четверг, 18 июля 2019 г.

Руслан Кошулинський поділився своїм планом дій на посту Президента

Руслан Кошулинський поділився своїм планом дій на посту Президента

Кандидат на пост Президента від об'єднаних сил націоналістів Руслан Кошулинський йде на вибори з чіткою програмою дій, яка називається “План докорінних перетворень”. Серед її пунктів - правонаступництво України від УНР, повернення грошей олігархів з офшорів, зміни до Бюджету стосовно фінансування Збройних сил та багато іншого.

Про це KV стало відомо з інтерв'ю кандидата в президенти України Руслана Кошулинського.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Так, Кошулинський поділився своїм планом дій на посаді Президента у разі своєї перемоги на виборах 31 березня 2019 року.

“Перше - указ Президента про правонаступництво України від УНР. Це не просто зміна гуманітарної опції суспільства, але й зміна засадничої парадигми, із включенням територій і вимог щодо окупантів. Так зараз роблять країни Балтики.

Друге - активна розмова з підписантами Будапештського меморандуму і залучення їх до нашої боротьби, а саме Великобританії та Сполучених Штатів Америки. А також Указ про закриття кордону з країною-агресором, заборона її бізнесу на території України та розірвання дипломатичних стосунків, аби дати нашим партнерам почуття впевненості у тому, що ми дійсно будемо перемагати Московію. Бо перше питання, які вони задають уже прямим текстом - “у вас війна гібридна чи гешефтна”? Кількість економічних санкцій, які вони застосовують проти московських олігархів, які фінансують війну, не співмірна з тим, скільки ті олігархи заробляють тут.

Третє - зміна Закону "Про державний бюджет". На Збройні сили має реально витрачатися 5%, а не 2,5%, як зараз, ще й з перевагою на користь силових структур у розмірі 1,5 млрд грн. На сьогодні є величезний запит на переозброєння ЗСУ. Якщо подивитися структуру бюджетування Збройних сил, лишень 16% від цієї суми заплановано на переозброєння. Це неймовірно мало, якщо враховувати ціни: наприклад, вартість одного танку "Оплот", харківського виробництва - близько 3 млн доларів США. І це я не кажу про програму військового кораблебудування чи проектування ракетоносіїв дальністю 500-600 км”.

Серед основних законопроектів, які Кошулинський має намір внести протягом перших 100 днів президентства, - так званий “Антиолігархічний пакет докорінних перетворень”.

“Уже 250 місцевих рад підтримали його - а це практично половина виборців України. Цей пакет законопроектів є частиною мого Плану докорінних перетворень. Він, зокрема, передбачає заборону виведення коштів в офшори та повернення коштів з офшорів, ліквідацію приватних монополій та олігополій, заборону приватизації стратегічних підприємств, націоналізацію електро- та енергогенерації, заборону торгівлі землею с/г призначення.

Також ми говоримо про необхідність ухвалення закону про відкликання депутатів, суддів та посадовців всіх рівнів.

Ну і стосовно того, до кого я зроблю перший міжнародний візит - це або Сполучені Штати Америки, або Польща, або країни Балтії. В залежності від обставин.

Також я внесу законопроект про імпічмент Президента. Ще жодна дитина не народилася із татуюванням "Я вічний президент" або "Я вічний депутат". Треба дати можливість людям відчути, що вони мають вплив. Бо найбільша проблема, яка турбує суспільство - це почуття, що від людей нічого не залежить. Де б я не був, мені люди скаржаться: ми голосуємо, вибираємо, але все залишається як було. Тому два базових кроки - це законопроект "Про імпічмент Президента" і зміни до Закону "Про вибори народних депутатів", де передбачено змогу відкликати депутатів і президента. Щоб люди відчули: вони можуть вплинути, депутати працюють на них, а не на олігархів”.

Читайте: Руслан Кошулинський: “ОТГ зробили під ”голоси“ і загнали туди людей насильно”

Фото: KV

KиевVласть

Влад Григор'єв

Теги: свобода, президент, децентралізація, політична агітація, Руслан Кошулинський, Вибори 2019, люстрація, націоналізм, україноцентризм, деолігархізація, програма

четверг, 18 июля 2019 г.
20:45
В пятницу, 19 июля, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
20:29
Кличко: Столица начала пилотный проект по раздельному сбору мусора
20:04
В Василькове полиция обнаружила на приусадебном участке крупную плантацию конопли (фото)
19:44
Завтра, 19 июля, в Киеве на сутки изменят работу троллейбусы №7 и №39 (схема)
19:26
В Киеве полицейские снова задержали “вора в законе” Нукри Гальского (фото, видео)
19:05
Самые низкие тарифы по стране - у “Киевгаза”, - СМИ
18:46
Завтра, 19 июля, вечером могут закрывать на вход две станции метро на Подоле
18:28
В Киеве в 11 домах отсутствует вода из-за аварий (адреса)
18:03
В водоемах Березани и Барышевки на Киевщине не рекомендуют купаться
17:46
В первом полугодии 2019 года столичным предприятиям возместили 6,5 млрд гривен НДС
17:25
Температура воды в Днепре в пределах Киева впервые за лето показала “антирекорд”
17:04
В ”Укрпочте” возмущены отказом Киевсовета продлить аренду старейшего отделения Киева с 11 тысячами клиентов
16:45
В деле об убийстве 5-летнего Кирилла Тлявова появился четвертый подозреваемый
16:26
За 15 дней Киевский рыбоохранный патруль выявил 83 нарушения правил рыболовства
16:04
С 20 июля в Киевской области на три месяца перекроют автодорогу М-03 Киев-Харьков (схема объезда)
15:44
Выпускники Национальной академии государственного управления обратились к Зеленскому с открытым письмом в защиту ВУЗа
Календарь событий