четвер, 25 квітня 2024 г.

Валерій Гудзь: “Борисполю потрібен талановитий адміністратор та людина, що не буде витрачати час на пусті слова”

Валерій Гудзь: “Борисполю потрібен талановитий адміністратор та людина, що не буде витрачати час на пусті слова”

“79-й”, Федорович — для своїх, і “чорний комбат” — для ворогів. Все це імена полковника Валерія Гудзя, людини з великим серцем, патріота та легендарного українського командира.

Засновник військово-патріотичного клубу “Боривітер”. Почесний громадянин Бориспільського району.

З початком збройного конфлікту на сході командир роти, командир батальйону. Пройшов бої в секторі “Д” на кордоні з РФ, в Луганській області, в районі Волновахи (2014—2015), в районі Авдіївки (2017), був поранений. Вже у вересні 2014 року Валерій Гудзь був призначений командиром 3-го батальйону 72 ОМБр, на початку 2015-го отримав чергове військове звання “підполковник”, в липні 2015 року став заступником командира бригади. З грудня 2017 року — командир 24-ї окремої механізованої бригади.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Часто кажуть, що в політиці — як на війні. Ми запитали легендарного українського військового його думку щодо виборів 17 січня, які пройдуть в Борисполі, та які якості повинна мати людина, що очолить місто, щоб її робота на благо громади була якнайбільш ефективною.

Потрібні дисципліна і конструктив

— Валеріє Федоровичу, як ви розцінюєте передвиборну кампанію, що нещодавно розпочалася?

— Я добре знав попереднього мера Анатолія Федорчука, подобалась його робота, ставлення до обов’язків, уболівання за місто. Щось із його якостей та вмінь навіть узяв для себе як взірець. Він був гідним мером та чесно переміг. Зараз бачу, що на посаду балотується багато людей. Та думаю, що єдиний із них, хто буде здатен продовжити розпочаті справи та має достатньо досвіду — Владислав Байчас.

— Чому саме він? Ви знайомі?

— Так, причому давно. Ще до початку військових дій ми неодноразово перетинались, коли я працював у спортивній школі, а він був головою Бориспільської районної ради. Ще тоді він привертав до себе увагу виконавчою дисципліною та обов’язковістю. Байчас — людина слова і діла, і це мені, на той час колишньому військовому, імпонувало.

З початку війни на сході України він завжди підтримував бійців АТО, особисто і через підлеглих надавав допомогу. Куплена завдяки його підтримці та допомозі техніка, автомобілі працювали на фронті.

Також я мав змогу побачити роботу Владислава Байчаса, коли був депутатом районної ради. Тоді я зрозумів, що у нього дійсно талант управлінця.

— Ви вже кілька місяців у Борисполі, спілкуєтесь із місцевими ветеранами АТО і ООС. На вашу думку, чи потребують вони допомоги на рівні міста та якої саме? Які надії покладають на нове керівництво?

— Які б часи не були, ці люди обов’язково потребують посиленої уваги. І тут мова йде навіть не так про матеріальну, як про морально-психологічну складову, інколи людині потрібно, щоб її просто вислухали. Непогано було б створити відповідну структуру в органах місцевої влади, яка б займалася питаннями саме цієї категорії мешканців громади — від психологічної підтримки до покращення житлових умов. Минула влада мала ідею будівництва реабілітаційного центру, який би надавав і медичну, і психологічну підтримку. Впевнений, що саме Байчас зможе втілити в життя такий проект. У нього абсолютне розуміння цих людей. Він не відвертається, чує, розмовляє, і найголовніше — виконує. Такий його стиль роботи.

— До речі, щодо стилю роботи. Дехто каже, що Владислав Байчас має авторитарний стиль роботи. Можете з цим погодитися?

—  Як я вже зазначав, під час роботи депутатом районної ради я бачив, як він працює та веде сесійні засідання. Це потужна робота. Якщо охарактеризувати її коротко — конструктив і дисципліна. Видно, що це талановитий адміністратор, людина, що не буде втрачати час на слова. Такі ж якості він уже продемонстрував на перших сесіях новообраної ради Бориспільської ОТГ.

Чи авторитарний це стиль? Можливо, лише частково, я би назвав це авторитарно-демократичним стилем. У критичні часи, коли треба мобілізуватися та докласти максимум зусиль для вирішення проблеми, він може проявити себе жорстко. В той же час, він готовий іти на компроміс і вести діалог, якщо протилежна сторона має конструктивні пропозиції. У щоденній роботі він поводиться як представник влади, але без зверхності, між людьми це проста і доступна людина. Такі якості та уміння знайти баланс будуть корисними для громади.

КиевVласть

Алексей Алтынов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, местные выборы, політична агітація, Владислав Байчас, новости борисполя

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.