неділя, 15 грудня 2024 г.

Стратегічні об’єкти мають залишитися в комунальній власності Білоцерківської ОТГ, - член ВО “Свобода” Богдан Пущак

Стратегічні об’єкти мають залишитися в комунальній власності Білоцерківської ОТГ, - член ВО “Свобода” Богдан Пущак

Більша частина комунального майна Білої Церкви нині перебуває у приватних руках. Це, у свою чергу, переросло у низку життєвих проблем для міста. Жителі страждають від високих тарифів на водопостачання, на неякісні послуги перевізників, а об’єкти культури і зовсім занепадають від браку фінансових ресурсів.

Про це KV розповів в інтерв’ю кандидату депутати Білоцерківської ОТГ від ВО "Свобода" Богдан Пущак.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Загалом він розповів, що Біла Церква давно має проблеми із якісним водопостачанням, а тарифи на воду сьогодні – одні з найвищих на Київщині.

"Особисто я живу в Білій Церкві і знаю про постійні проблеми містян із водою. "Свобода" завжди стояла на позиції, що стратегічні об’єкти мають залишатися в комунальній власності громади. Усім відомо, підприємством "Білоцерківвода" нині керує не місто й саме тому, і результат такої діяльності непозитивний. Нині коригувати ціну на воду чи вплинути на ці процеси місто не може, оскільки це приватна власність", – розповів він.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

І додав, що приклад передачі стратегічного підприємства в приватні руки не дало Білій Церкві належного результату. Тому, на його думку, підприємство необхідно повернути місту і навести там лад. 

"І тут питання не не лише в тарифікації, а й у якості води. Така ж аналогічна проблема і з перевізниками в місті. В Івано-Франківську мер-свободівець за п’ять років повністю оновив транспортний парк міста та встановив сучасні зупинкові комплекси. І це показник ставлення влади до жителів міста", – зауважив він.

До прикладу, він також навів заклади культури міста – відомий усім на масиві Леваневського палац культури "Росава" й палац культури "Білоцерківмаз". Обидві установи наразі не підпорядковані місту – це власність тих чи інших приватних структур.

"З року в рік ми стоїмо на місці й комунальні установи мають серйозний дефіцит із фінансуванням, дохідною частиною. Хоча я завжди наголошую на тому, що будь-яка комунальна установа, і навіть у сфері культури, може самостійно непогано заробляти, якщо випускати якісний, конкурентний творчий продукт. Для цього має бути розроблена перспективна програма розвитку, мінімум на п’ять років", – резюмував Пущак. 

Нагадаємо, в Україні галузь культури вкрай потребує покращення умов і технічної модернізації закладів. У той час, як європейські країни інтенсивно розвиваються, українська культура все ще керується  застарілими радянськими принципами. ВО "Свобода" Білоцерківщини наголошує: культура – це поштовх для розвитку туризму та залучення інвестицій, особливо, коли це стосується великого та сучасного міста.

Читайте: "Свобода" дає поштовх розвитку культури в Білій Церкві, – свободівець Богдан Пущак

Фото: KV

КиевVласть

Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, мнение, позиция, свобода, кандидат, местные выборы, власть киевщины, Богдан Пущак, белоцерковская ото

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.