понедельник, 26 июля 2021 г.

Партія “За Майбутнє” направила органам влади експертний план для боротьби з коронавірусом

Партія “За Майбутнє” направила органам влади експертний план для боротьби з коронавірусом

Столичні медики розробили експертний план для боротьби з COVID-19, а також забезпечення рівних умов лікування для різних категорій населення, вагітних жінок тощо. Резолюцію з 21 пункту передадуть до уряду, парламенту та КМДА.

Про це KV стало відомо з повідомлення прес-служби політичної партії "За Майбутнє".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"Представники київських медичних закладів, приватні лікарі, експерти, члени профспілки з питань охорони здоров’я розробили резолюцію з 21 пункту, яку передадуть Уряду, міністру охорони здоров’я, КМДА, директору Департаменту охорони здоров’я та комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту у Київській міській раді. У документі прописані конкретні рішення для захисту медиків, забезпечення рівних умов лікування для різних категорій населення, лікування вагітних жінок та інших проблем, пов’язаних з пандемією коронавірусу", – йдеться в повідомленні.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Серед пунктів, які зазначені в резолюції є, зокрема, ті, що спрямовані на протидію захворюваності в населених пунктах (роз’яснення, дотримання санітарних норм, кадрові рішення, додаткові надходження з місцевих бюджетів); контроль виконавчих органів влади за виділеними коштами, закупівлею тестів та медикаментів.

Підкреслюється перші кроки команди “За Майбутнє” після входження до місцевих рад (спеціальні медичні програми: з повагою до лікаря – із захистом людини).

Учасники експертної групи медиків, маючи достовірну інформацію з київських лікарень, під час дискусії одностайно зійшлись на тому, що в країні тотальний управлінський колапс: чи то на рівні міністерства охорони здоров’я, чи то на рівні департаменту охорони здоров’я КМДА. 


Також  обговорили  питання бюджетних надходжень до закладів охорони здоров’я і публічного аудиту витрачених на забезпечення лікарів та лікарень коштів:

“Не потрібно перебудовувати стадіони у медзаклади, потрібно використати резерв лікарень, які є на сьогодні, мобілізувати медицину, зберегти тих медиків, які ще не встигли виїхати за кордон. Місцева влада повинна зробити аудит лікарень, перевірити наявність апаратури, дооснастити лікарні. Потрібно закупити апарати ІФА, які дають можливість за декілька годин перевірити, хвора людина чи ні”, – заявила кандидат медичних наук, акушер-гінеколог, кандидат у депутати Київради від партії “За майбутнє” Мар'яна Двуліт. 

Вона обурюється нефективними діями влади всіх рівнів у протистоянні пандемії:

“Чому 66 млрд.грн., які були передбачені на боротьбу з коронавірусом, держава пустила на будівництво доріг? Де закупівля обладнання, де захист медиків – костюми, маски?” 

У Києві зараз є проблеми в дитячих відділеннях – недостатньо ліжок для мам з маленькими дітьми, повідомив Директор Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини, кандидат в депутати до Київської міської ради від політичної партії “За Майбутнє” В’ячеслав Камінський.

“Якщо на початку пандемії ми говорили, що вагітні менш вразливі до хвороби, то зараз, на жаль, кількість інфікованих вагітних і жінок в ранньому післяпологовому стані досить велика. На хвилі цієї небезпеки хочеться, щоб місто звернуло увагу: потрібні не такі великі суми, щоб привести до ладу заклади, які можуть надавати допомогу вагітним жінкам, матерям”, – наголосив він.

Міській владі необхідно дослухатися до медиків, які фізично кожного дня мають справу з коронавірусною інфекцією, – переконана секретар постійної комісії з питань охорони здоров’я і соціального захисту, кандидат у депутати Київради від партії “За Майбутнє” Юлія Лобан:

“Велика кількість питань, які надходять до нашої комісії, залишається лежати на столі, тому що депутати вже завершили свою діяльність перед виборами. Саме для цього ми зібрали експертну спільноту і розробили низку рішень, які спрямуємо до відповідних органів влади. 

Люди, які відповідають за цей процес, мають робити рішучі кроки. Якщо у них обмаль знань, важелів впливу, гарних пропозицій чи думок, медики готові допомагати і ділитися досвідом”.

"Саме тому партія “За Майбутнє і розробила резолюцію, щоб допомогти владі рятувати життя і здоров’я громадян", – зазначили у прес-службі.

Нагадаємо, столичну владу закликають створити цільовий фонд розвитку фізичної культури і спорту у Києві. Таким чином акцизи на алкоголь і тютюн не розчинтимуться в міському бюджеті. Ініціатива вже зібрала понад 1720 підписів.

Читайте: Євген Васілі: “Депутат Київради – це громадський діяч, а не людина в золотому кабінеті”

Фото: сайт "За Майбутнє"

КиевVласть

Вероніка Злацька

Теги: новости киева, новости компаний, мнение, позиция, За майбутнє, КМДА, медики, медики, за майбутне, ковид, двулит, двуліт

понедельник, 26 июля 2021 г.
16:23
Виталий Нестор: проезд столичных школьников в общественном транспорте остается бесплатным
16:01
Госгеонедра может получить право без суда отменять “спящие лицензии” на разработку недр
15:41
На мосту Патона киевляне заметили очередной коммунальный “водопад” (видео)
15:23
Василь Володін відкрив святкування Дня Хрещення Русі-України на Київщині (фото)
15:04
В Киеве зафиксирован рост заболеваемости гриппом и ОРВИ
14:45
Четырех столичных полицейских будут судить за похищение человека (фото)
14:27
В Україні провели дослідження міських просторів
14:16
Президент потребовал ввести в декларациях чиновников и депутатов графу о двойном гражданстве
14:02
Завтра, 27 июля, из-за празднований 1033-летия Крещения Руси общественный транспорт в столице изменит маршруты
13:45
Полищук победила в конкурсе на пост начальника управления по вопросам рекламы КГГА
13:33
Заседание по рассмотрению избрания меры пресечения Тупицкому перенесено до августа
13:19
Понад 7 тисяч мешканців Київщини вакцинувалися протягом вихідних
13:04
Столичную власть попросили благоустроить территорию вокруг озера Белое
12:46
В КГГА заявили, что первые электробусы могут выйти на маршруты общественного транспорта в ближайшие два года
12:34
В Украине ввели электронные талоны на технику
12:19
Исполнительная власть КГГА работает неэффективно, - депутат Киевсовета Трубицын
Календарь событий