понеділок, 6 травня 2024 г.

Партия “За Майбутнє” поддержала принятие “коллекторского закона”, - Москаленко

Партия “За Майбутнє” поддержала принятие “коллекторского закона”, - Москаленко

В Украине приняли закон, который регулирует деятельность коллекторских организаций. Закон предусматривает защиту должников при просроченной задолженности и ужесточает требования к работе коллекторских компаний. По мнению депутатов политпартии "За Майбутнє", от неправомерного давления коллекторов больше всего страдали именно уязвимые категории населения.

Об этом KV узнала из сообщения депутата Киевоблсовета и председателя областной организации партии "За Майбутнє" Ярослав Москаленко, опубликованного в Facebook.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"Всегда поддерживаю законы или решения, которые защищают наиболее уязвимые категории населения. Поэтому безусловно поздравляю с принятием "коллекторского закона", который, как утверждают его авторы, на днях подписал Зеленский", – рассказал Ярослав Москаленко.

По его словам, законопроект №4241 "по защите должников по урегулированию просроченной задолженности" наконец-то урегулирует деятельность так называемых коллекторов, которые профессионально выбивают для банков долги с должников. 

"Теперь они, надеюсь, будут чувствовать себя не так бесконтрольно и безнаказанно.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

От людей на Киевщине слышал тысячи историй о столь жестких запугиваниях людей коллекторами, которые можно приравнять к психологическому насилию или даже к угрозам об убийстве. Когда вам звонят каждую ночь или присылают фотографии ваших же детей или внуков с пометкой "мы знаем, где они живут", это уже переходит все границы. Полиция зачастую на это не реагирует, потому что такая уж у нас полиция. А коллекторские фирмы очень часто именно бывшими полицейскими и создаются. Тогда они легко получают доступ ко всем базам, которые им нужны", – добавил он.

И отметил, что чаще всего коллекторы преследуют именно незащищенные слои населения, которые пользуется услугами "Кредит за 15 минут. Только паспорт", чтобы как-то пережить тяжелые времена, а потом становятся объектами преследования и шантажа.

"Этот закон создает реестр всех коллекторских контор и обязывает их соблюдать определенные правила. Например, он запрещает коллекторам звонить должникам ночью, угрожать им, вводить в заблуждение и даже приходить лично к должнику, не получив перед тем его разрешения. Это хороший закон и очень надеюсь, что он заработает. И что его действительно уже подписал Зеленский. Депутаты из группы "За Майбутнє" законопроект поддержали.", – говорит депутат.

Напомним, что многодетные семьи в Украине должны быть отнесены к первой очереди вакцинации. Соответствующее обращение депутаты партии “За Майбутнє” направили в Минобразования, Минсоцполитики, Службу по делам детей и Верховную Раду Украины. 

Читайте: “Жодного термінового питання на позачергову сесію Київської облради не винесено”, – Москаленко

Фото: соцсети

КиевVласть

Вероника Злацкая

Теги: новости киевской области, новости киевщины, мнение, позиция, власть киевщина, За майбутнє, ярослав москаленко, коллекторы, просроченные задолженности, закон 4241, уязвимые категории населения

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.