понедельник, 27 сентября 2021 г.

Верещук і Кулеба підтримали Трубіцина під час презентації його програми (фото)

Верещук і Кулеба підтримали Трубіцина під час презентації його програми (фото)

Культура є підґрунтям для будь-якого сталого соціального розвитку, тож саме на ній будується моя політична програма, заявив під час презентації своєї Програми серед культурної та політичної еліти міста кандидат у депутати Київради, №2 по Оболоні від "Слуги народу" Владислав Трубіцин.

Про це KV стало відомо з повідомлення прес-служби кандидата. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Серед гостей презентації були кандидат в мери Києва від партії "Слуга народу" Ірина Верещук, №1 у партійному списку Євгенія Кулеба, києвознавець і засновник Музею Булгакова Анатолій Кончаковський, директор видавництва "Саміт-книга" Іван Степурін, головний редактор журналу "Всесвіт" та перекладач Дмитро Дроздовський, поетеса і лауреат міжнародних конкурсів Леся Мудрак, члени Київського клубу бібліофілів Віктор Бихун, Юрій Воронцов, Наталія Тарнопольська та ін. 

Під час виступу Владислав Трубіцин підкреслив, що, роками опікуючись питаннями культурної політики, не збирається звертати з обраного шляху.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

"Саме цю лінію я планую послідовно продовжувати і надалі, популяризуючи книгу і читання, осучаснюючи українську класику і розширюючи бібліотечні фонди, допомагаючи музеям і митцям, проводячи фестивалі міської культури на кшталт "Булгаков-FEST", — сказав Владислав Трубіцин.

За його словами, програма складається з трьох блоків: культурного, муніципального та територіального. 

"Зокрема, у культурній складовій не лише закодоване наше минуле, але й закладено паростки нашого майбутнього. Сучасна “економіка знань” базується саме на культурі та комерціалізації її матеріальних та суспільних продуктів. А квінтесенцією усього є формула: “Культура — людський капітал – новації та інновації”, — вважає другий номер по Оболоні від "Слуги народу". 

Муніципальний рівень, на думку Владислава Трубіцина, має передбачати співвідношення між комерційною та суспільною інфраструктурою району на користь останньої. 

"У межах муніципальної стратегії Києва слід зупинити: руйнування системи загальнодоступних культурних благ, занепад культурно-історичних пам’яток, знищення некомерційних просторів і середовищ, тотальну приватизацію усього, що має бути спільним", — сказав кандидат у депутати Київради. 

Третя складова, територіальна, має, за словами Владислава Трубіцина, свої виклики. 

"Треба негайно розв'язувати місцеву гідрологічну проблему, яка загрожує безпеці жителів району. Зокрема, вирішення потребують наступні питання: захист каскаду оболонських озер, очистка стокових вод, недопущення забруднення ґрунтів, захист та оновлення комунальних комунікацій, модернізація та відкриття нових бюветів тощо. Громадська безпека і сприятлива криміногенна обстановка – також один з викликів для муніципальної влади, який долається за рахунок подальшого обладнання району системами відео-моніторингу. І родзинкою стане “Культурний вузол”, у який за кілька років перетвориться книжковий ринок “Петрівка”. Він має стати унікальним культурним об’єктом, де окрім доступної літератури, будуть передбачені також ворк-шопи, концертні зони, лекторії, простори для відпочинку, виховання і розвитку дітей, зони інтелектуального дозвілля тощо", — зауважив Владислав Трубіцин.

Фото: надано прес-службою кандидата

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киева, киевсовет, оболонь, слуга народа, местные выборы 2020, владислав трубицын, ирина верещук, евгения кулеба, політична реклама

понедельник, 27 сентября 2021 г.
11:03
За неделю столичные спасатели ликвидировали 66 пожаров
10:43
Шприцы, битое стекло и чемодан с книгами: активисты собрали 25 мешков мусора в ботсаду Фомина
10:22
За сутки в Украине выявили более 3 тысяч новых носителей коронавируса
10:04
Курс валют в Киеве: 27 сентября 2021 года
09:46
Депутат Киевсовета Виталий Нестор подозревает, что в недостроенном доме в Соломенском районе столицы заработала частная школа
09:26
Киевляне жалуются на замор рыбы в озере на Оболони (фото)
09:04
Люди из окружения Зеленского положили глаз на Дарницкую ТЭЦ Анатолия Шкрибляка - СМИ
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 27 сентября 2021 года
воскресенье, 26 сентября 2021 г.
19:53
Офис президента мог запретить транслировать бой Усика из-за его сотрудничества с компанией братьев Кличко, — журналист
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:33
Украинский народ лишили права болеть за украинца. Артур Палатный раскритиковал госорганы за не показ боя Усик-Джошуа по ТВ
17:03
В Киеве прошел Климатический марш (фото, видео)
16:06
В Святошинском районе высадили еще 13 “слоновых деревьев”
15:01
За останню добу на коронавірус захворіли 132 жителя Київщини
14:04
В столичном хостеле в результате пожара погиб мужчина
13:05
Ректор НМУ им. Богомольца отрицает принуждение студентов к вакцинации под страхом исключения из вуза
Календарь событий
Защитники культурного наследия Киева не смогут повлиять на реконструкцию усадьбы на Антоновича
24 сентября 2021 г. 12:00
Защитники культурного наследия Киева не смогут повлиять на реконструкцию усадьбы на Антоновича
ООО “Контур Девелопмент” из орбиты небезызвестных братьев Дмитрия и Леонида Крючковых (на коллаже слева и справа) смогло через суд добиться разрешения на реконструкцию здания конца XIX столетия по ул. Антоновича, 7-А без согласования с органами охраны культурного наследия. Недавно Окружной административный суд Киева (ОАСК) отменил пять соответствующих положений градостроительных условий и ограничений (ГУО). Также эта компания смогла убедить служителей Фемиды в том, что она имеет право не придерживаться требований высотности, которые ограничивают высоту объекта после реконструкции 9 этажами. Ситуацию, вероятно, все еще может изменить Департамент градостроительства и архитектуры Киевской горгосадминистрации (КГГА), обжаловав судебный вердикт в апелляционной инстанции.