четвер, 12 грудня 2024 г.
“Киевтеплоэнерго”: три вопроса к администрации Кличко

“Киевтеплоэнерго”: три вопроса к администрации Кличко

Настя Недашковская

Редактор «КиевВласти»

Сегодня столкнулась с очередным “покращенням” – КП “Киевтеплоэнерго”, которое с мая стало исполнителем услуг по централизованному отоплению и горячему водоснабжению. Вместе с платежкой за квартиру от КК “Центр коммунального сервиса” я получила уведомление о необходимости подписать договор с новым исполнителем услуг.

Сегодня была в районном ЦКС на просп. Маяковского, 26. Оказалось, что договора они заключать пока не могут (нет права подписи), а показатели счетчиков нужно подавать им. Причем сдавать показатели следует, даже если я не пользуюсь услугами горячего водоснабжение (установлен бойлер). Для подачи данных счетчика мне выдали бланк сообщения о показателях. Но у меня с собой не было всех данных. В районном ЦКС на это сообщили, что можно данные передать через сайт www.cks.com.ua.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

На сайте я самостоятельно не смогла найти, как это сделать. Телефон 247-40-40 упорно не отвечает, в 1551 о проблеме знают и сразу предупреждают, что поговорить с оператором ЦКС получится едва ли. Как подать показатели на сайте ЦКС, по номеру 1551 подсказать не могут и предлагают ехать в районное отделение.

На электронное обращение в ЦКС о том, как передать показатели онлайн, мне пока не ответили.

Читайте: “Киевтеплоэнерго” готовится поднять тарифы на тепло и горячую воду для киевлян и Поступления от увеличенных тарифов на горячую воду и тепло в Киеве потратит “Киевтеплоэнерго” (видео)

Раз добиться у непосредственных исполнителей ответов на простые вопросы невозможно, хочу задать свои вопросы в КГГА (Петр Пантелеев):

  1. Предусмотрена ли возможность подавать показатели счетчиков по отоплению и горячему водоснабжению онлайн? Если да, то где эту опцию можно найти, чтобы ею воспользоваться?
  2. Если человек не пользуется услугами горячего водоснабжения, почему не возможно об этом сообщить один раз (например, в форме заявления), а следует ежемесячно сдавать нулевые показатели?
  3. Когда ЦКУ будут готовы к заключению договоров с потребителями, и как этот процесс будет организован?

Надеюсь, компетентный ответ не заставит себя долго ждать.

Читайте: Руководство Киева отказалось от принципов рыночной экономики в сфере теплоэнергетики

Настя Недашковская, редактор “КиевВласти”

KиевVласть

Теги: новости киева, отопление, горячая вода, киевтеплоэнерго, договор

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.