четверг, 13 мая 2021 г.

Верещук і Кулеба підтримали Трубіцина під час презентації його програми (фото)

Верещук і Кулеба підтримали Трубіцина під час презентації його програми (фото)

Культура є підґрунтям для будь-якого сталого соціального розвитку, тож саме на ній будується моя політична програма, заявив під час презентації своєї Програми серед культурної та політичної еліти міста кандидат у депутати Київради, №2 по Оболоні від "Слуги народу" Владислав Трубіцин.

Про це KV стало відомо з повідомлення прес-служби кандидата. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Серед гостей презентації були кандидат в мери Києва від партії "Слуга народу" Ірина Верещук, №1 у партійному списку Євгенія Кулеба, києвознавець і засновник Музею Булгакова Анатолій Кончаковський, директор видавництва "Саміт-книга" Іван Степурін, головний редактор журналу "Всесвіт" та перекладач Дмитро Дроздовський, поетеса і лауреат міжнародних конкурсів Леся Мудрак, члени Київського клубу бібліофілів Віктор Бихун, Юрій Воронцов, Наталія Тарнопольська та ін. 

Під час виступу Владислав Трубіцин підкреслив, що, роками опікуючись питаннями культурної політики, не збирається звертати з обраного шляху.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

"Саме цю лінію я планую послідовно продовжувати і надалі, популяризуючи книгу і читання, осучаснюючи українську класику і розширюючи бібліотечні фонди, допомагаючи музеям і митцям, проводячи фестивалі міської культури на кшталт "Булгаков-FEST", — сказав Владислав Трубіцин.

За його словами, програма складається з трьох блоків: культурного, муніципального та територіального. 

"Зокрема, у культурній складовій не лише закодоване наше минуле, але й закладено паростки нашого майбутнього. Сучасна “економіка знань” базується саме на культурі та комерціалізації її матеріальних та суспільних продуктів. А квінтесенцією усього є формула: “Культура — людський капітал – новації та інновації”, — вважає другий номер по Оболоні від "Слуги народу". 

Муніципальний рівень, на думку Владислава Трубіцина, має передбачати співвідношення між комерційною та суспільною інфраструктурою району на користь останньої. 

"У межах муніципальної стратегії Києва слід зупинити: руйнування системи загальнодоступних культурних благ, занепад культурно-історичних пам’яток, знищення некомерційних просторів і середовищ, тотальну приватизацію усього, що має бути спільним", — сказав кандидат у депутати Київради. 

Третя складова, територіальна, має, за словами Владислава Трубіцина, свої виклики. 

"Треба негайно розв'язувати місцеву гідрологічну проблему, яка загрожує безпеці жителів району. Зокрема, вирішення потребують наступні питання: захист каскаду оболонських озер, очистка стокових вод, недопущення забруднення ґрунтів, захист та оновлення комунальних комунікацій, модернізація та відкриття нових бюветів тощо. Громадська безпека і сприятлива криміногенна обстановка – також один з викликів для муніципальної влади, який долається за рахунок подальшого обладнання району системами відео-моніторингу. І родзинкою стане “Культурний вузол”, у який за кілька років перетвориться книжковий ринок “Петрівка”. Він має стати унікальним культурним об’єктом, де окрім доступної літератури, будуть передбачені також ворк-шопи, концертні зони, лекторії, простори для відпочинку, виховання і розвитку дітей, зони інтелектуального дозвілля тощо", — зауважив Владислав Трубіцин.

Фото: надано прес-службою кандидата

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киева, киевсовет, оболонь, слуга народа, местные выборы 2020, ирина верещук, владислав трубицын, евгения кулеба, політична реклама

четверг, 13 мая 2021 г.
14:44
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
22:19
Артур Палатний: “Якщо хтось думає, що нас можна залякати - це велика помилка”
21:06
Скандально известный судья Печерского райсуда отправил под домашний арест подозреваемого в госизмене Медведчука (видео)
20:49
Главу Управляющей компании по обслуживанию жилфонда Печерского района разоблачили на системной коррупции - прокуратура (фото)
20:45
В пятницу, 14 мая, ярмарки пройдут в восьми районах Киева (адреса)
20:26
Столичные инспекторы по благоустройству внесли более 4 тысяч предписаний и составили более 300 протоколов за месяц
20:04
“Киевский метрополитен” на 52 станциях разместил дефибрилляторы в свободном доступе для пассажиров (фото)
19:58
Правоохоронці взялися за корупційні оборудки Кличка та Комарницького, - Віктор Таран
19:44
На двух столичных полигонах отходов прошли противопожарные учения (фото)
19:35
Прокуратура проводит обыски в КП “Киевавтодормост”
19:25
В Киеве отремонтируют более ста придомовых территорий и внутриквартальных проездов (адреса)
19:02
Центр обслуживания населения в ЖК “Харьковский” введен в эксплуатацию
18:55
В помещениях КП “Киевпастранс” проходят обыски
18:43
Аэропорт “Киев” планируют закрыть на 8 месяцев для строительства новой взлетно-посадочной полосы
18:33
Рада может увеличить размер минимальной пенсии уже в следующем году
18:22
В Обухівській ЦРЛ модернізували приймальне відділення
Календарь событий