четвер, 12 грудня 2024 г.
Судова влада України - як віддзеркалення феодального устрою України

Судова влада України - як віддзеркалення феодального устрою України

Олександр Дядюк

Голова правління ГО “Кияни об’єднуємось”

Сьогодні з Михайлом Погребиським і кількома киянами подали заяви про вступ третіми особами у справу № 910/9190/20, яку в Господарському суді розглядає легендарна суддя Джарти (Вікторія Джарти – дочка покойного "регіонала" Василія Джарти, дружина депутата VII скликання від “Партії регіонів” Валерія Омельченко – KV).

Це справа за позовом Київської міськдержадміністрації (КМДА) до Національної академії наук України (яка останні років 20 займається не наукою, а виключно дерибаном державних земель і майна), про скасування незаконної реєстрації цієї землі за Академією та корупційної її передачі за договором сервітуту під забудову. При чому було протиправно змінено цільове призначення цієї землі.

Читайте: СБУ поймала сотрудников Национальной академии наук на земельных махинациях на 300 млн гривен (фото)

Ми обгрунтували свій вступ тим, що в результаті укладення таких корупційних угод (без будь-яких конкурсів) за завідомо невигідними для держави умовами, державне майно (в тому числі земля) розкрадається із величезними збитками для держави.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

А хто є власником державного майна і землі? Зеленський? Шмигаль? Ні – їх власником є народ України. А що таке народ України – це якась абстракція? Ні – це ми, конкретні громадяни України. Тобто всі ми є співвласники цього майна (землі), а в результаті цих угод мою власність хтось у мене (як співвласника) роздає на невигідних для мене умовах. Звідки цілком логічно – що наші права, як співвласників цього майна порушені, а відтак є всі підстави нашого вступу у цю справу.

Крім того, незаконна забудова – без будівництва шкіл, дитсадків і медзакладів, погіршить доступ до об’єктів соціально-культурного призначення.

Читайте: Академики в законе: суд арестовал земельные участки НАНУ возле Феофании, отданные под застройку

Суддя Джарти відмовила нам у вступі у цю справу, мотивуючи це тим, що нас це не стосується – бо наші будь-які майнові права не порушені.

Слід зазначити, що певні майнові права були навіть у кріпаків (рабів по суті), а вільна людина тим-то і відрізняється від кріпака, що у неї є і інші права, окрім майнових.

Проте на переконання судді Джарти (і більшості українських суддів) – нищі класи феодального українського суспільства (прості людішки) можуть мати виключно базові майнові права і все.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

На переконання наших феодалів (ну а суддів слід віднести до класу феодалів) – навіть, якщо завтра буде якась судова справа щодо того, щоб вирубати всі парки і сквери у Києві, чи засипати Дніпро або знести Софію Київську, то, якщо я не маю у власності клаптя землі на березі Дніпра чи на території Софії Київської, то така справа мене жодним чином не стосується і немає підстав для судового оспорювання мною вирубки всіх скверів Києва, засипання Дніпра чи знесення Софії Київської.

І що саме страшно – наші феодали-судді (як і феодали прокурори, депутати і інші представники класу феодалів) – так думають абсолютно щиро – це їх щирі справжні ідейні переконання як феодалів, що дивляться на нас як на нищих другосортних істот.

Олександр Дядюк, голова правління ГО “Кияни об’єднуємось”

Джерело

Теги: новости киева, кгга, новини києва, суд, суд, КМДА, земля, незаконное строительство, земельні ділянки, александр дядюк, Господарський суд, Олександр Дядюк, власники, незаконна забудова, судова влада, Вікторія Джарти, Національної академії наук

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.