п'ятниця, 22 листопада 2024 г.

Голова Київської міської територіальної виборчої комісії закликала киян прийти і проголосувати на місцевих виборах

Голова Київської міської територіальної виборчої комісії закликала киян прийти і проголосувати на місцевих виборах

Голова Київської міської територіальної виборчої комісії Валентина Королькова під час онлайн-брифінгу закликала киян проголосувати на місцевих виборах. За її словами, виборчі бюлетені мають 16 ступенів захисту та доставлялися до територіальних виборчих комісій (ТВК) під охороною. Кожен бюлетень був перерахований та наданий на дільниці.

Про це KV стало відомо із повідомлення пресслужби Київської міськдержадміністрації (КМДА). 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Міська територіальна виборча комісія доклала дуже багато зусиль для того, щоб усе було чесно і прозоро. Ми працювали над бюлетенем, який має 16 ступенів захисту. З нього неможливо зробити ксерокопію. Коли робиться ксерокопія, на ксерокопії з’являється слово “увага”. Бюлетень надрукований на папері, що має яскраві волокна білого та синього кольору, що світяться у темряві від ліхтарикового світла. Він має термофарбу на всіх датах, які проставлені. Там є вшитий в різні лінії мікротекст. Якщо взяти лупу, подивитись, то цифри 2020 видно на щиті Архангела Михаїла на гербі міста Києва. І таких рівнів захисту є 16”, – зазначила Валентина Королькова.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Вона додала, що бюлетені друкували на державному підприємстві “Поліграфічний комбінат “Україна”, яке виготовляє цінні папери і має найбільш суворий захист по всіх категоріях, а також усі відповідні документи та ліцензії.

“Доставлялись бюлетені на територіальні виборчі комісії під охороною зі зброєю. Це був замовлений спецзв’язок, броньовані автомобілі. Кожен бюлетень був перерахований та наданий на дільниці. Дільниці жодних нарікань не мали. І ми зробили все для того, щоб партії мали можливість бути впевненими в чесності і прозорості виборів”, – додала голова комісії.

Валентина Королькова закликала скористатися своїм конституційним правом та здійснити волевиявлення на місцевих виборах.

“Ми дякуємо за всю ту увагу, яка є до виборчого процесу і, користуючись нагодою, я хочу звернутись до всіх виборців. Ми дуже просимо вас прийти і проголосувати. Мені буде дуже шкода, що бюлетені, у які вкладено дуже багато сил, вкладено багато творчості, вкладено інтелект для того, щоб він був стильним, гарним і сучасним, залишаться не використані, будуть просто погашені і відправлені для зберігання в архіви. Мені б хотілось, щоб кожен виборець взяв його в руки. Мав можливість визначитись із своїм вибором – проголосувати, щоб отримало якісну владу, хороших депутатів, міського голову, які будуть працювати для нашого же блага на розквіт міста Києва і для спільної справи”, – закликала голова комісії.

В КМДА нагадали, у Києві відкрилися і працюють у штатному режимі всі виборчі дільниці.

Кияни уперше здійснюють волевиявлення в умовах карантину, тож нагадуємо, як проголосувати безпечно для здоров’я в умовах карантину:

  • на дільницю треба прийти у захисній масці або респіраторі;

  • на вході пройти температурний скринінг та опитування щодо наявності симптомів респіраторних захворювань;

  • обробити руки антисептиком на вході та виході з виборчої дільниці;

  • дотримуватися соціальної дистанції;

  • рекомендовано мати при собі власну ручку.

Відповідно до рекомендацій уряду, варто утриматися від відвідування приміщень виборчих дільниць разом із неповнолітніми дітьми та мінімізувати час перебування у приміщенні дільниці.

Якщо у виборця виявлено підвищення температури понад 37,2 °С, симптоми респіраторних захворювань, то для таких громадян у приміщенні для облаштували відокремлені кабіни та виборчу скриньку. Виборці, що перебувають у самоізоляції, зможуть проголосувати вдома.

Нагадуємо, аби вибори під час пандемії відбулися максимально безпечно, місто виділило з бюджету 1 мільйон 300 тисяч гривень на дезінфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту. Усі виборчі дільниці Києва вже їх отримали. 

Дезінфекцію приміщень виборчих дільниць обов’язково проводитимуть кожні 4 години. Окрім того, на дільницях обладнано місця для збору та утилізації засобів індивідуального захисту, розмітку для дотримання соціальної дистанції.


Читайте: За місцем проживання у Києві сьогодні голосуватимуть понад 7,7 тис. осіб, із них лише 6 осіб – у зв’язку із хворобою на COVID-19

Фото: КМДА 

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новини києва, КМДА, позиція, вибори

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.