среда, 22 сентября 2021 г.

Вишгородський осередок “Європейської Солідарності” ініціював розробку Стратегії поводження з твердими побутовими відходами

Вишгородський осередок “Європейської Солідарності” ініціював розробку Стратегії поводження з твердими побутовими відходами

Вишгородський партійний осередок "Європейської Солідарності" ініціював розробку трирівневої Стратегії поводження з твердими побутовими відходами. Стратегія включатиме не лише заходи з роздільного сортування, а й одержання економічного ресурсу від переробки твердих побутових відходів із залученням зовнішніх інвестицій. 

Про це KV стало відомо із повідомлення прес-служби “Європейська Солідарність” Київщини.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Повідомляється, що під час робочої наради Вишгородського районного осередку "Європейської Солідарності" голова цього партійного осередку Ростислав Кириченко поставив питання розробки Стратегії поводження з побутовими відходами. 

Загалом він розповів про досвід європейських країн, де така переробка побутових відходів дає значний прибуток, зауваживши, що сьогодні картина у Вишгороді та інших населених пунктах району значно відрізняється від європейської.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

У результаті зустрічі партійці визначилися, що Стратегія має включати в себе три рівні – міський, об’єднаної територіальної громади та загальнорайонний. І передбачати кілька аспектів – сортування, складування, вивезення, захоронення та переробки твердих побутових відходів.

"Це, по суті, екологічна стратегія, реалізація якої впливатиме на наше життя. І тому вже на етапі дошкільного і шкільного виховання потрібно закладати уважне і бережне ставлення до природи, стимулювати відповідне поводження з побутовими відходами через його сортування. Своєрідною мотивацією може стати система балів, яка буде цікавою для дітей та молоді, та ще, у підсумку, відповідно і винагороджуватиметься”, – наголосив Ростислав Кириченко.

Голова Вишгородського районного осередку наголосив, що буде напрацьований документ, який передбачатиме не тільки можливості роздільного сортування, а й найголовніше – переробки твердих побутових відходів з відчутним економічним ефектом, проведення інформаційних акцій серед населення щодо необхідності сортування побутових відходів.

"Крім того, маючи Стратегію, зможемо звернутися за одержанням грантів, підтримкою донорських організацій. Інвестиції у цю справу відчинять шляхи для проєктів, що будуть на користь громадам”, – наголосив Кириченко.

Нагадаємо, політична партія “Європейська Солідарність” не висунула свого кандидата на посаду мера Києва задля збереження у столиці єдності проєвропейських сил і недопущення “нетипового союзу реваншистів з Банкової”.

Читайте: “Європейська Солідарність” не висувала свого кандидата в мери Києва задля єдності патріотичних сил – Ірина Геращенко

Фото: сайт ЄС

КиевVласть

Вероніка Злацька

Теги: новости киевской области, новости киевщины, мнение, позиция, вышгород, местные выборы, европейская солидарность, власть киевщины, Ростислав Кириченко, штаб

вторник, 21 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:34
Киевлян пригласили на прогулки по Днепру на “Ракете” (видео)
20:19
Сессия Броварской общины закончилась потасовкой из-за земли для участников АТО
20:04
Депутатка Бардина повторно просит Кличко отремонтировать стадион лицея №303
19:43
Украинский лоукостер в октябре начнет полеты из Киева в ОАЭ
19:23
В Госспецсвязи заявляют о попытках Броварского горсовета отобрать у них земельный участок
19:04
Антимонопольный комитет открыл дело по факту начисления пени “Киевтеплоэнерго”
18:42
МИД за 3,5 млн гривен обзавелось четырьмя электромобилями
18:26
Київщина з четверга у “жовтій” зоні: понад 600 закладів освіти можуть зачинити
18:06
С начала года владельцы элитных автомобилей Киевщины оплатили 7,6 млн гривен транспортного налога
17:46
Судья Колегаева, которая в нетрезвом виде устроила ДТП в Киеве, полтора месяца скрывалась от полиции
17:22
В Обухівському районі “зшивають” якісною дорогою три села
17:05
Кличко отобрал у Генпрокуратуры землю в Лабораторном переулке
16:44
В ночь на завтра, 22 сентября, в Деснянском районе Киева проведут промывку сетей водоснабжения (адреса)
16:25
На Подольском мосту, помимо Комарницкого, с подачи Кличко зарабатывает Рувин и его “семейство” - Беловол
16:14
ВР предварительно одобрила законопроект “о фрилансерах”
Календарь событий