вторник, 22 июня 2021 г.

Семенова підписала угоду та два меморандуми про співпрацю Київської обласної ради з університетами, - ЄС

Семенова підписала угоду та два меморандуми про співпрацю Київської обласної ради з університетами, - ЄС

Два меморандуми та угоду про співпрацю днями підписала перший заступник голови Київської обласної ради, депутат від “Європейської Солідарності” Тетяна Семенова з ректором ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди” Віктором Коцуром та проректором Національного транспортного університету Олександром Грищуком.

Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської обласної ради.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Підписанти зазначили, що в умовах реформи децентралізації така співпраця є надзвичайно важливою і необхідною. Адже в органах місцевого самоврядування повинні працювати люди з якісними знаннями, які зможуть успішно та ефективно управляти. Це стосується і депутатів різних рівнів, і голів ОТГ та рад. І це не якась забаганка, а вимога часу.

Перший заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова неодноразово наголошувала на тому, що в нашій державі необхідно законодавчо закріпити кваліфікаційні вимоги до майбутніх депутатів та керівників органів місцевого самоврядування. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“Це має бути хоча б на рівні кількамісячних курсів. Щоб людина знала, що таке бюджет, що таке бюджетні відносини, що таке соціально-економічний розвиток, що таке стратегії, які вони мають бути. Сьогодні на цих виборах знову ідуть люди, які на жаль, не всі мають потрібні знання і навички”, – каже Тетяна Семенова.

Меморандуми з обома вищими навчальними закладами передбачають популяризацію наукових знань, обмін досвідом, підвищення кваліфікації науковців, викладачів та працівників Ради, забезпечення доступу студентів, аспірантів, викладачів, наукових співробітників до нових здобутків у сфері публічного управління та адміністрування, створення творчих колективів для розробки актуальних наукових проблем, об’єднання зусиль Сторін для здійснення спільних проєктів в сфері публічного управління та адміністрування, у тому числі із залученням третіх сторін, для забезпечення координації кооперації діяльності між університетами та Радою.

Угода ж з Переяслав-Хмельницьким державним педагогічним університетом імені Григорія Сковороди передбачає організацію навчальних, виробничих та переддипломних практик на базі Київської обласної ради. Простими словами – студенти, які опановують знання політології і публічного управління та адміністрування, проходитимуть практику в раді.

“Університетські знання дають потужну теорію і наукову базу. Практика ж завжди багатовимірна, багатоаспектна. Тому поєднання теорії з практикою дасть надзвичайно позитивний ефект для управлінської, депутатської роботи, для кваліфікаційного багатогранного  росту кожного спеціаліста”, – зазначив Віктор Коцур.

“Ми передаватимемо студентам весь свій досвід в області діловодства, документознавства, проведення та організації сесій, механізми прийняття рішень, всі ці та інші практичні навички студенти Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди зможуть отримати у практичній площині”, – наголосила перший заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова.

Читайте: Команда “Європейської Солідарності” Київщини закликала не допустити фальсифікацій на виборах

Фото: пресслужба Київської обради

КиевVласть

Вероніка Злацька

Теги: новини київщини, новини київської області, позиція, меморандум, місцеві вибори, європейська солідарність, європейська солідарність, освіта, тетяна семенова

вторник, 22 июня 2021 г.
13:00
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
14:45
Столицу накрыло серой дымкой (фото, видео)
14:25
Киевоблсовет утвердил молодежную премию за вклад в развитие региона
14:05
ГБР задокументировало коррупционную схему столичных налоговиков
13:45
В столице за сутки от коронавируса умерли 3 человека
13:25
Валентина Пелих выиграла конкурс на должность директора Департамента земресурсов КГГА
13:06
Сегодня и завтра, 22-23 июня, возможно ограничение движения транспорта в центре Киева
12:45
За добу зареєстровано три випадки захворювання на коронавірус серед жителів Київщини
12:27
В Киеве сгорел автомобиль председателя ОО “Парки Дарницы” (видео)
12:05
В Киеве на Лютеранской ограничили движение из-за провала на проезжей части
11:49
Приятель Кличка Тацій намагається “порішати” з НАЗК, щоб уникнути покарання за корупцію, - блогер
11:41
Метою “перезапуска системи МАФів” є спроба Кличка та Білоцерківця зачистити ринок вуличної торгівлі під себе, - Кулик
11:25
Киевский областной совет обновил Перечень природоохранных мероприятий на 2021 год
11:02
В четверг, 24 июня, состоится заседание Киевсовета
10:45
В Подольском районе столицы из окна высотки выпала девушка (фото)
10:25
На столичной улице Электриков из трубы коммуникаций на проезжую часть забил фонтан (видео)
Календарь событий