понедельник, 2 августа 2021 г.

Кандидати від “Слуги народу” представили громаді Бородянки стратегію розвитку їхньої ОТГ

Кандидати від “Слуги народу” представили громаді Бородянки стратегію розвитку їхньої ОТГ

Кандидат у депутати Київоблради Віктор Романюк та кандидат на посаду голови Бородянської ОТГ Олег Бульбанюк зустрілися з жителями селища Бородянка, що на Київщині. На зустрічі вони представили команду, з якою йдуть у Бородянську ОТГ, це, зокрема, підприємець Максим Шеремет, громадський діяч Андрій Продан, менеджер Тетяна Боженко та інші.

Як стало відомо KV, Олег Бульбанюк представив громаді стратегію розвитку Бородянської ОТГ.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

У планах – якісна медицина первинної ланки бородянської лікарні в межах медичної реформи, ремонт очисних споруд системи водопостачання та каналізації Бородянської громади, які прокладені в 1985 році, ремонт або реконструкція Будинків культури в селі Шибене та смт Бородянка. В останньому можна проводити концерти, гуртки з авіамоделювання, здавати приміщення в оренду і отримувати кошти для ОТГ.

“Насамперед потрібно провести інвентаризацію земель комунальної і колективної власності, яка була раніше. Всі знають, що земельні ділянки в межах Бородянки надаються і надавалися  для ведення особистого селянського господарства, а потім там виростають магазини, кіоски. Раціональне використання комунальної власності, яка здається за копійки і практично ніхто ці кошти не бачив. Дуже багато підприємців, які займаються підприємницькою діяльністю в багатоквартирних житлових будинках, земля не проінвентаризована, і фактично провести сплату за ці земельні ділянки, які займаються в будинках, неможливо. Наприклад, банк або магазини, які на перших поверхах, – вони не сплачують нічого, але ведуть комерційну діяльність і створюють додаткове навантаження на ці будинки. Я не кажу, що це мають бути великі гроші, але копійка до копійки – і ми отримаємо додаткові кошти”, – переконаний кандидат на посаду голови Бородянської ОТГ Олег Бульбанюк.

“Якщо раніше кошти, які ви сплачували у вигляді податків, спочатку йшли в державний бюджет, потім в область, потім у райони, а тільки потім поверталися до вас, то зараз завдяки децентралізації ми всі ці кошти віддаємо вам. Тобто ви стаєте хазяєвами грошей, які сплачуєте у вигляді податків”, – пояснив народний депутат та голова Київської обласної організації партії “Слуга Народу” Олександр Дубінський.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Також, під час зустрічі було порушене питання екологічної безпеки, зокрема, щодо неконтрольованої діяльності стихійного сміттєзвалища біля села Нове Залісся неподалік Бородянки. Близько 20 років сюди без дозволів звозили сміття з Києва, Гостомеля, Ірпеня, Бучі, Бородянки. Нині площа забруднення сягає близько 15 гектарів. Під сміттям опинилися 1,2 мільйона кубів поверхні, з них більше 5 гектарів лісу та пів гектара ріллі. Кандидати з команди Олександра Дубінського пропонують провести рекультивацію сміттєзвалища і побудувати лінію сортування та переробки сміття.

“Небезпека в тому, що цей об’єкт потребує спеціального укриття і рекультивації або укриття та дегазації. Адже внизу гази утворюються, що може призвести до пожежі. Чому немає реакції від державних екологічних органів?” – зазначив кандидат на голову Бородянської ОТГ Олег Бульбанюк.

Фото: “Зе Команда Київщина”

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: киевская область, слуга народа, кандидат, местные выборы 2020, політична агітація, олег бульбанюк, бороднянська отг, віктор романюк

понедельник, 2 августа 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 3 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
За июль в Киеве было зарегистрировано четыре температурных рекорда
20:02
Віддайте нам наші квартири: інвестори ЖК “Варшавський Плюс” прийшли до Фонду державного майна України з акцією
20:01
В Киеве обезврежена преступная группа, на счету которой 150 нападений на иностранных граждан (фото, видео)
19:41
Вышгородский райсовет соберется на внеочередное заседание по передаче Вышгородской теплосети и Ивановского стадиона
19:26
Медучреждениям Киева выдали почти 25 тыс доз вакцины Moderna (адреса)
19:06
В Украинке предлагают достроить стадион на набережной
18:45
В Киеве зарегистрировали еще одну общину ПЦУ
18:26
Басейн у Славутичі зроблять безбар'єрним у рамках “Великого будівництва”
18:01
Ко Дню независимости в Украине планируют запустить ЦХОЯТ - Герман Галущенко
17:45
Индонезия просит продать землю в Киеве для обслуживания посольства
17:21
КГГА занимается политикой, а не эффективным управлением Киевом, - Владислав Трубицын
17:01
ГБР сообщило о подозрении таможенникам аэропорта “Борисполь” по факту нанесения миллионных убытков государству
16:44
Подозреваемый в избиении около столичного гей-клуба сотрудник УГО задержан (видео)
16:21
Разделение должностей мэра и главы КГГА улучшит качество управления Киевом, - Владислав Трубицын
16:03
Ход строительства ЖК “Урловский-1”
Календарь событий