воскресенье, 16 мая 2021 г.

Вибори до Київоблради 2020: список “Опозиційної платформи - За життя”

Вибори до Київоблради 2020: список “Опозиційної платформи - За життя”

“Опозиційна платформа – За життя” (“ОПЗЖ”) на місцевих виборах 2020 року висунула до Київської обласної ради 83 кандидатів на дев’яти територіальних виборчих округах Київщини. Список очолив діючий член президії облради Валерій Ксьонзенко, також до списку увійшли діючі та колишні депутати облради та інших місцевих рад області, діючі та екс-чиновники Київської облдержадміністрації. В списку багато адвокатів, підприємців та помічників народних депутатів. Є в списку “ОПЗЖ” також нотаріуси, відключені Міністерством юстиції від державних реєстрів, та співвласник охоронної фірми, що надає відповідні послуги Віктору Медведчуку та його родині. 

Про це KV стало відомо зі списку "ЗОПЗЖ" на виборах до Київоблради, який оприлюднено на сайті Центральної виборчої комісії.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Єдиний виборчий список “ОПЗЖ” до Київської облради виглядає наступним чином.

№1. Ксьонзенко Валерій Петрович – депутат та член президії Київської обласної ради (фракція “Опозиційний блок”), голова комісії с з питань бюджету та фінансів. Депутат Бориспільської міської ради VI скликання (2010-2015 рр) від Партії регіонів, секретар міськради в 2013-2014 рр. 

В 2019 році балотувався від “ОПЗЖ” до Верховної Ради (ВР) по 98 округу (Бориспіль, Бориспільський, Згурівський, Переяслав-Хмельницький, Яготинський райони та частина Броварського району), на якому переміг висуванець від “Слуги народу” Сергій Бунін. Минулого року на 98 окрузі Валерій Ксьонзенко був довіреною особою кандидата в президента Юрія Бойка.

Валерій Ксьонзенко також безуспішно балотувався самовисуванцем до ВР в 2002 (130 округ) та 1988 (97 округ) роках.

В 2014-2016 рр був президентом ТОВ “Спецвисотмонтаж-БУД”. До того з 2010 року був президентом в ТОВ “СВМ-буд”, а також в 2010-2011 рр – президентом ТОВ “ІБК “Місто”. В 2004-2009 рр – голова наглядової ради АБ “Банк регіонального розвитку”. В 2001-2004 рр – голова наглядової ради ЗАТ “РодАн-Капітал”. В 1997-2001 рр – генеральний директор ЗАТ “Нафта-К”. З 1996 по 1997 рік – генеральний директор ЗАТ “Укрексімнафтапродукт”. В 1995-1996 рр – заступник гендиректора АТЗТ “Транснаціональна корпорація “Російсько-українське нафтове товариство” (“РУНО”). З 1992 по 1995 рік – директор право-посередницької фірми “КонУс-Ю”. Трудовий шлях розпочав в 1992 році юрисконсультом Управління виробничо-технічною комплектацією треста “Київміськбуд-1”. 

Згідно з декларацією, минулого року Валерій Ксьонзенко та його дружина жили переважно на банківські проценти. Дружині Ользі Юріївні Ксьонзенко  також належав Porsche Cayenne 2019 р.в.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Крім того, Ольга Ксьонзенко, ймовірно, з сином Антоном Валерійовичем володюіть ТОВ “Спорт Маркет”.

Валерій Ксьонзенко – частий учасник великих спортивних заходів, був спонсором міжнародних турнірів зі спортивної гімнастики, захоплюється великим тенісом, дайвінгом та гольфом.

№2. Ващішін Тарас Ігорович – керівник та бенефіціар низки різноманітних приватних підприємств. В 2008 році балотувався самовисуванцем в мери Києва.

№3. Швець Ірина Миколаївнаперший заступник керівника секретаріату фракції “ОПЗЖ” в ВР, а також директор київського комунального підприємства (КП) “Столиця” (в стані припинення) . В 2019 році балотувалась до ВР за списком “ОПЗЖ” (№50).

№4. Чередніченко Юрій Анатолійовичдепутат Київської обласної ради (фракція ““Опозиційний блок”). Член комісії з питань управління комунальною власністю, приватизації та житлово-комунального господарства та впровадження енергозберігаючих технологій, до того був членом комісії з питань бюджету та фінансів, а також головою комісії з питань свободи слова та ЗМІ.

Колишній начальник Управління інфраструктури Київської облдержадміністрації (КОДА), 2017-2019 рр. КВ писала, що на посаді голови Управління, Юрій Чередніченко, очоливши в січні 2019 року конкурсний комітет, проводив конкурси на маршрути для обласних перевізників в закритому режимі, не пускаючи на засідання навіть депутатів Київоблради.

Був депутатом Київської облради VI скликання (2010-2015 рр) від Партії регіонів. В 2012 році балотувався самовисуванцем в ВР по 98 округу (Яготин та Бориспіль, Бориспільський, Згурівський, Переяслав-Хмельницький, Яготинський райони, частина Броварського району).

В 2002-2014 рр працював генеральним директором Державного підприємства (ДП) обслуговування повітряного руху України “Украерорух”. З 1994 по 2002 рік керував регіональним структурним підрозділом “Київцентраеро” ДП “Украерорух”. 1989–1993 рр – керівник польотів служби руху Бориспільського авіазагону. Нарза 

Працював помічником народних депутатів:

  • VIII скликання – Юрія Бойка (фракція “Опозиційний блок”);

  • V-VII скликань – Володимира Макеєнка (фракція Партії регіонів), який наприкінці 2013 – початку 2014 року очолював Київську міськдержадміністрацію (КМДА);

  • IV скликання – Кирила Поліщука (позафракційний).

№.5. Подашевська Тетяна Леонтіївна – генерал-майор міліції, екс-заступник голови КОДА (2010-2014 рр).


В 2019 році балотувалась від “ОПЗЖ” ло ВР по 95 округу. Також балотуватися до ВР в 2012 році під номером 190 списку Партії регіонів. В 2015 році балотувалась до Київської облради від “Опозиційного блоку”.

В 2018-2019 рр працювала заступником з гуманітарних питань міського голови Тетієва Руслана Майструка, який зараз балотується на голову Тетіївської ОТГ від партії “Слуга народу”.

В 2013 році увійшла до топ-100 найвпливовіших жінок України за версією журнала “Фокус”. Заслужений журналіст України, науковець.

№6. Корбан Олег Борисович – екс-заступник голови КОДА (2014-2016 рр), екс-голова Київської обласної організації Аграрної партії України (АПУ). Входить до складу керівництва Київської обласної організації “ОПЗЖ”.

В 2019 році балотувався до ВР по списку АПУ (№13). В 1998 році балотувався до ВР по 214 округу, а також за списком виборчого блоку СПУ та СелПУ “За правду, за народ, за Україну!”.

З 2002 по 2010 рік Олег Корбан був депутатом Голосіївської районної ради Києва. В 2002-2005 він працював заступником голови райради, а 2005-2006 рр очолюквав її. Раніше, з 1995 по 2002 рік, неодноразово обирався депутатом Московської районної ради Києва.

Відповідно до його декларації за 2019 рік, Олег Корбан разом з дружиною є керівниками та бенефіціарами різноманітних приватних підприємств.

Президент Всеукраїнської Асоціації працівників підприємств нафтопродуктового забезпечення. Член НОК України.

№7. Фещенко Андрій Вікторовичпомічник на громадських засадах народного депутата Вадима Столара (фракція “ОПЗЖ”), який також очолює Київську міську парторганізацію.

Раніше працював помічником народних депутатів:

№8. Барановська Валерія Валеріївна – з цього року працює юристом в ТОВ “Юридична фірма “Решетун і партнери”. Раніше була підписантом адвокатського об`єднання “Гардецький і Партнери”..

№9. Цаплієнко Олег Ігорович – депутат Васильківської райради від “БПП” (обраний по 19 округу, Ковалівка), входить до складу керівництва Київської обласної організації “ОПЗЖ”.


Керівник бізнесів екс-нардепа Тетяни Засухи (син якої Андрій Засуха очолив обласний список ВО “Батьківщина”), а саме:

  • приватного сільськогосподарського підприємства (ПСП) “Агрофірма “Світанок” (земельний банк – 80 тис. га);

  • приватних підприємств (ПП) “ННВ”, “ІВР” та “СФМ”, які займаютсья операціями з нерухомістю.

З 2007 по 2014 рік Олег Цаплієнко працював юристом-консультантом в ТОВ “Митний термінал Київщини”, яким володіє чоловік Тетяни Засухи – екс-голова КОДА Анатолій Засуха. 

В 2012 році Олег Цаплієнко був членом Обухівської окружної виборчої комісії (ОВК) на виборах до ВР. Тоді Андрій Пишний (нинішній голова правління АТ “Ощадбанк”) звинувачував Цаплієнка та інших членів ОВК у фальсифікації на користь кандидата Тетяни Засухи.

Відповідно до декларації Цаплієнка, його дружині належать ТОВ “Капітал-Транс” і три позашляховика.

№10. Клименко Ірина Іванівна – начальник Бориспільского районного відділення АТ “Райффайзен Банк Аваль”.

№11. Качур Олександр Юрійович – екс-перший заступник міністра охорони здоров`я (2013-2014 рр), доктор медичних наук. Входить до складу керівництва Київської обласної організації “ОПЗЖ”. 

З березня 2020 року – гендиректор комунального некомерційного підприємства (НКП) “Київський обласний перинатальний центр”.

В 2018-2020 рр – заступник директора медичного центру “Здоров’я столиці”.

З 2014 по 2017 рік працював науковим співробітником відділення вивчення соціально-демографічних проблем в Українському інституті стратегічних досліджень.

В 2007-2012 рр – заступник начальника головного управління охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації.

В 2005-2007 рр – головний лікар лікувально-діагностичного центру “Галена”. 1997-2005 рр – акушер-гінеколог відділення оперативної гінекології Донецького регіонального центру охорони материнства та дитинства. З 1995 по 1997 рік працював лікарем-інтерном за спеціальністю “Акушерство та гінекологія” на базі Донецького регіонального медичного центру охорони материнства та дитинства.

№12. Лепков Дмитро Володимирович – співвласник та директор ТОВ “АльпінаГідроЕнерджі” (виробництво електроенергії). Був помічником народного депутата VI скликання Сергія Осики (фракція БЮТ). Екс-депутат Київської облради від Партії регіонів, очолював комісію облради з питань встановлення меж між столицею і областю. В 2002 році балотувався до ВР за списком “Нової сили”.

№13. Новобранець Тетяна Володимирівнаадвокат, спііввласник та керівник адвокатського об’єднання "Астрон".


В 2019 році балотувалась до ВР від “ОПЗЖ” по 212 округу (Дарниця, Київ), але її реєстрацію в якості кандидата було скасовано.

№14. Іщенко Олег Олександрович – співвласник та керівник ТОВ “Медична компанія “Медікус”, ТОВ “Медікус-Калинівка” та ТОВ “Фармавіт”. Входить до складу керівництва Київської обласної організації “ОПЗЖ”.

№15. Єзапенко Євгенія Валеріївна – була заступником голови Київської обласної територіальної виборчої комісії вд “ОПЗЖ”. Але партія замінила її на Єзапенко ВІту Іванівну. В Київській облраді VI скликання (2010-2015 рр) Євгенія Єзапенко працювала помічником депутата Віти Єзапенко (Партія регіонів). Також Євгенія Єзапенко – співзасновник громадської організації (ГО) “Інститут розвитку громади”

№16. Байдацький Сергій Олександрович – люстрований екс-прокурор Дніпровського району Києва, екс-заступник прокурора Деснянського району Києва. Його дружина працює в Шевченківській районній прокуратурі столиці.

№17. Приходько Крістіна Валеріївна – головний консультант секретаріату фракції “ОПЗЖ” в ВР. До 2019 року працювала начальником відділу забезпечення організаційного та документального забезпечення діяльності (однойменного управління) керівництва секретаріату Київради.

№18. Мутель Олександр Михайлович – заступник начальника управління-начальник відділу технічної охорони поліції у Київській області в 2014-2020 рр. Зараз працює помічником на громадських засадах народного депутата Олександра Пузанова (фракція “ОПЗЖ”) – старого товарища Сергія Льовочкіна, помічником якого в Раді VIII та VI скликань працював Олександр Мутель. Входить до складу керівництва Київської обласної організації “ОПЗЖ”.

№19. Котул Наталія Олександрівна – старший адміністратор бези відпочинку в с. Кийлів (Бориспільський район Київської обл.) регіонального структурного підрозділу “Київцентраеро” ДП “Украерорух”.

№20. Бойченко Іван Юзефовичадвокат, член “Українського вибору” ВІктора Медведчука.


Співзасновник ТОВ “Охоронне агентство “Шторм”, ТОВ “Детективне охоронне агентство “Шторм”, ТОВ “Служба безпеки “Шторм” та ТОВ “Детективна охоронна компанія “Шторм”. В усіх компаніях співзасновником також виступає народний депутат Віктор Чорний (фракція “ОПЗЖ”), у якого Іван Бойченко працює помічником на громадських засадах.

ТОВ “Детективна охоронна компанія “Шторм” надає послуги охорони родині Віктора Медведчука. В 2019 році компанію звинувачували в захопленні рекреаційних земель на Трухановому острові (Київ).

В 2019 році Іван Бойченко балотувався до ВР по списку “ОПЗЖ” під №99. В 2015 році балотувався до Київради по округу №65 від партії “Право народу”, від цієї ж партії в 201 році балотувався на мера Фастова.

Також Іван Бойченко – співзасновник та керівник ГО “Футбольно-спортивний клуб “Динамо-Фастів”

№21. Численко Дарина Степанівна – юрист в ТОВ “Юридична компанія “ІДС”, колишнім співвласником якої є Олександр Волощук, №26 цього списку.

№22. Кушнір Вадим Борисовичекс-депутат Білоцерківської міської ради від “Сильної України” Сергія Тігіпка (2010-2015 рр). На президентських виборах 2019 року був довіреною особою кандидата Брія Бойка по 90 округу (Біла Церква).


Адвокат. Власник / співвласник ТОВ “Шамраївський цукор” та ТОВ “Шамраївський цукровий завод”, ТОВ “Баркас”, ТОВ “Вєтта”, ТОВ “Валтекс-Модуль” та ТОВ “Валтекс”, ТОВ “ВІнагроперспектива”, ТОВ “Великий Трикутник”, ТОВ ”Зевс-Агро”, ТОВ “БЗБВ “Моноліт”, ТОВ “Соборна Площа”, ТОВ “Оксамит-Сервіс”, ТОВ “Щедра Нива”, ТОВ “Сквирський комбінат хлібопродуктів”

Працював помічником народних депутатів:

№23. Грона Микола Івановичголова фракції “ОПЗЖ” в Бориспільській міській раді (обраний від “БПП” по 6 округу), заступник директора ПП “Автосервіс”.

№24. Грищенко Ігор Володимирович – співзасновник та керівник вишгородської будівельної компанії ТОВ “Вікторія 2012”

№25. Луференко Вікторія Миколаївна – завідувач юридичного відділу ДП “Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут”, адвокат, в цьому році приймала участь в конкурсі на зайняття посади прокурора в Офісі генпрокурора.

№26. Волощук Олександр Миколайович – екс-співвласник ТОВ “Юридична компанія “ІДС”.

№27. Візір Валентина Валентинівна – заступник директор з адміністративно-господарської частини Святопетрівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Києво-Святошинської РДА Київської області.

№28. Радзівіл Костянтин Сергійович – юрисконсульт секретаріату Київської міської організації “ОПЗЖ”. В 2019 році на позачергових виборах ВР був довіреною особою кандидата в нардепи, керівника фракції “Єдність” в Київраді та екс-мера столиці Олександра Омельченка (223 округ, Шевченківський район Києва).

№29. Білоус Ірина Олександрівнаприватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу, яку влітку ц.г. гендиректор “Укрпошти” Денис Смілянський звинувачував в участі рейдерського захоплення бази відпочинку "Зв'язківець" у Затоці (Одеська обл.), після чого Мінюст провів камеральну перевірку Ірини Білоус та анулював їй доступ до державних реєстрів. 

№30. Рибченко Віталій Васильович – власник та гендиректор приватного торговельно-будівельного підприємства “НІСТУ”. В 2015 році балотувався до Таращанської районної ради від “Опозиційного блоку”.

№31. Решетнікова Ірина Борисівнаюрисконсульт Таращанського державного економіко-правового коледжу, колишній начальник Таращанського районного управління юстиції в Київській області.

№32. Осипова Тетяна Григорівнакандидат наук, доцент кафедри графіки Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського", співвласник та керівник ТОВ ”Одекс”.

№33. Ковтун Юрій Олексійович – фізична особа-підприємець з Новогродівки Донецької області.

№34. Бутович Олег Миколайович – співвласник ТОВ “Регіонземсервіс”, співвласник і керівник ТОВ “Регіон-Агро” та фермерського господарства “Єркова долина”. Юрист, інженер-землевпорядник. В 2015 році балотувався до Переяславської міської ради від “Опозиційного блоку”.

№35. Гачков Сергій Миколайович – власник ТОВ “Тандем-СС” та керівник ТОВ “Вівіан”. Засновник ГО “Мій Ірпінь”. В 2015 році балотувався до Ірпінської міської ради від “Партії захисників вітчизни”.

№36. Ялова Наталія Олександрівна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу. Наразі Мінюст анулював її доступ до державних реєстрів.

№37. Мілованова Інна Володимирівна – співвласниця ТОВ “Інтех”.

№38. Франків Богдан Іванович – співвласник ТОВ “Міцний горішок” та, ймовірно, керівник ПП “Альянс-Ріелт”.

№39. Пянковський Вадим Володимировичначальник відділу покращення бізнес-клімату – заступник начальника управління бізнес-клімату Департаменту економіки та цифровізації КОДА. В 2015 році балотувався до Броварської районної ради від “БПП “Солідарність”. Працював помічником народного депутата VIII  скликання Олександра Ксенжука (фракція “Народний фронт”) та помічником депутата Київської облради VI скликання Володимира Горбика (фракція Партії регіонів, 2010-2015 рр).

№40. Юрко Володимир Олеговичадвокат з Кіровограду. 

№41. Остаписько Катерина Василівна – начальник Антонівського поштового відділення Сквирського району Київської області, колишня фізична особа-підприємець (торгівля зерновими, бобовими та насінням олійних культур).

№42. Гук Марина Тимофіївнавчитель української мови та літератури навчально-виховного комбінату”Синяківський хіміко-технологічний ліцей – ЗЗСО I-II ст.”.

№43. Крушенко Олександра Олексіївна – помічник приватного нотаріусу Київського міського нотаріального округу Віти Чорнєй, яка могла бути причетною до рейдерського захоплення фітнес-клубу “Софіївський” на Софіївській площі Києва в інтересах Андрія Іванчука та Артура Гранца.

№44. Довженко Валерій Анатолійович – друкар типографії ТОВ “Корвус-Принт”.

№45. Канєвський Микола Євтихійович – художник київського творчо-виробничого комбінату “Художник”, член Національної спілки художників України.

№46. Ліщенко Надія Григорівна – начальник Сквирського районного відділу Київської регіональної дирекції головного офісу “НАСК “Оранта”.

№47. Курченко Антоніна Миколаївна начальник відділу культури і туризму Переяслав-Хмельницької міської ради.

№48. Кудіна Інна Валентинівна – директор ТОВ ”Агрофірма “Дитятки”.

№49. Бровченко Вадим Віталійович – виконавчий директор дочірнього підприємства “Торговий Дім ВАТ “Агропрогрес”.

№50. Свінціцький Олег Віталійович – голова Вишнівського міського осередку Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Ветеран та пенсіонер МВС, капітан міліції.

№51. Бухаров Вадим Геннадійович – директор комунальної організації (КО) “Історико-краєзнавчий музей міста Вишневого”

№52. Марініна Ірина Анатоліївна – власниця та керівник ТОВ “Пелучо” та ТОВ “Майстерня краси “Все для тебе”.

№53. Ткаченко Валентина Григорівна – директор Засупоївського сільського будинку культури (Яготинський район Київської обл.).

№54. Тилик Тарас Михайловичкандидат юридичних наук, доцент кафедри господарського та транспортного права Державного університету інфраструктури та технологій, адвокат.

№55. Губань Микола Петрович – власник і керівник ТОВ “Люкс-Ритм” та ТОВ “Фергус Груп”. Також балотується до Кагарлицької міської ради від “ОПЗЖ”. Працював помічником народного депутата VII та VI скликань Володимира Демидко (фракція Партії регіонів).

56. Хачатурян Елеонора Миколаївнаадвокат, співвласниця ТОВ “Рекламна Агенція Креатів.Юа”. Працювала помічником народного депутата VI та V скликань Сергія Міщенка (фракція БЮТ). 

№57. Кубицький Віталій Степанович депутат Бородянської районної ради від Аграрної партії України, яку раніше очолював Олег Корбан (№6 цього списку). Екс-депутат Київської облради VI скликання (фракція партії регіонів, 2010-2015 рр). Керівник ПП “Бородянська СПМК-15”, ПрАТ “Бородянська СПМК-15” та дочірнього підприємства “Теплоенерго”.

№58. Терещенкова Ірина Олегівна – фізична особа-підприємець з Білої Церкви (оптова торгівля цукром та шоколадом), керівник благодійної організації “Благодійний Фонд “Промені Серця”.

№59. Лебедєва Валерія Володимирівна – помічник за трудовим договором на постійній основі народного депутата Наталії Приходько (фракція “ОПЗЖ”), також працювала її помічником в Київраді, де Наталія Приходько входила до складу фракції “Солідарність”. Співзасновник та керівник ГО “Рідна”.

№60. Павлик Олександр Васильович – співвласник та керівник фермерського господарства “Повіт-Агро” та ТОВ “Грантранс”, а також екс-президент Асоціації перепілківництва.

№61. Путилова Марта Василівна – 24-річна безробітна з села Торки Ратихівського району Львівської області.

№62. Наконечний Сергій Дмитрович – власник ТОВ “Зернокуп” та керівник ТОВ “Глобал Фактор”. В 2012 році планував балотуватись до ВР від “Партії пенсіонерів України” по 92 округу (Білоцерківський, Володарський, Ставищенський, Таращанський Тетіївський райони та частина Сквирського району). 

№63. Галузінський Микола Олександровичадвокат, екс-заступник прокурора Макарівського району Київської області, колишній власник ТОВ “Юбі-Форм”.

№64. Решетун Максим Володимирович – співвласник та керівник ТОВ “Юридична фірма “Решетун і партнери”, юристка якого Валерія Барановська є №8 цього списку. Власник та керівник ТОВ “Фінансова компанія “Арагон” і ТОВ “Дінекс”, а також керівник ТОВ “К.Т.С. Комплексні Технологічні Системи”

№65. Довженко Олена Віталіївнаекс-член Оболонської територіальної виборчої комісії Києва, власник та керівник ТОВ “Темпус Медіа”.

№66. Корнієнко Павло Вікторовичв.о. першого заступника міського голови Тетієва (Руслана Майструка, який зараз балотується на голову Тетіївської ОТГ від “Слуги народу”), екс-начальник відділу соціальних служб сім'ї, дітей та молоді виконкому Тетіївської міської ради. Колишній власник фермерського господарства “Успенівське”

№67. Багрій Ігор Олександрович – помічник приватного нотаріусу Київського міського нотаріального округу Віти Чорнєй, яка могла бути причетною до рейдерського захоплення фітнес-клубу “Софіївський” на Софіївській площі Києва в інтересах Андрія Іванчука та Артура Гранца. Помічником цього ж нотаріусу працює Олександр Крушенко, №43 цього списку.

№68. Пасічніченко Леся Леонідівна – власник та керівник ТОВ “Страж Доходу” та співвласник ТОВ “Інкам ПВ”.

№69. Денисенко Дмитро Михайлович – власник ПП “Автогід” та співвласник “Гарантія Інвест Груп”. Його дружина працювала начальником відділу діловодства та контролю апарату Овідіопольської РДА Одеської області.

№70. Знято з реєстрації.

№71. Махньов Євгеній Олександрович – керівник ТОВ “Рагівка Солар”, юрист ТОВ “Юридична компанія “Юріон”. Колишній головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань Головного територіального управління юстиції в Києві.

№72. Масюк Сергій Миколайович – фізична особа-підприємець (роздрібна торгівля лакофарбовими матеріалами та склом). В 2015 році балотувався від “Опозиційного блоку” до міської ради Білої Церкви в 2012 році планував балотуватись самовисуванцем до ВР по 90 округу (Біла Церква).

№73. Дмитраш Вікторія Костянтинівна адвокат, юрист ТОВ “Юніверс Газ”, міноритарний співвласник та екс-засновник ТОВ “Соль Ді Груп”. На парламентських виборах 2019 року була довіреною особою кандидата від “ОПЗЖ” в нардепи Володимира Саніна (90 округ, Біла Церква), а на виборах ВР 2014 року – довіреною особою самовисуванця Володимира Гавриленка (93 округ, Переяслав-Хмельницький, Ржищів, Богуславський, Кагарлицький, Миронівський та Рокитнянський райони).

№74. Головач Віталій Володимирович – директор виробничо-комерційного ПП “Вікторія”.

№75. Вигранівська Аліна Миколаївна – ріелтор з агенції нерухомості “New Real” (ТОВ “Агентство нерухомості “Нью Ріал”).

№76. Хомчак Антон Сергійович – менеджер по роботі з ключовими клієнтами ТОВ “Традиція Смаку”.

№77. Андрєєв Михайло Валерійович – власник та керівник ТОВ “ДТІМ”

№78. Шевченко Ольга Володимирівна – колишній заступник начальника відділу економіки та екс-завідувач сектором економіки виконкому Ірпінської міської ради. В 2015 році балотувалась до Київради від партії “Єдність” Олександра Омельченка.

№79. Руденко Олег Валерійовичадвокат, співвласник та керівник ТОВ “Юридична компанія “Профі”.

№80. Андрющенко Нателла Ігорівнадиректор приватного навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок "Міцва-613" (Біла Церква).

№81. Цимбалюк Максим Юрійович – адвокат, працює в адвокатському об'єднанні “Джастлікторз”. Помічник на громадських засадах народного депутата Наталії Приходько (фракція “ОПЗЖ”), також працював керівником її приймальні, коли Наталія Приходько була депутатом Київради (фракція “Солідарність”). Підписант ГО “Рідна”. Робота на Наталію Приходько та причетність до ГО “Рідна” поєднують Максима Цимбалюка з Валерією Лебедєвою, №59 цього списку.

№82. Єршова-Давиденко Валентина Миколаївна – фізична особа-підприємець (послуги парикмахерських та салонів краси) з Дарницького району Києва.

№83. Фастовець Микола Миколайович – старший тренер комунального закладу Київської облради “Київський ліцей – інтернат фізичної культури і спорту", заслужений працівник фізичної культури України.

№84. Бусел Світлана Вікторівна – співзасновница ТОВ “Макоша”, головний бухгалтер ТОВ "Видавничо-торгова фірма "Перун".

Кандидати до Київської обласної ради від “ОПЗЖ” на місцевих виборах 2020 розподілені по окружним спискам наступним чином.

ТВО №1. Територіальна громада Білоцерківського району Київської області, що включає Білоцерківську територіальну громаду

1. Корбан Олег Борисович.

2. Кушнір Вадим Борисович.

3. Денисенко Дмитро Михайлович.

4. Терещенкова Ірина Олегівна.

5. Пасічніченко Леся Леонідівна.

6. Масюк Сергій Миколайович.

7. Андрющенко Нателла Ігорівна.

8. Тилик Тарас Михайлович.

9. Дмитраш Вікторія Костянтинівна.

10. Фастовець Микола Миколайович

ТВО №2. Територіальні громади Білоцерківського району Київської області, що включають Сквирську, Тетіївську, Рокитнянську, Таращанську, Ставищенську, Узинську, Володарську, Гребінківську, Фурсівську, Маловільшанську, Ковалівську та Медвинську територіальні громади

1. Цаплієнко Олег Ігорович.

2. Рибченко Віталій Васильович.

3. Решетнікова Ірина Борисівна.

4. Осипова Тетяна Григорівна.

5. Корнієнко Павло Вікторович.

6. Ліщенко Надія Григорівна.

7. Наконечний Сергій Дмитрович.

8. Остаписько Катерина Василівна.

9. Павлик Олександр Васильович.

ТВО №3. Територіальні громади Бориспільського району Київської області, що включають Бориспільську, Яготинську, Переяславську, Пристоличну, Вороньківську, Студениківську, Гірську, Золочівську, Циблівську, Ташанську та Дівичківску територіальні громади

1. Чередніченко Юрій Анатолійович.

2. Клименко Ірина Іванівна.

3. Грона Микола Іванович.

4. Котул Наталія Олександрівна.

5. Луференко Вікторія Миколаївна.

6. Бутович Олег Миколайович.

7. Ткаченко Валентина Григорівна.

8. Андрєєв Михайло Валерійович.

9. Курченко Антоніна Миколаївна.

ТВО №4. Територіальні громади Броварського району Київської області, що включають Броварську, Великодимерську, Баришівську, Березанську, Згурівську, Калитянську, Зазимську та Калинівську територіальні громади

1. Фещенко Андрій Вікторович.

2. Цимбалюк Максим Юрійович.

3. Приходько Крістіна Валеріївна.

4. Пянковський Вадим Володимирович.

5. Марініна Ірина Анатоліївна.

6. Франків Богдан Іванович.

7. Багрій Ігор Олександрович.

8. Численко Дарина Степанівна.

9. Знято з реєстрації.

10. Решетун Максим Володимирович.

ТВО №5. Територіальні громади Бучанського району Київської області, що включають Бучанську, Макарівську, Бородянську, Гостомельську, Немішаївську та Пісківську територіальні громади

1. Качур Олександр Юрійович.

2. Канєвський Микола Євтихійович.

3. Візір Валентина Валентинівна.

4. Подашевська Тетяна Леонтіївна.

5. Гук Марина Тимофіївна.

6. Кубицький Віталій Степанович.

7. Вигранівська Аліна Миколаївна.

ТВО №6. Територіальні громади Бучанського району Київської області, що включають Ірпінську, Вишневу, Борщагівську, Білогородську, Коцюбинську та Дмитрівську територіальні громади

1. Мутель Олександр Михайлович.

2. Іщенко Олег Олександрович.

3. Єзапенко Євгенія Валеріївна.

4. Гачков Сергій Миколайович.

5. Бусел Світлана Вікторівна.

6. Свінціцький Олег Віталійович.

7. Мілованова Інна Володимирівна.

8. Бухаров Вадим Геннадійович.

ТВО №7. Територіальні громади Вишгородського району Київської області, що включають Вишгородську, Іванківську, Славутицьку, Димерську, Петрівську, Пірнівську та Поліську територіальні громади

1. Новобранець Тетяна Володимирівна

2. Ващіщін Тарас Ігорович.

3. Грищенко Ігор Володимирович.

4. Лебедєва Валерія Володимирівна.

5. Шевченко Ольга Володимирівна.

6. Головач Віталій Володимирович.

7. Кудіна Інна Валентинівна.

8. Бровченко Вадим Віталійович.

9. Єршова-Давиденко Валентина Миколаївна.

10. Ковтун Юрій Олексійович.

ТВО №8. Територіальні громади Обухівського району Київської області, що включають Васильківську, Обухівську, Миронівську, Кагарлицьку, Богуславську, Українську, Ржищевську, Федосіївську та Козинську територіальні громади

1. Лепков Дмитро Володимирович.

2. Радзівіл Костянтин Сергійович.

3. Швець Ірина Миколаївна.

4. Білоус Ірина Олександрівна.

5. Хомчак Антон Сергійович.

6. Ялова Наталія Олександрівна.

7. Юрко Володимир Олегович.

8. Крушенко Олександра Олексіївна.

9. Волощук Олександр Миколайович.

10. Руденко Олег Валерійович.

ТВО №9. Територіальні громади Фастівського району Київської області, що включають Фастівську, Боярську, Калинівську, Глевахівську, Чабанівську, Кожанську, Гатненську, Бишівську та Томашівську територіальні громади

1. Бойченко Іван Юзефович.

2. Барановська Валерія Валеріївна.

3. Байдацький Сергій Олександрович.

4. Путилова Марта Василівна.

5. Довженко Валерій Анатолійович.

6. Хачатурян Елеонора Миколаївна.

7. Губань Микола Петрович.

8. Довженко Олена Віталіївна.

9. Галузінський Микола Олександрович.

10. Махньов Євгеній Олександрович.

Читайте: Виборча карта Київської області: округи та дільниці

Фото: колаж KV

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: местные выборы 2020, киевский областной совет, опзж, список, виктор медведчук, оппозиционная платформа за жизнь, Юрий Чередниченко, вадим столар, олег корбан, валерий ксензенко, олег цаплиенко, татьяна подашевская, иван бойченко

воскресенье, 16 мая 2021 г.
14:06
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
15:01
В продажу поступили билеты на железнодорожный маршрут Киев - Вена
14:04
За сутки в Киеве от коронавируса умер 21 человек
13:03
Столичную власть просят возместить убытки от падения дерева жителю дома № 8 по ул. Парково-Сырецкой
12:01
За добу на Київщині виявили 277 носіїв коронавірусу
11:05
В Фастовском районе подросток зарезал отчима
10:06
За сутки в Украине выявили 3 620 новых носителей коронавируса
09:04
Сегодня, 16 мая, на улице Льва Толстого на полтора месяца ограничили движение (схема)
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 16 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 16 мая 2021 года
суббота, 15 мая 2021 г.
18:03
Сегодня в Киеве заработали фонтаны
17:05
Столичные троллейбусы в ночь на 16 и 17 мая изменят маршруты в связи с капремонтом проспекта Бандеры (схемы)
16:04
В Киеве за минувшие сутки выявили более 500 новых носителей коронавируса
15:45
Славутич може позбавити фінансування місцеві ветеранські організації
15:03
Сегодня в столице стартовали национальные соревнования ветеранов “Игры Воинов”
14:06
Неизвестные устроили “пенное шоу” в фонтане на Контрактовой площади столицы (фото)
Календарь событий