середа, 6 листопада 2024 г.

СТО “Oiler” – універсальний помічник сучасного водія

СТО “Oiler” – універсальний помічник сучасного водія

Автомобільний транспорт складається з великої кількості вузлів та агрегатів, відповідно кожен із компонентів може вийти з ладу у будь-який момент. Це призводить до необхідності замовити ремонт та відновлення, щоб продовжити експлуатувати транспорт та забезпечити нормальні умови для подальшого обслуговування.

матеріал розміщено на правах РЕКЛАМИ

Проблеми можуть виникнути з двигуном, підвіскою, кузовом, трансмісією та електронікою. Багато проблем можна попередити, якщо вчасно заїхати на сто і провести діагностику. Від гаражних майстрів краще відмовитися та обслуговувати транспорт на фірмових станціях. Однією з них є СТО “Oiler”, де є вузькоспрямовані майстри, що спеціалізуються на конкретних марках та моделях авто.

Різновиди ремонту

Після діагностики фахівці пропонують виконати ремонт залежно від стану транспорту:

· поточний (найчастіше виконуються слюсарні дії та заміна окремих деталей для відновлення функціонування всього вузла);

· капітальний (повне перебирання певного вузла чи агрегату);

· діагностичний (попередження поломок у майбутньому, тобто заміна прокладок, важелів підвіски та іншого);

· технічне обслуговування (проводиться за певний період та включає заміну мастила з фільтруючими елементами).

Найчастіше виконується поточний ремонт, коли майстри проводять діагностику і надалі замінюють зламаний чи зношений компонент. Іноді проводиться повне розбирання окремого вузла або агрегату, щоб замінити лише одну деталь, що вийшла з ладу.

Заодно визначається знос додаткових елементів та компонентів. Щоб більше не повертатися до них фахівці виконають і їхню заміну, щоб отримати на 100% робочий агрегат. На окремі види робіт та деталей надається гарантія, але вона діє при умові, якщо водії виконують надані рекомендації.


Як уникнути поломок?

Частину проблем можна уникнути, якщо водій керуватиметься такими правилами та рекомендаціями:

· контроль рівня мастила та охолоджуючої рідини;

· підтримка необхідного тиску у шинах;

· стеження за чистотою кузова;

· перевірка заряду акумулятора.

Найчастіше діагностика та перевірка проводиться кілька разів на рік або залежно від пробігу. Щоб спростити взаємодію, можна вивести формулу, коли антифриз змінюється кожні 2 заміни масла в двигуні, а масло в АКПП замінюється кожні 4 заміни масла в двигуні. Це спрощує розуміння того, як і коли обслуговувати автомобіль, продовжуючи термін його експлуатації.

фото: сайт СТО “Oiler” 

Теги: новини києва, ремонт, авто, акумулятор, техогляд, СТО “Oiler”, де в Києві відремонтувати машину, ремонт вузлів, заміна мастила Київ, кузов, діагностик

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.