п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Вибори до Київоблради 2020: список партії “Наш край”

Вибори до Київоблради 2020: список партії “Наш край”

Партія “Наш край” на місцевих виборах 2020 року висунула до Київської обласної ради 74 кандидата на дев’яти територіальних виборчих округах Київщини. Список очолив екс-голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк. Далі у списку переважно представники старшого покоління, які були пов'язані з Партією регіонів, співачка Наталія Бучинська, декілька професійних спортсменів, підприємці, в.о. голови Києво-Святошинської райдержадміністрації, заступник бориспільського міського голови, екс-голови та заступники голів РДА Київщини, депутати нинішньої каденції КОР, райрад і сільрад Київщини.

Про це KV стало відомо зі списку політичної партії “Наш край" на виборах до Київської облради, який оприлюднено на сайті Центральної виборчої комісії.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Єдиний виборчий список “Нашого краю” до Київської облради виглядає наступним чином.

1. Присяжнюк Анатолій Йосипович – головний радник ТОВ "Концерн комплекс", екс-голова Київської облдержадміністрації (2010-2014 рр.), генерал-лейтенант міліції у відставці, генерал-полковник СБУ, екс-заступник голови СБУ (2009-2010 рр.) заслужений юрист України, доктор юридичних наук.

Анатолій Присяжнюк був депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим III та  V скликань, депутатом Київської облради VI скликання. Має перший ранг державного службовця.

Його син – Олександр Присяжнюк – був депутатом Верховної Ради VIII скликання від "Народного фронту" і займав посаду секретаря комітету із закордонних справ.

На початку червня 2020 року KV повідомляла, що Анатолій Присяжнюк знову може повернутися у місцеву політику. І якщо до Революції Гідності його політичним будинком була Партія регіонів, а патроном Юрій Бойко, то тоді екс-губернатор Київщини розглядав можливість перейти під крило Юлії Тимошенко і прописатися в "Батьківщині".

Читайте: Экс-губернатор Киевщины Присяжнюк может возглавить областную “Батькивщину”

За даними джерел KV, з “Опозиційною платформою – За життя” (ОПЗЖ) у Анатолія Присяжнюка не склалося через разлад з Олександром Качним – зараз нардепом, а під час губернаторства Присяжнюка – спікером Київської облради та багатолітнім депутатом облради від Партії регіонів та “Опозиціоного блока”, місцеву партячейку якого він навіть очолював. При цьому на виборах до ВР 2019 року і Качний, і Присяжнюк були людьми з орбіти №1 списку ОПЗЖ Юрія Бойко.

2. Шалімов Володимир Ілліч – №1 списку партії “Наш край” у ТВО №3 (включає Бориспільську, Яготинську, Переяславську, Пристоличну, Вороньківську, Студениківську, Гірську, Золочівську, Циблівську, Ташанську та Дівичківску територіальні громади), депутат Бориспільської міськради від партії “Наш край”, бенефіціар та голова правління ПАТ "Агробудмеханізація", .

У 2015 році балотувався до Київської облради від “Нашого краю”. Був помічником депутата ВР IV скликання Вадима Литвина (фракція КПУ).

Згідно з його декларацією за 2019 рік, родина Шалімова володіє 20 земельними ділянками у Бориспільському районі, кількома квартирами та кількома житловими будинками. Він є бенефіціаром ПАТ "Агробудмеханізація", ТОВ “Енергія плюс ЛТД”, ТОВ "Агробудмеханізація-плюс", ДП “Агробуд”, ПрАТ “Пересувна механізована колона -508”, ПрАТ “Бориспільський комбінат будівельних матеріалів”, ТОВ “Редакція газети “Вісті. Інформація. Реклама”, “Будінвесттехноіндустрія” ХХІ століття, а також акціонером РАТ "ПМК-508", ПРАТ "БКБМ".

КВ неодноразово писала, що фірми Шалімова регулярно отримують підряди від установ та комунальних підприємств Київщини.

3. Бучинська Наталія Любомирівна – Народна артистка України, естрадна співачка, режисер, телеведуча, викладач вокалу в Київському університеті культури і мистецтв.

Наталія Бучинська була членом політради партії Валентина Наливайченка “Справедливість” та радником голови партії з питань культури і духовності. З 2007 року вона зареєстрована як ФОП. У жовтні 2020 року Бучинська виступила у Нових Петрівцях Вишгородського району Київщини із агітаційним концертом.

4. Кравчук Володимир Іванович – директор Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім.і Леоніда Погорілого,. Доктор технічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії аграрних наук. З листопада 1995 по лютий 2000 року працював заступник міністра промислової політики – директором Державного департаменту тракторного і сільськогосподарського машинобудування “Украгромаш”. З травня 2000 по серпень 2002 року був директором Державного департамент тракторного і сільськогосподарського машинобудування. Державний службовець 1-го рангу.

Депутат Верховної Ради ІІ скликання (1994-1998 рр) від мажоритарного округа №215 (Білоцерківського). В 1998 році балотувався до ВР від “Народної партії”.

5. Клокар Наталія Іванівна - освітній експрт та громадський діяч. Співзасновник ГО  “Освітянська трибуна”.У 2020 році вона подала декларацією перед звільненням з посади першого проректора  – проректора з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв'язків Університету менеджменту освіти. З 2012 по 2018 рік Наталія Клокар займала посаду начальником Департаменту освіти та науки Київської облдержадміністрації (КОГА).

6. Фурдичка Микола Григорович№1 списку партії “Наш край” у ТВО №2 (включає Сквирську, Тетіївську, Рокитнянську, Таращанську, Ставищенську, Узинську, Володарську, Гребінківську, Фурсівську, Маловільшанську, Ковалівську та Медвинську територіальні громади), депутат Київської облради (фракція “Опозиційний блок”), член комісії з питань управління комунальною власністю, приватизації та ЖКГ та впровадження енергозберігаючих технологій, уповноважений представник фракції. 

В минулому скликанні облради представляв Партію регіонів. Також був депутатом Київської облради V та IV скликання. У 2019 році балотувався до ВР від ОПЗЖ по 92 округу.

Засновник і  директор СП "Петрівське" та СП "Дубівське"

7. Цікаленко Юрій Володимирович – №1 списку партії “Наш край” у ТВО №8 (включає Васильківську, Обухівську, Миронівську, Кагарлицьку, Богуславську, Українську, Ржищевську, Федосіївську та Козинську територіальні громади), голова ГО "Союз Православних Сил". Був депутатом Київської облради VІ скликання від “Партії регіонів” та так, як і його колега Микола Фурдичка (№6 нинішнього списку), потрапив до списку кандидатів на відкликання з облради від громадського руху “ЧЕСНО”.

В 2014 році балотувався до ВР самовисуванцем по 95 округу. В 2012 році по тому ж округу балотувався в ВР. Був помічником народного депутата VI скликання Ельбруса Тедеєва (фракція Партії регіонів).

8. Федорченко Сергій Миколайович - №1 списку партії “Наш край” у ТВО №5 (включає Бучанську, Макарівську, Бородянську, Гостомельську, Немішаївську та Пісківську територіальні громади), депутат Київської облради (фракція “Солідарність”), голова комісії з питань земельних відносин та агропромислового комплексу. Також працює головним спеціалістом відділу аналітичної роботи з Управління аналітичного забезпечення Київського міського голови в Апараті Київської міськдержадміністрації (КМДА).

У 2019 році планував балотуватись від “УДАРу” по 96 округу. В 2014 році балотувався до парламенту під №189 списку “БПП”. В 2012 році балотувався до ВР від “УДАРу” по 219 округу (Святошино).

Був депутатом Київради VІІ скликання від партії “УДАР”. Працював помічником депутата Верховної Ради VІІ та VІІІ скликання Артура Палатного  (фракції “УДАР” та “БПП”, відповідно), кума Віталія Кличка.

9. Пасенко Людмила Василівназаступник мера Бориспіля Анатолія Федорчука. Керівник міського оперативного штабу Борисполя "з ліквідації медико-біологічної ситуації місцевого рівня". У 2006 році працювала головою ОВК №94.

10. Кравець Алла Вікторівнадепутат Славутицької міської ради (фракція “Наш край”), член комісії ради з питань освіти культури та охорони здоров”я. Начальник управління персоналом Державного спеціалізованого підприємства "Чорнобильська АЕС". В 2006 році була депутатом Славутицької міської ради від Української народної партії блоку “Блок Костенка і Плюща”, голосувала за створення міського виконкому, співробітником якого зараз є.

11. Власенко Володимир Володимирович – №1 списку партії “Наш край” у ТВО №7 (включає Вишгородську, Іванківську, Славутицьку, Димерську, Петрівську, Пірнівську та Поліську територіальні громади), депутат Київської облради (фракція "Об’єднання "Самопоміч"), член комісії з питань управління комунальною власністю, приватизації та ЖКГ та впровадження енергозберігаючих технологій.

На сайті ЦВК як його місце роботи зазначені СП "Петрівське" та СП "Дубівське", співвласником та директором яких є Микола Фурдичка (№ 6 цього списку).

В своїй декларації за 2019 рік він вказав, що від підприємницької діяльності за минулий рік отримав 27,65 тис. гривень доходу. При цьому він задекларував наявність 2 млн гривень, 30 тис. доларів та 18 тис. євро готівкою.

12. Широкоступ Олександр Васильович депутат Кагарлицької районної ради, обраний №1 списку “БПП-Солідарність”. Власник та голова фермерського господарства “Широкоступ”. У його декларації за 2019 рік вказано, що він із дружиною володіє більш ніж 20 земельними ділянками у селі Шубівка Кагарлицького району Київщини.  Заслужений працівник сільського господарства України. 

Людина з таким ПІБ буда помічником депутата ВР VI скликання Віктора Сінченка (фракція “Блок Литвина”). 

13. Іванюк Анатолій Вікторович – серцево-судинний лікар-хірург, завідувач Центру кардіохірургії Київської обласної клінічної лікарні, співавтор патентів, кандидат медичних наук. За даними аналітичної системи Youcontrol, людина з таким ПІБ є співзасновником БФ “Серце на долоні”.

14. Котляр Галина Миколаївна - пенсіонерка. В 2015 році балотувалась до Броварської міської ради від партії “УКРОП” і була обрана, але зараз не є депутатом ради.. Співзасновник ГО “Рада голів ОСББ міста Бровари”, співзасновник та екс-керівник ОСББ “Житловий комплекс Атлант”.

15. Федоренко Світлана Іванівна – співвласниця ТОВ "Євроекспорт" і ТОВ “Фаворит Глобал Груп”, співзасновниця  ГО “Інститут публічної та культурної дипломатії України”. Дружина депутата Київради VІІ скликання від партії "Нове життя" Ігоря Федоренка.

16. Чурилов  Валерій Володимирович№1 списку партії “Наш край” у ТВО №9 (включає Фастівську, Боярську, Калинівську, Глевахівську, Чабанівську, Кожанську, Гатненську, Бишівську та Томашівську територіальні громади), генеральний директор та співзасновник ТОВ "Форум – Житлобуд".

17. Литвин Ярослав Васильович - депутат Рокитнянської районної ради (фракція “Наш край”), співвласник та директор ТОВ “Синявське”. В його декларації за 2016 рік вказано, що його родина володіє десятками гектарів землі в Рокитнянському районі. 

18. Урупа Микола Миколайович - начальник Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра. В 2015 році балотувався до Київської обласної ради від “Нашого краю”.

У 2002 році безуспішно балотувався до ВР за списком блоку партій "Демократична партія України – партія "Демократичний союз". Працював помічником народного депутата V скликання і ректора Національної академії Державної податкової служби Петра Мельника (фракція Партії регіонів) і помічником народного депутата ІV скликання Сергія Осики (фракція “БЮТ”).

19. Попова Оксана Дмитрівна – проектний менеджер “Ірпінської Агенції розвитку”, колишній керівник ірпінського ГО “Громадський центр городян “Перспектива” (2014-2020 рр), до 2014 року проживала у Донецьку та була волонтером.

20. Дубровська Аліна Петрівна - головний спеціаліст управління освіти Обухівської міськради.

21. Семеняка Володимир Павлович - депутат Яготинської районної ради (фракція “Наш край”). В 2011 по 2014 рік – голова Яготинської РДА. З 2009 до 2011 року Володимир Семеняка був головою Яготинської районної ради (V–VІ скликань). Був помічником депутата ВР VI скликання Сергія Павленка (Блок Литвина).

Власник та голова ревкомісії ТОВ “Сільськогосподарське підприємство  ім. Кравченка, співвласник ТОВ “Яготинське борошно”, ТОВ “Санд-2016”, власник ДП “Малоберезанське” та директор фермерського господарства "С.В.П.+С". У його декларації за 2019 рік вказано, що минулого року дохід від підприємницької діяльності Володимира Семеняка склав майже 5 млн гривень.

22. Малинський Ігор Йосипович – №1 списку партії “Наш край” у ТВО №6 (включає Ірпінську, Вишневу, Борщагівську, Білогородську, Коцюбинську та Дмитрівську територіальні громади).

Ігор Малинський займає посаду директора Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Університету державної фіскальної служби України. Є кандидатом наук з фізичного виховання та спорту, заслуженим працівником фізичної культури і спорту України, заслуженим тренером України.

Керує відділенням Національного Олімпійського комітету в Київській області.

23. Поліщук Кирило Ананійович – №1 списку партії “Наш край” у ТВО №4 (включає Броварську, Великодимерську, Баришівську, Березанську, Згурівську, Калитянську, Зазимську та Калинівську територіальні громади).

В 2012 році балотувався до ВР партії “УДАР” по 98 округу. В 2006 році балотувався у парламент від “Блоку народно-демократичних партій”,

Депутат Верховної Ради ІV скликання від 98 округу. 

З 1993 по 2002 він був гендиректором державного підприємства обслуговування повітряного руху України “Украерорух” (“Стріла”).

За даними за даними Youcontrol, людина с такими ініціалами є керівником регіональної асоціації з розвитку аеронавігаційного обслуговуванняТОВ “Екскурс”,  а також державного лізингового підприємства “Укравтолізинг”. Проте, за даними ЦВК, Кирило Поліщук на даний час є тимчасово безробітним.

24. Тур Ірина Едуардівна – заступник директора Бориспільського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

25. Шарпило Надія Ігорівна – директор Дитячої-юнацької спортивної школи №1 міста Бровари. 

26. Левцун Ярослав Юрійовичфізична особа-підприємець, директор ТОВ “Інвестиційна компанія “Укрбудінвест”, власник ПП “Інстал плюс”. У 2015 році очолив виборчий список “Опозиційного блоку” на виборах Броварської міської ради, проте партія не подолала виборчий бар`єр. Був помічником депутата Київської обласної ради VI скликання Олександра Качного від “Партії регіонів”, який сьогодні є депутатом ВР (фракція ОПЗЖ).

27. Резніченко Анатолій Леонідович заступник голови Богуславської районної ради, член територіальної організації партії “Опозиційний блок” в Богуславському районі.. 

З 2005 по 2010 рік він працював гендиректором ТОВ “Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу “Чайка”, з 2010 по 2015 рік – першим заступником голови Богуславської РДА, з жовтня по листопад 2015 року – знову директором ДОЗ “Чайка”.

Був депутатом Київської облради V та VІ скликань. Працював помічником депутата ВР ІV скликання Леоніда Сваткова (фракція “За Єдину Україну” )

28. Рижук Володимир Сергійовичколишній директор ДП “Макарівський лісгосп”. В 2015 році балотувався у Київську облраду від “БПП-Солідарність”. Був помічником депутата Верховної Ради VI та V скликань Сергія Рижука (фракція Партії регіонів).

29. Симончук Катерина Валентинівна – головний консультант секретаріату комітету ВР з питань бюджету. В її декларації за 2019 рік вказано, що вона отримує прибуток від надання майна в оренду ТОВ “Агро-Поліс”, яка належить бізнесмену та народному депутату IV-VIII скликань Віталію Хомутиннику (з 2002 року – Блок “За єдину Україну”, з 2006 року – Партія регіонів, з 2014 року – безперійний).

30. Кривобок Наталія Андріївна – директор комунальної организації “Броварська редакція міськрайонного радіомовлення”. У 2015 році безуспішно балотувалась від партії “УКРОП” одночасно до Київської обласної ради та до Броварської міської ради.  безуспішно балотувалася від партії "УКРОП" до Київської облради. Згідно її декларації за 2019 рік, Наталія Кривобок має земельну ділянку площею 1,2 тис. кв.м. в Зазимї Броварського району Київщини та автомобіль HYUNDAY ACCENT. Все інше майно офіційно належить її синові та матері (чотири земельні ділянки та будинок в Зазимї). 

31. Стасюк Юрій Петрович – комерційний директор ТОВ "Трубіжводексплуатація". У 2010-2015 роках був депутатом Київської облради від “Партії регіонів”, а у 2015 році безуспішно балотувався в Київську облраду від партії "Наш край".

32. Кошик Артем Леонідовичвиконуючий обов’язки голови Києво-Святошинської райдержадміністрації.

Артем Кошик з 2007 по 2009 рік працював помічником Фастівського міжрайонного прокурора Київської області, з 2009 по 2013 рік – начальником юридичного управління, заступником голови правління ЗАТ “СК “Інкомстрах”, з 2013 по 2014 рік – головним спеціалістом сектору з охорони довкілля, використання та охорони природних ресурсів і земель Обухівської РДА. З 2015 року перебуває на посаді першого заступника голови Києво-Святошинської РДА.

Був помічником депутатів Верховної Ради: Олени Колганової (ВО "Батьківщина", VII скликання) та Олександра Присяжнюка ("Народний фронт", VIIІ скликання, син Анатолія Присяжнюка – №1 цього списку). 

Згідно декларації Артема Кошика за 2019 рік, у його власності є квартира у Києві площею 103 кв.м та автомобіль AUDI A6, який було ним придбано у грудні 2019 року за 700 тис. гривень. При цьому його дохід за минулий рік становив 331,94 тис. гривень.

33. Бугайчук Костянтин Васильович – №1 списку партії “Наш край” у ТВО №1 (включає Білоцерківську територіальну громаду). Директор НВП "Інвапром" Білоцерківського міського товариства інвалідів "Фенікс", керівник ГО "Громадський комітет народного контролю", благодійних фондів "Наше майбутнє" і "Майбутнє України", а також Білоцерківської міської організації Соціал-демократичної партії (Об'єднаної).

Працював помічником народного депутата VIII скликання Хвичі Мепарішвілі (фракція "Народний фронт"). 

34. Рогаль-Левицька Мирослава Леонідівна ФОП (допоміжна діяльність у сфері страхування та пенсійного забезпечення). Викладала в Національному університеті державної податкової служби України та Ірпінському економічному коледжі (відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів та природокористування), після чого була засновником "Агенції нерухомості RoyaL".

35. Руснак Ірина Юріївна – студентка Національного педагогічного університету імені Драгоманова.

36. Пасічник Андрій Вікторовичкандидат в депутати Броварської ОТГ, помічник депутата Верховної Ради Сергія Вельможного (депутатська група "Довіра"), директор ТОВ “Тулс.уа”

37. Габітов Валерій Юрійович – директор ТОВ "ЖК "Сімейне містечко".Був помічником депутата Верховної Ради IV скликання Сергія Кіроянца (фракція СПУ). 

38. Моргун Валерій Павлович – професійний спортсмен, кандидат юридичних наук.

Валерій Моргун – заслужений працівник фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України, заслужений майстер спорту з веслування на човнах “Дракон”, , президент федерації України з веслування на човнах “Дракон”, перший віце-президент федерації каное України, віце-президент Європейської федерації з веслування на човнах “Дракон”.

З 2017 він працює викладачем кафедри адміністративного, фінансового та банківського права Міжрегіональної академії управління персоналом, тренером-викладачем відділення веслування на байдарках і каное Державної школи вищої спортивної майстерності, а з 2018 року – тренером-викладачем Київської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

39. Грушецька Наталія Анатоліївна – фізична особа-підприємець.

40. Литвинюк Ольга Олександрівна – лікар-педіатр комунального закладу Білоцерківської міськради "Міський центр первинної медико-санітарної допомоги № 2", веде прийом в приватному медичному центрі “Мій Лікар” у Білій Церкві.

41. Паламарчук Микола Миколайовичдепутат Сквирської райради (фракція “БПП-Солідарність”). Власник та директор фермерського господарства “Колосагро-2016”. Заступник директора ТОВ “Агрофірма “Колос”, за сумісництвом працює в ТОВ "Расава". Згідно його  декларації за 2019 рік, він має чотири земельні ділянки та два житлові будинки (101 та 86 кв.м.) в селі Пустоварівка Сквирського району Київщини. Девять земельних ділянок та один житловий будинок в Сквирському районі оформлено на його дружину.

Паламарчук був помічником депутата Київської облради VI скликання Леоніда Центила (фракція Партії регіонів), який з 2000 до 2003 року займав посаду заступника голови Сквирської РДА, зараз очолює ТОВ “Агрофірма “Колос” та є співвласником ТОВ "Расава".

42. Красний Сергій Іванович – пенсіонер. 

З 2016 по жовтень 2020 року був серед засновників профспілки працівників Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" Національної академії педагогічних наук України.

43. Усков Вячеслав Валентинович – пенсіонер. Раніше він був гендиректором-художнім керівником Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Саксаганского (Біла Церква). Проте 12 серпня 2018 року його термін перебування на вказаній посаді закінчився. З 13 серпня 2018 року Київська облрада призначила нового тимчасового керівника цього театру. Така зміна керівництва стала причиною загострення затяжного конфлікту між облрадою та працівниками театру. Згодом Ускову вдалося повернути собі свою посаду, але не надовго. 

Читайте: Интерлюдия: в театр имени Саксаганского вернулся прежний гендиректор

44. Огородник Людмила Володимирівна завідувач бібліотекою Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи №19.

45. Стадницька Романія Олександрівна – адвокат, засновник Адвокатського бюро Романії Стадницької.

46. Мартишко Валерій Івановичдепутат Бориспільської міської ради (фракція  “Наш край”), керівник фермерського господарства “Родина 2007”. Згідно його декларації за 2019 рік, має дві земельні ділянки, будинок площею 171 кв.м. у селі Городище Бориспільського району та три майнових комплекси загальною площею 21 тис. кв. м. в Згурівському районі на Київщині. Спільно з дружиною володіють земельною ділянкою, житловим будинком та гаражем у Борисполі. Ще дві земельні ділянки у Борисполі офіційно належать дружині.

У 2019 році безуспішно балотувався у ВР від Аграрної партії України по 98 округу.

47. Вікован Іван Петровичдепутат Новопетрівської сільської ради Вишгородського району, директор Національного музею-заповідника "Битва за Київ у 1943 році". Був помічником депутата Верховної Ради V скликання Ольги Боднар (фракція “БЮТ”).

48. Чуприна Володимир Степанович – головний інженер ТОВ “СвітБуд”. До вересня 2019 року був заступником селищного голови з питань ЖКГ селища Чабани Києво-Святошинського району. У його декларації після звільнення вказано, що він має дві земельні ділянки в Києво-Святошинському районі, ще три ділянки офіційно належать його дружині, яка працює в Крюківщинській сільраді Києво-Святошинського району.

49. Бондар Зінаїда Дмитрівна – мама-вихователь Дитячого будинку сімейного типу родини Бондар у селі Тарасівка Сквирського району Київщини, в якому виховується 15 дітей.

50. Яринич Ангеліна Володимирівна – помічник керівника філії "Днопоглиблювальний флот" держпідприємства "Адміністрація морський портів України".

51. Хованський Сергій Павлович – безробітний. Людина з таким ПІБ у 2015 році балотувалася у Київську обласну раду VII скликання від партії "Нові обличчя" колишнього мера Ірпеня Володимира Карплюка.

52. Травянко Олександр Івановичадвокат, керуючий партнер адвокатського бюро Олександра Травянко. У 2018 році претендував на посаду судді Вищого антикорупційного суду України. Працював помічником депутата ВР VII скликання Юрія Гержова (фракція Партія регіонів) та  депутата ВР IV скликання Миколи Садового (фракція СПУ). У свій декларації за 2017 рік він вказав, що має у власності житловий будинок площею 560 кв.м. у селі Скибин Броварського району.

53. Сотін Володимир Ігорович – заслужений майстер спорту України з кікбоксингу, дворазовий Чемпіон Світу з кікбоксингу WPKA та ISKA (2013 та 2019 рр), Чемпіон Європи з кікбоксингу ISKA 2018 року. Багаторазовий призер (13 нагород) чемпіонатів Світу та Європи (2009-2019 роки). Більш ніж 15 разів ставав Чемпіоном України з кікбоксингу WPKA, ISKA, WAKO (2007-2019 рр). Капітан студентської збірної України з кікбоксингу WPKA (2013 рік). З 2010 року проживає та тренується у місті Ірпінь. У березні 2020 року завершив спортивну кар'єру та перейшов до тренерської роботи. Офіційно безробітний.

54. Соловйова Юлія Олександрівнадепутат Пісківської селищної ради, директор комунального підприємства "Пісківка Курорт". В 2019 році балотувалась в ВР по 95 округу від “Громадсько-політичної платформи Надії Савченко”, помічником якої вона працювала в ВР VIII скликання. В 2014 році балотувалась до ВР від ВО “Батьківщина” по 68 округу. Була помічником депутата ВР VII та VI: Костянтина Бондарєва (ВО “Батьківщина”).

55. Василенко Вікторія Анатоліївна – виконавчий продюсер ТОВ "Телеканал Є".

56. Морозов Іван Павлович – уповноважена особа з питань запобігання корупції виконавчого апарату Київської облради.

57. Луценко Володимир Петрович – заступник генерального директора ТОВ "Трейдом Сервіс"

58. Оношко Олександр Петрович – виконавець, музичне обслуговування.

59. Пікалова Ольга Володимирівна – безробітна мешканка Харківської області без вищої освіти.

60. Ващенко Тамара Валентинівна – співвласник ТОВ “Володарська аптека”, в 2016-2019 рр працювала завідувачем КП “Володарська центральна районна аптека №7”. Співзасновник та керівник ГО “Володарська районна організація Української спілки ветеранів Афганістану”.

На місцевих виборах 2015 року балотувалась від Аграрної партії України до Володарської районної ради по округу №6. На позачергових виборах ВР 2007 року була секретарем комісії ТВО №88 від СПУ. На выборах президента 2004 року була секретарем комісії ТВО№93 (Київська область) від кандидата Віктора Ющенка.

61. Дзюба Роман Іванович – заступник гендиректора державного ПАТ “Національної акціонерна компанія “УкрАгроЛізинг”.

62. Добжанська Лілія Миколаївна – екс-керівник ГО “Пінчуківська громада” (в стані припинення), колишній київський ФОП (театральна діяльність)

63. Левчук Олександр Іванович – начальник відділу ДП “Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв” Державного управління справами (ДУС).

64. Карпенко Людмила Степанівна – в.о. директора Ржищівського археолого-краєзнавчого музею.

65. Лисак Віталій Олександрович – керівник БО “Благодійний фонд “Народний фронт Київщини”.

66. Тименко Наталія Іванівна – директор будинку дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт" Бориспільської міської ради.

67. Бондаренко Олександр Васильович – вчитель вищої категорії Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5. 

68. Верещак Олександр Леонідович – безробітний без вищої освіти з міста Фастів.

69. Шевчук Галина Романівна – вихователь дошкільного навчального закладу “Яблучко”.

70. Хомінятич Яна Вікторівна – менеджер з розвитку бізнесу АТ “Укрсиббанк”.

71. Кудря Володимир Олександрович – співвласник ТОВ “ЮВС-Буд”

72. Фороща Тетяна Володимирівна – ймовірно, колишній начальник відділу освіти Вишгородської РДА. 

73. Вершинін Андрій Олександрович – заступник директора з комерційної діяльності комунального підприємства "Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви". Співзасновник та керівник ГО “Сонях”. Директор ПП "З.А.О..-Трейд".

74. Пащук Наталія Анатоліївна – безробітна з Могилів-Подільського.

Кандидати до Київської обласної ради від “Нашого краю” на місцевих виборах 2020 розподілені по окружним спискам наступним чином.

ТВО №1. Територіальна громада Білоцерківського району Київської області, що включає Білоцерківську територіальну громаду

  1. Бугайчук Костянтин Васильович

  2. Клокар Наталія Іванівна

  3. Усков Вячеслав Валентинович

  4. Литвинюк Ольга Олександрівна

  5. Бондаренко Олександр Васильович

  6. Красний Сергій Іванович

  7. Огородник Людмила Володимирівна

  8. Вершинін Андрій Олександрович

ТВО №2. Територіальні громади Білоцерківського району Київської області, що включають Сквирську, Тетіївську, Рокитнянську, Таращанську, Ставищенську, Узинську, Володарську, Гребінківську, Фурсівську, Маловільшанську, Ковалівську та Медвинську територіальні громади

  1. Фурдичка Микола Григорович

  2. Литвин Ярослав Васильович

  3. Кравчук Володимир Іванович

  4. Бондар Зінаїда Дмитрівна

  5. Ващенко Тамара Валентинівна

  6. Паламарчук Микола Миколайович

  7. Пащук Наталія Анатоліївна

  8. Левчук Олександр Васильович

  9. Добжанська Лілія Миколаївна

  10. Лисак Віталій Олександрович

ТВО №3. Територіальні громади Бориспільського району Київської області, що включають Бориспільську, Яготинську, Переяславську, Пристоличну, Вороньківську, Студениківську, Гірську, Золочівську, Циблівську, Ташанську та Дівичківску територіальні громади

  1. Шалімов Володимир Ілліч

  2. Іванюк Анатолій Вікторович

  3. Семеняка Володимир Павлович

  4. Пасенко Людмила Василівна

  5. Тур Ірина Едуардівна

  6. Мартишко Валерій Іванович

  7. Тименко Наталія Іванівна

  8. Кудря Володимир Олександрович

ТВО №4. Територіальні громади Броварського району Київської області, що включають Броварську, Великодимерську, Баришівську, Березанську, Згурівську, Калитянську, Зазимську та Калинівську територіальні громади

  1. Поліщук Кирило Ананійович

  2. Стасюк Юрій Петрович

  3. Пасічник Андрій Вікторович

  4. Котляр Галина Миколаївна

  5. Шарпило Надія Ігорівна

  6. Дзюба Роман Іванович

  7. Кривобок Наталія Андріївна

  8. Травянко Олександр Іванович

ТВО №5. Територіальні громади Бучанського району Київської області, що включають Бучанську, Макарівську, Бородянську, Гостомельську, Немішаївську та Пісківську територіальні громади

  1. Федорченко Сергій Миколайович

  2. Левцун Ярослав Юрійович

  3. Рижук Володимир Сергійович

  4. Пікалова Ольга Володимирівна

  5. Соловйова Юлія Олександрівна

  6. Морозов Іван Павлович

  7. Василенко Вікторія Анатоліївна

ТВО №6. Територіальні громади Бучанського району Київської області, що включають Ірпінську, Вишневу, Борщагівську, Білогородську, Коцюбинську та Дмитрівську територіальні громади

  1. Малинський Ігор Йосипович

  2. Симончук Катерина Валентинівна

  3. Попова Оксана Дмитрівна

  4. Кошик Артем Леонідович 

  5. Стадницька Романія Ярославівна

  6. Сотін Володимир Ігорович

  7. Федоренко Світлана Іванівна

  8. Габітов Валерій Юрійович

  9. Рогаль-Левицька Мирослава Леонідівна

ТВО №7. Територіальні громади Вишгородського району Київської області, що включають Вишгородську, Іванківську, Славутицьку, Димерську, Петрівську, Пірнівську та Поліську територіальні громади

  1. Власенко Володимир Володимирович

  2. Урупа Микола Миколайович

  3. Бучинська Наталія Любомирівна

  4. Кравець Алла Вікторівна

  5. Моргун Валерій Павлович

  6. Грушецька Наталія Анатоліївна

  7. Вікован Іван Петрович

  8. Фороща Тетяна Володимирівна

ТВО №8. Територіальні громади Обухівського району Київської області, що включають Васильківську, Обухівську, Миронівську, Кагарлицьку, Богуславську, Українську, Ржищевську, Федосіївську та Козинську територіальні громади

  1. Цікаленко Юрій Володимирович

  2. Широкоступ Олександр Васильович

  3. Резніченко Анатолій Леонідович

  4. Дубровська Аліна Петрівна

  5. Карпенко Людмила Степанівна

  6. Луценко Володимир Петрович

  7. Хомінятич Яна Вікторівна

  8. Хованський Сергій Павлович

ТВО №9. Територіальні громади Фастівського району Київської області, що включають Фастівську, Боярську, Калинівську, Глевахівську, Чабанівську, Кожанську, Гатненську, Бишівську та Томашівську територіальні громади

  1. Чурилов Валерій Володимирович

  2. Чуприна Володимир Степанович

  3. Яринич Ангеліна Володимирівна

  4. Руснак Ірина Юріївна

  5. Шевчук Галина Романівна

  6. Верещак Олександр Леонідович

  7. Оношко Олександр Петрович

Читайте: Виборча карта Київської області: округи та дільниці

Фото: колаж KV

КиевVласть

Олексій Вєтров, Олексій Алтинов

Теги: местные выборы 2020, киевский областной совет, список, наш край, місцеві вибори 2020, київська облрада, володимир шалімов, Анатолій Присяжнюк, Наталія Бучинська

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.