пятница, 22 января 2021 г.

“Велике будівництво” на Київщині: вже завершено половину запланованих об’єктів

“Велике будівництво” на Київщині: вже завершено половину запланованих об’єктів

Голова Київської ОДА Василь Володін проінспектував результати тепломодернізації двох шкіл на та реконструкції стадіону “Колос” у Тетієві. За його словами, з 314 млн гривень, виділених області за програмою “Велике будівництво”, освоєно приблизно 150-160 млн, а в експлуатацію введено половину запланованих за програмою об’єктів.

Як передає кореспондент KV, 20 жовтня 2020 року голова Київської ОДА Василь проінспектував три реконструйовані об’єкти соціальної інфраструктури у трьох районах Київщини.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Зокрема, він побував у опорному навчальному закладі Синявського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ” – у закладі, де навчається 300 учнів та ще 35 – в інклюзивних класах, вже утеплено підвал, покрівлю та стіни, замінено вікна. На термомодернізацію будівлі школи із обласного бюджету було виділено 10,8 млн грн, і ще 1,6 млн гривень – з районного. Всього в області 4 такі заклади, що займаються дітьми з особливими потребами.

Також за програмою енергозбереження у ході капремонту будівлі опорного закладу освіти “Шкарівський академічний ліцей – центр позашкільної освіти” у селі Шкарівка Білоцерківського району утеплено фасад. У ліцеї навчається 458 дітей та працює інклюзивно-ресурсний центр. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Як зазначає Василь Володін, цього року теплосанацією охоплено десять об’єктів. Із них чотири – повністю завершено. По першому закладу економія споживання енергетичних ресурсів складе близько 88%, а економія бюджетних коштів – 42%. У Шкарівському академічному ліцеї економія споживання складе близько 42%, економія бюджетних коштів – 20%.

“Попереду в нас ще багато роботи. Обов’язково продовжимо процес теплосанації шкіл в наступному році. Головне – комфорт наших дітей, тому будемо активно працювати!” – підкреслив очільник Київської ОДА.

Володін також урочисто відкрив стадіон “Колос”, що у Тетієві. Реконструкція проходила в рамках Президентської програми “Велике будівництво”. На стадіоні встановили нові трибуни, а також мультифункціональний і футбольний майданчики. Стадіон призначений для різних видів спорту, тож на ньому проходитимуть тренування, зокрема, із баскетболу, волейболу та біатлону. Загальна вартість оновлення стадіону склала 5,2 млн грн. 

“Ці кошти – наша інвестиція в майбутнє. Завдання влади всіх рівнів – створити умови для того, щоб діти мали можливість займатися спортом, бути загартованими та фізично розвиненими. Для цього тепер тут є всі можливості. Стадіон “Колос” є фактично спортивним центром міста, тому під час реконструкції об’єкт намагались максимально модернізувати”, – зазначив Василь Володін.

Наразі відкрито три стадіони з п’яти, три школи з 6 та три садочки з 7. Як зазначає Володін, закінчити увесь об’єм робіт і добудувати та доремонтувати усі інші за планом повинні до кінця 2020 року, хоча спочатку планували вже до листопада. Загальна сума, яку в КОДА планують освоїти за програмою до кінця року – 314 млн гривень, з них освоєно “близько половини”, каже очільник КОДА. 

“Будівельна готовність є вищою за планову, ми тримаємо планку по швидкості, але постає питання якості: де виникають питання, там ми змушуємо підрядника доробляти або переробляти. По стадіону недоліки, які були, наразі усунуті, об’єкт повністю готовий. Наступна школа, яку ми відкриваємо – у селі Пашківка Макарівського району”, – вказав Володін.

Раніше голова КОДА зазначав, що на завершальній стадії – школи в Гребінці та Пашківці. Ще по 2 об’єктам будівельні роботи виконуються згідно календарного графіку – це Піївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ржищівської міської ради Київської області, Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2. Завершення робіт планується в листопаді.

Читайте: “Велике будівництво” на Київщині триває. Роботи виконаны на 83% – Василь Володін 

Фото: KV, Київська ОДА

КиевVласть

Влад Григор'єв

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, позиція, кода, василь володін, василий володин, киевская ога, велике будівництво, новости киевщина, шкарівка, синява

пятница, 22 января 2021 г.
13:49
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
16:40
Віталій Кличко: столична влада веде переговори з кількома виробниками вакцини від коронавірусу
16:24
В 2020 году больше всего таможенных платежей в бюджет уплачено за легковые автомобили, - Киевская таможня
16:04
Более двух десятков светофорных объектов установили столичные коммунальщики в 2020 году
15:43
“Укрзализныця” планирует запустить дополнительную электричку по направлению Киев-Коцюбинское-Ирпень-Буча
15:28
В “Киевтеплоэнерго” пояснили получение киевлянами “космических” платежек за отопление
15:02
В Бориспольской колонии осужденных незаконно привлекли к дисциплинарной ответственности
14:40
Главу Департамента земресурсов КГГА и директора “Киевзеленстроя” просят проверить информацию о продаже участка в парке “Совки”
14:23
Ход строительства ЖК “Медовый-2” в январе
14:04
Гимназия А + получила статус школы Международного Бакалавриата
13:46
Кабмин поручил местным властям проверить, все ли дома престарелых оформлены должным образом
13:44
В Министерстве образования пояснили, как будут работать учреждения образования с 25 января
13:27
“Тарифная” сессия Киевоблсовета отменяется из-за бюрократии, - Ярослав Москаленко
13:22
Кличко поздравил украинцев с Днем Соборности (видео)
13:03
На столичном Печерске избили журналистов
12:41
За сутки от COVID-19 в Киеве умерли 14 человек
Календарь событий