понедельник, 8 марта 2021 г.

Семенова підписала угоду та два меморандуми про співпрацю Київської обласної ради з університетами, - ЄС

Семенова підписала угоду та два меморандуми про співпрацю Київської обласної ради з університетами, - ЄС

Два меморандуми та угоду про співпрацю днями підписала перший заступник голови Київської обласної ради, депутат від “Європейської Солідарності” Тетяна Семенова з ректором ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди” Віктором Коцуром та проректором Національного транспортного університету Олександром Грищуком.

Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської обласної ради.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Підписанти зазначили, що в умовах реформи децентралізації така співпраця є надзвичайно важливою і необхідною. Адже в органах місцевого самоврядування повинні працювати люди з якісними знаннями, які зможуть успішно та ефективно управляти. Це стосується і депутатів різних рівнів, і голів ОТГ та рад. І це не якась забаганка, а вимога часу.

Перший заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова неодноразово наголошувала на тому, що в нашій державі необхідно законодавчо закріпити кваліфікаційні вимоги до майбутніх депутатів та керівників органів місцевого самоврядування. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“Це має бути хоча б на рівні кількамісячних курсів. Щоб людина знала, що таке бюджет, що таке бюджетні відносини, що таке соціально-економічний розвиток, що таке стратегії, які вони мають бути. Сьогодні на цих виборах знову ідуть люди, які на жаль, не всі мають потрібні знання і навички”, – каже Тетяна Семенова.

Меморандуми з обома вищими навчальними закладами передбачають популяризацію наукових знань, обмін досвідом, підвищення кваліфікації науковців, викладачів та працівників Ради, забезпечення доступу студентів, аспірантів, викладачів, наукових співробітників до нових здобутків у сфері публічного управління та адміністрування, створення творчих колективів для розробки актуальних наукових проблем, об’єднання зусиль Сторін для здійснення спільних проєктів в сфері публічного управління та адміністрування, у тому числі із залученням третіх сторін, для забезпечення координації кооперації діяльності між університетами та Радою.

Угода ж з Переяслав-Хмельницьким державним педагогічним університетом імені Григорія Сковороди передбачає організацію навчальних, виробничих та переддипломних практик на базі Київської обласної ради. Простими словами – студенти, які опановують знання політології і публічного управління та адміністрування, проходитимуть практику в раді.

“Університетські знання дають потужну теорію і наукову базу. Практика ж завжди багатовимірна, багатоаспектна. Тому поєднання теорії з практикою дасть надзвичайно позитивний ефект для управлінської, депутатської роботи, для кваліфікаційного багатогранного  росту кожного спеціаліста”, – зазначив Віктор Коцур.

“Ми передаватимемо студентам весь свій досвід в області діловодства, документознавства, проведення та організації сесій, механізми прийняття рішень, всі ці та інші практичні навички студенти Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди зможуть отримати у практичній площині”, – наголосила перший заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова.

Читайте: Команда “Європейської Солідарності” Київщини закликала не допустити фальсифікацій на виборах

Фото: пресслужба Київської обради

КиевVласть

Вероніка Злацька

Теги: новини київщини, новини київської області, позиція, меморандум, місцеві вибори, європейська солідарність, європейська солідарність, освіта, тетяна семенова

понедельник, 8 марта 2021 г.
12:34
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
15:08
За сутки в Киеве умерли 18 человек с подтвержденнім коронавирусом
14:08
“Укрзализныця” приостановила продажу билетов в Закарпатье и совершит ряд спецрейсов из-за усиления карантина (расписание)
13:09
В столичном Парке партизанской славы обнаружили тело женщины
12:08
Коронавірус виявили в 351 жителя Київщини
11:11
При ликвидации пожара в Святошинском районе Киева спасатели обнаружили тела трех человек (фото)
10:08
Из-за ветра в Киеве приспустили самый большой флаг Украины
09:09
За сутки в Украине умерло более 100 больных коронавирусом
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 8 березня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 8 марта 2021 года
воскресенье, 7 марта 2021 г.
18:05
С 15 марта в Ирпене на Киевщине начинается прием проектов на Общественный бюджет
17:06
Две трети зарегистрированных в Киеве безработных - женщины
16:04
Правоохранители задержали подозреваемую в убийстве полицейской на проспекте Бажана
15:05
Депутат Киевсовета просит главу Дарницкой РГА Ярослава Лагуту ускорить процедуру землеотвода для школы на Позняках
14:01
Замглавы КГГА Николай Поворозник заявил о завершении дела о коррупции, с которым связывали его имя (документ)
13:07
В Киеве за сутки 14 человек скончались от осложнений, вызванных коронавирусной болезнью
Календарь событий