четвер, 12 грудня 2024 г.

“У Києві для лікування вагітних із COVID виділені 2 пологових будинки” - лікар В'ячеслав Камінський

“У Києві для лікування вагітних із COVID виділені 2 пологових будинки” - лікар В'ячеслав Камінський

2 пологових будинки столиці визначені для лікування жінок з підозрою або підтвердженим COVID в другій половині вагітності. Ще ряд закладів виділені для госпіталізації вагітних малого терміну (до 22 тижнів). Статистика говорить, що вагітні сьогодні хворіють не частіше за інші категорії людей.

Про це KV стало відомо із повідомлення кандидата у депутати до Київради по 3 округу від Політичної партії "За майбутнє", Заслуженого лікаря України В'ячеслава Камінського.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"У Києві для лікування вагітних визначені 2 пологових будинки, які приймають жінок з підозрою або підтвердженою COVID: це Київський міський пологовий будинок 5 та 3. Ці заклади забезпечені необхідним запасом засобів індивідуального захисту, лікарських засобів, антисептичних засобів та апаратурою для лікування та розродження вагітних з COVID. Аналіз статистичних даних свідчить, що вагітні жінки хворіють не частіше, ніж загальна популяція. Але, враховуючи, що йде мова про 2 життя – відповідальність при лікуванні жінок “при надії” вдівічі більша", – підкреслив Камінський.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Лікар наголосив, що треба попередити паніку серед майбутніх мам, але вони мають бути обізнаними у цьому питанні, адже негативний ПЛР ще не є свідченням відсутності захворювання.

На даний момент світовими дослідженнями доведено, що існують клінічні форми COVID без лабораторного підтвердження. Таку форму може встановити тільки лікар.

В'ячеслав Камінський закликав вагітних жінок повідомляти свого сімейного або дільничного лікаря про наявність наступних симптомів: порушення загального стану (виражена слабкість, ломота), підвищення температури, утруднення дихання, ознаки простуди (нежить, болі чи неприємні відчуття в горлі, кашель). Іноді про початок захворювання можуть свідчити і кишкові розлади (діарея, нудота).

Читайте: “Я – лікар і багато років займаюся акушерством, патологіями вагітності, репродуктивними технологіями” – кандидат до Київради В'ячеслав Камінський (відео)

Фото: Facebook 

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новини києва, політична агітація, троєщина

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.