середа, 11 грудня 2024 г.

В округе № 213 против “Правого Сектора” работает кандидат с российским паспортом?

В округе № 213 против “Правого Сектора” работает кандидат с российским паспортом?

Предвыборная борьба кандидатов от Блока Петра Порошенко на столичном округе №213 (Троещина) приобрела новый градус. Не исключено, что против лидера избирательной гонки, одного из руководителей “Правого Сектора” Борислава Березы, воюет кандидат с российским гражданством.

Об этом KV стало известно из сообщения на politrada.com.

Речь идет о Константине Климашенко, известном книготорговце, подозреваемом в организации рейдерского захвата книжного магазина “Сяйво”. Напомним, на нынешних выборах, по мнению экспертов, он играет на стороне Анатолия Карпенко – хозяина местного рынка, баллотирующегося под знаменами Блока Порошенко.  В пользу этой версии говорят приложенные командой Климашенко усилия по срыву встреч Березы с избирателями и уничтожения агитпродукции “правосека”. А также иск к ЦВК по снятию конкурента с выборов.

Подробнее: “Правый сектор” объявил войну “гречкосеятелям” Порошенко

Однако, недавно в истории появился российский след. Общественным активистам удалось раздобыть ксерокопию действующего российского паспорта Климашенко. Документ выдан на имя Климашенко Константина Генриховича 13 февраля 2005 года Фряновским ГОМ Щелковского района Московской области, номер 06 05 171576.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Впрочем, слухи о том, что Климашенко работает на северного соседа, ходили давно. Среди его работодателей - российское издательство “Эксмо”, на которое, по слухам, оказывает большое влияние если не лично президент РФ, то его спецслужбы. А значит, не исключено, что Карпенко использует для борьбы с представителем “Правого Сектора” агента Кремля. Тем самым подставляя и без того изрядно дискредитированный кадровыми скандалами Блок имени гаранта.

Видимо, развитие скандала обещает быть нешуточным. По крайней мере, “Правый сектор” теперь имеет полное право, подкрепленное более чем аргументированным доказательством, спросить у Петра Алексеевича, кто на самом деле сливает Украину Путину, и почему истинные патриоты должны гибнуть на поле сражений в то время, пока в теплые парламентские кресла рвутся ФСБэшные агенты “06”?

КиевVласть

Алексей Руденко

Теги: путин, порошенко, троещина, Россия, скандал, правый сектор, выборы 2014, паспорт, фсб, кремль, гражданство, сяйво, округ 213, климашенко, эксмо

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.