четвер, 18 липня 2024 г.

Многообразие общественных туалетов

Многообразие общественных туалетов

Справление нужды – это естественный биологический процесс. В рамках этикета люди создали специальные помещения. Только не во всех уголках планеты они такие, какими мы их привыкли видеть…

В японских общественных туалетах отсутствуют бумажные полотенца. Обычно японцы носят с собой специальные полотенца для рук и пользуются ими после посещения туалета. При входе необходимо надевать специальную обувь – японцы не ходят в туалет в домашних тапочках даже дома. В Японии можно увидеть высокотехнологичные туалеты с подогреваемым сидением, встроенной музыкой, мини-душем и даже оснащённые говорящими датчиками.

Традиционный турецкий туалет представляет собой дырку в полу. В уборных в Турции вы не найдете туалетной бумаги – после справления нужды необходимо подмываться, причем это надо делать левой рукой. Иногда в турецких туалетах можно найти туалетную бумагу, но она предназначена только для того, чтобы вытереться досуха после подмывания.

Именно в Лондоне был открыт первый общественный туалет. Вход осуществлялся за плату, и эта традиция продолжает существовать и в наше время. Раньше общественные туалеты в столице Англии не отличались чистотой и хорошими санитарными условиями и, к сожалению, практически ничего не изменилось с тех пор – мало того, что туалеты в Лондоне грязные и платные, их ещё и трудно найти. К тому же общественные туалеты часто становятся жертвой вандалов.

Хотя в последнее время в общественных местах Индии и появляются европейские туалеты со стульчаком, вместо туалетной бумаги индусы используют воду – часто в индийских туалетах можно обнаружить специальные ёмкости с водой, а в более облагороженных местах – даже спрей для рук.

Сингапур по праву считается одним из самых чистых городов мира, и общественные туалеты в нём тоже не являются исключением. В стране даже существует закон, согласно которому вы обязательно должны слить воду после того, как сходили в туалет. И если вдруг полиция в результате проверки обнаружит, что вы не смыли за собой, то вам грозит штраф.

Не стоит теряться, если в общественный туалет заходит женщина, чтобы его убрать. Большинство уборщиц туалетов на Тайване – это женщины, и их нисколько не стесняет ваше присутствие, пока они спокойно выполняют свою работу. Если вы пользуетесь туалетными салфетками, то лучше бросать их не в унитаз, а в мусорное ведро – канализационные трубы в этой стране довольно хрупкие. Кстати, на Тайване пользуются туалетными салфетками, а не привычной нам бумагой в рулоне.

Как и в большинстве восточных стран, китайский туалет представляет собой дырку в полу. В общественных туалетах в Китае почти не бывает дверей и чаще всего мужчины и женщины пользуются одной кабинкой.

В Малайзии мужчины и женщины пользуются одним туалетом, зато существуют отдельно женские и мужские комнаты для молитв, поэтому следует быть внимательным, чтобы не спутать их с туалетом. При посещении уборной в этой стране вы можете забрызгаться – оказывается, во многих туалетах предусмотрен гигиенический душ. Он представляет собой небольшую раковину, а иногда и просто небольшой кран, который находится прямо возле унитаза.

В Нидерландах довольно часто прямо на улицах можно встретить необычные мужские писсуары, которые представляют собой индивидуальную открытую кабинку без двери.

В Германии набирают популярность унитазы довольно необычной формы, оснащённые полочкой внутри чаши. Именно на эту полочку падают продукты вашей жизнедеятельности перед тем, как отравиться в канализацию. И хотя многие считают такой дизайн не очень удачной затеей, в Германии эти унитазы пользуются большим спросом.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

КиевVласть

источник: ФотоТелеграф

Алексей Руденко

Теги: канализация, китай, турция, япония, общественные туалеты, индия, нидерланды, англия, унитаз, малайзия, этикет

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.