вівторок, 17 травня 2022 г.

Вони пройшли: список депутатів Київської обласної ради від “Опозиційної платформи – за життя”

Вони пройшли: список депутатів Київської обласної ради від “Опозиційної платформи – за життя”

В оновлену Київську обласну раду від місцевої організації політичної партії “Опозиційна платформа – За життя” зайшло 9 депутатів. З них 6 обрані по єдиному багатомандатному виборчому округу (ЄБВО), ще троє – на територіальних виборчих округах №№ 2, 3, 4.

Про це KV стало відомо з власних джерел.

Так, “Опозиційна платформа – За життя” на виборах у Київську обласну раду отримала 6,89%, посівши 5 місце з 5 та отримавши 9 мандатів: 6 по єдиному багатомандатному виборчому округу (ЄБВО), ще 3 – на територіальних виборчих округах №№ 2, 3, 4.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

ТВО №2 має приблизно 193 780 виборців та включає Сквирську, Тетіївську, Рокитнянську, Таращанську, Ставищенську, Узинську, Володарську, Гребінківську, Фурсівську, Маловільшанську, Ковалівську та Медвинську територіальні громади. 

На окрузі №3 проживає близько 173 424 виборців. До нього зараховуються Бориспільська, Яготинська, Переяславська, Пристолична, Вороньківська, Студениківська, Гірська, Золочівська, Циблівська, Ташанська та Дівичківска територіальні громади. 

Територіальний виборчий округ №4 має найбільшу кількість виборців – 200 804 осіб, до нього включені Броварська, Великодимерська, Баришівська, Березанська, Згурівська, Калитянська, Зазимська та Калинівська територіальні громади. 

Читайте: Виборча карта Київської області: округи та дільниці 

№1. Ксьонзенко Валерій Петрович – депутат (7 скликання) та член президії Київської обласної ради (фракція “Опозиційний блок”), голова комісії с з питань бюджету та фінансів. Депутат Бориспільської міської ради VI скликання (2010-2015 р.р.) від Партії регіонів, секретар міськради в 2013-2014 р.р.. Балотувався по Єдиному багатомандатному виборчому округу (ЄБВО).

В 2019 році балотувався від “ОПЗЖ” до Верховної Ради (ВР) по 98 округу (Бориспіль, Бориспільський, Згурівський, Переяслав-Хмельницький, Яготинський райони та частина Броварського району), на якому переміг висуванець від “Слуги народу” Сергій Бунін. Минулого року на 98 окрузі Валерій Ксьонзенко був довіреною особою кандидата в президенти Юрія Бойка.

Валерій Ксьонзенко також безуспішно балотувався самовисуванцем до ВР в 2002 (130 округ) та 1998 (97 округ) роках.

В 2014-2016 р.р. був президентом ТОВ “Спецвисотмонтаж-БУД”. До того з 2010 року був президентом в ТОВ “СВМ-буд”, а також в 2010-2011 р.р. – президентом ТОВ “ІБК “Місто”. У 2004-2009 р.р. – голова наглядової ради АБ “Банк регіонального розвитку”. В 2001-2004 р.р. – голова наглядової ради ЗАТ “РодАн-Капітал”. В 1997-2001 р.р. – генеральний директор ЗАТ “Нафта-К”. З 1996 по 1997 рік – генеральний директор ЗАТ “Укрексімнафтопродукт”. В 1995-1996 р.р. – заступник гендиректора АТЗТ “Транснаціональна корпорація “Російсько-українське нафтове товариство” (“РУНО”). З 1992 по 1995 рік – директор право-посередницької фірми “КонУс-Ю”. Трудовий шлях розпочав в 1992 році юрисконсультом Управління виробничо-технічною комплектацією треста “Київміськбуд-1”. 

Згідно з декларацією, минулого року Валерій Ксьонзенко та його дружина жили переважно на банківські проценти. Дружині Ользі Юріївні Ксьонзенко також належав Porsche Cayenne 2019 р.в.

Крім того, Ольга Ксьонзенко, ймовірно, з сином Антоном Валерійовичем володюіть ТОВ ТОВ “Спорт Маркет”.

Валерій Ксьонзенко – частий учасник великих спортивних заходів, був спонсором міжнародних турнірів зі спортивної гімнастики, захоплюється великим тенісом, дайвінгом та гольфом.

№2. Ващишин Тарас Ігорович – керівник та бенефіціар низки різноманітних приватних підприємств. В 2008 році балотувався самовисуванцем в мери Києва.

№3. Швець Ірина Миколаївнаперший заступник керівника секретаріату фракції “ОПЗЖ” в ВР, а також директор київського комунального підприємства (КП) “Столиця” (в стані припинення) . В 2019 році балотувалась до ВР за списком “ОПЗЖ” (№50).

№4. Чередніченко Юрій Анатолійович депутат Київської обласної ради (фракція “Опозиційний блок”). Член комісії з питань управління комунальною власністю, приватизації та житлово-комунального господарства та впровадження енергозберігаючих технологій, до того був членом комісії з питань бюджету та фінансів, а також головою комісії з питань свободи слова та ЗМІ. Балотувався від ТВО №3, №1 у списку, набрав 2168 голосів.

Колишній начальник Управління інфраструктури Київської облдержадміністрації (КОДА), 2017-2019 р.р.. КВ писала, що на посаді голови управління Юрій Чередніченко, очоливши в січні 2019 року конкурсний комітет, проводив конкурси на маршрути для обласних перевізників в закритому режимі, не пускаючи на засідання навіть депутатів Київоблради.

Був депутатом Київської облради VI скликання (2010-2015 р.р.) від Партії регіонів. В 2012 році балотувався самовисуванцем в ВР по 98 округу (Яготин та Бориспіль, Бориспільський, Згурівський, Переяслав-Хмельницький, Яготинський райони, частина Броварського району).

Працював помічником народних депутатів:

  • VIII скликання – Юрія Бойка (фракція “Опозиційний блок”);

  • V-VII скликань – Володимира Макеєнка (фракція Партії регіонів), який наприкінці 2013 – початку 2014 року очолював Київську міськдержадміністрацію (КМДА);

  • IV скликання – Кирила Поліщука (позафракційний).

В 2002-2014 р.р. працював генеральним директором Державного підприємства (ДП) обслуговування повітряного руху України “Украерорух”. З 1994 по 2002 рік керував регіональним структурним підрозділом “Київцентраеро” ДП “Украерорух”. 1989–1993 р.р. – керівник польотів служби руху Бориспільського авіазагону. 

У 2014 році Служба безпеки України (СБУ) почала кримінальне провадження стосовно гендиректора державного підприємства з обслуговування повітряного руху України "Украерорух" Юрія Чередниченка за підозрою в державній зраді. За словами тогочасного в.о. голови Адміністрації Президента Сергія Пашинського, як передають ЗМІ, були наявні два початих кримінальних провадження стосовно голови 'Украероруху'. Пашинський пояснював, що Чередниченко підозрюється в тому, що він нібито повідомив терористам інформацію про те, на якому літаку і коли доставили виборчі бюлетені в Донецький аеропорт.

№5. Подашевська Тетяна Леонтіївна – генерал-майор міліції, екс-заступник голови КОДА (2010-2014 р.р.). Балотувалася по ЄБВО.

В 2019 році балотувалась від “ОПЗЖ” ло ВР по 95 округу. Також балотуватися до ВР в 2012 році під номером 190 списку Партії регіонів. В 2015 році балотувалась до Київської облради від “Опозиційного блоку”.

В 2018-2019 р.р. працювала заступником з гуманітарних питань міського голови Тетієва Руслана Майструка, який зараз балотується на голову Тетіївської ОТГ від партії “Слуга народу”.

В 2013 році увійшла до топ-100 найвпливовіших жінок України за версією журнала “Фокус”. 

№6. Корбан Олег Борисович – екс-заступник голови КОДА (2014-2016 р.р.), екс-голова Київської обласної організації Аграрної партії України (АПУ). Входить до складу керівництва Київської обласної організації “ОПЗЖ”.

В 2019 році балотувався до ВР по списку АПУ (№13). В 1998 році балотувався до ВР по 214 округу, а також за списком виборчого блоку СПУ та СелПУ “За правду, за народ, за Україну!”.

З 2002 по 2010 рік Олег Корбан був депутатом Голосіївської районної ради Києва. В 2002-2005 він працював заступником голови райради, а 2005-2006 р.р. очолював її.

Відповідно до його декларації за 2019 рік, Олег Корбан разом з дружиною є керівниками та бенефіціарами різноманітних приватних підприємств.

Президент Всеукраїнської Асоціації працівників підприємств нафтопродуктового забезпечення. Член НОК України.

№7. Фещенко Андрій Вікторовичпомічник на громадських засадах народного депутата Вадима Столара (фракція “ОПЗЖ”), який також очолює Київську міську парторганізацію. Балотувався по ТВО №4, № 1 у списку, набрав 1266 голосів

Раніше працював помічником народних депутатів:

№8. Барановська Валерія Валеріївна – з цього року працює юристом в ТОВ “Юридична фірма “Решетун і партнери”. Раніше була підписантом адвокатського об`єднання “Гардецький і Партнери”. Балотувалася по ЄБВО.

№9. Цаплієнко Олег Ігорович – депутат Васильківської райради від “БПП” (обраний по 19 округу, Ковалівка), входить до складу керівництва Київської обласної організації “ОПЗЖ”. Балотувався по ТВО №2, у списку під номером один, набрав 1915 голосів.

Керівник бізнесів екс-нардепа Тетяни Засухи (син якої, Андрій Засуха, очолив обласний список ВО “Батьківщина”), а саме:

  • приватного сільськогосподарського підприємства (ПСП) “Агрофірма “Світанок” (земельний банк – 80 тис. га);

  • приватних підприємств (ПП) “ННВ”, “ІВР” та “СФМ”, які займаютсья операціями з нерухомістю.

З 2007 по 2014 рік Олег Цаплієнко працював юристом-консультантом в ТОВ “Митний термінал Київщини”, яким володіє чоловік Тетяни Засухи – екс-голова КОДА Анатолій Засуха. 

В 2012 році Олег Цаплієнко був членом Обухівської окружної виборчої комісії (ОВК) на виборах до ВР. Тоді Андрій Пишний (нинішній голова правління АТ “Ощадбанк”) звинувачував Цаплієнка та інших членів ОВК у фальсифікації на користь кандидата Тетяни Засухи.

Відповідно до декларації Цаплієнка, його дружині належать ТОВ “Капітал-Транс” і три позашляховика.

Читайте: До Київської обласної ради заходить 5 партій: три з них готові об’єднатися у коаліцію

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Влад Григор'єв

Теги: местные выборы 2020, опзж, киевский областной совет, список, виктор медведчук, оппозиционная платформа за жизнь, Юрий Чередниченко, олег корбан, валерий ксензенко, олег цаплиенко, татьяна подашевская

вівторок, 17 травня 2022 г.
14:18
Кіберполіція викрила зловмисника у шахрайстві за схемою “друг просить у борг” (відео)
13:54
У Бучі на Київщині до 26 травня закриють для автотранспорта залізничний переїзд
13:39
За зґвалтування жительки Київщини російському військовому оголошено про підозру
13:07
Столичний парк “Нивки” обробили від кліщів
12:55
Понад 7 тисяч бізнесменів закликали Зеленського захистити українську економіку від Гетманцева
12:41
Між Києвом та Хмельницьким з 20 травня курсуватиме регіональний експрес
12:11
На Київщині воду та газ підведено до всіх населених пунктів, триває підключення окремих будинків,- КОВА
11:57
Сьогодні та завтра у Києві зберігатиметься надзвичайна пожежна небезпека
11:36
Киянину загрожує 5 років позбавлення волі за підтримку російської агресії в інтернеті
11:15
Рашисти зранку вдарили ракетами по Охтирці
11:05
На Київщині за минулу добу знешкоджено понад 440 вибухонебезпечних предметів
10:31
Поліція затримала підозрюваного в розбійному нападі на Майдані Незалежності
10:17
У Києві 17 травня працюють ярмарки у чотирьох районах міста (адреси)
10:00
Армія рашистів вже втратила в Україні майже 28 тисяч своїх вояків, понад 200 літаків та 1 235 танків, - Генштаб ЗСУ
09:44
“Київміськбуд” допоміг військовим з автівками
09:17
Киян попередили про надзвичайну пожежну небезпеку 17 та 18 травня
Календар подій