуть добре виглядати з довгими пальтами, кардиган великої в'язки поверх ділової сорочки стане виграшним поєднанням для офісної роботи.
Наступний пункт – в'язані жіночі сукні, які стануть незамінними для звичайних днів або особливих випадків. Сукня можна замінити красивою плісированою спідницею, яку можна носити разом з подовженим светром – вийде ефектний образ, що запам'ятовується.
Останнє, про що не треба забувати – аксесуари. Різні ремені, шапки, шарфи та рукавички не тільки не дадуть замерзнути, а й можуть стати яскравим акцентом, здатним кардинально змінити настрій. Звертайте увагу на нестандартні відтінки, фактури та принти.